Mamed Aziz

Podczas gali KSW 35 Mamed Chalidow zmierzy się z Azizem Karaoglu w obronie pasa mistrzowskiego kategorii średniej. Mocno bijący Karaoglu wygrał trzy ostatnie walki nokautując w pierwszych rundach: Piotra Strusa (KSW 22), Jaya Silvę (KSW 31) i Maiquela Falcao (KSW 33). Mimo takiego bilansu i sposobu podejścia do walki Aziza mistrz zamierza podjąć się toczenia z nim pojedynku w stójce. W krótkiej rozmowie z portalem Interia.pl podczas KSW 34, Chalidow powiedział:

Aziz to bardzo niebezpieczny zawodnik, trzeba będzie się dobrze przygotować, żeby się nie dać trafić. On wchodzi odważnie w wymiany, ma ciężkie ręce i będzie chciał znokautować. Jestem w 100% pewien, że od początku będzie szedł do przodu i będzie wojna. Nie można zakładać, że walka potoczy się tylko w stójce, albo tylko w parterze, ale też nie zakładam walki w parterze, chcę podjąć walkę w stójce.

Mamed Chalidow wygrał ostatnich 11 walk i od roku 2010 pozostaje niepokonany. Podczas gali KSW 33 w Krakowie odebrał mistrzowski pas Michałowi Materli. Pierwsza obrona z Karaoglu odbędzie się 27 maja w gdańskiej Ergo Arenie.

6 KOMENTARZE

  1. Melvin złapał za nogi jak do sprowadzenia, Mamed zaczął dusić, Melvin sprowadził, Mamed udusił, Melvin klepnął…Z Kendalem bił się w stójce, Mamed wygrywał walke w staniu minimalnie, a w drugiej rd nie wytrzymał,złapał za nogę i urwał…i tak przez 11 ostatnich pojedynków: duszenia, urywania i czasem nokaut…jeszcze coś?

  2. Będzie tak jak z Manhoelfem walczył na wstecznym, ale nie z kontry na luzie na cofce, ale całkowicie uciekał, jak trafiła się okazja to zkliczował i dążył do poddania, może to jest stójka mamed, ale nie walka w parterze. Tak wogóle, to nie radzę mu wchodzić w stójkę z Azizem. Chociaż Aziz nie jest parterowcem, to jak Mamed będąc z dołu dostanie jedną zdrową bombę to też może być koniec.

  3. Mamed jest przekotem ale jak powalczy tyle w stojce jak z Melvinem to Aziz go poskłada.

  4. NIE WIEM JAK WY, ALE JA GRAM GRUBO NA KARAOGLU PEWNIE WIELE OSÓB MNIE SPYTA MONSTER DLACZEGO? WHY, ODPOWIEDZ MOŻE GŁUPIA ALE PROSTA, MAMED DAWNOOOOOO NIE PRZEGRAŁ I MYŚLĘ ZE TO KWESTIA CZASU KIEDY PADNIE, WIEM ZE MUZĘ ANALIZA Z PIZDY.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.