Mairbek Taisumov zaakceptował 6-miesięczne zawieszenie od USADA. W oświadczeniu przekazano, iż w organizmie zawodnika znaleziono metabolity stanozololu. Próbka pobrana została 15 września 2018 roku podczas gali UFC w Moskwie, gdzie pokonał on Desmonda Greena. Na ten moment moment nie wiadomo czy wygrana Rosjanina zostanie cofnięta.

Co ciekawe, Taisumov będzie mógł od razu wrócić do oktagonu UFC. Jego zawieszenie liczone było od 8 października 2018 roku. Zawodnik współpracował z USADA – dostarczył im suplement, w którym znaleziono właśnie niedozwoloną substancję, dlatego też zredukowano jego karę.

30-latek ma na ten moment świetną serię 6 zwycięstw z rzędu. Wygrywał on w oktagonie z m.in. Damirem Hadzoviciem oraz Alanem Patrickiem.

21 KOMENTARZE

 1. Zawodnik współpracował z USADA – dostarczył im suplement, w którym znaleziono właśnie niedozwoloną substancję, dlatego też zredukowano jego karę.

  Aha znaczy się pokruszył winstrol i dosypał do puchy kreatyny no w sumie dobrze :applause:

 2. Dawać mu kogoś z top 10, a nie jakieś zawieszenia. Strasznie się marnuje taki talent razem z Makchahevem.

  pompowane rekordy i tyle, nie sa to zawodnicy top10

 3. Z Greenem to spieprzył sprawę po całości. Nie zrobił wagi, kiepsko walczył, a w dodatku wpadł na dopingu. Niezły combos mu z tego wyszedł:applause: Lubię Mairbeka, więc mimo tego całego zamieszania dalej czekam na jego drogę na szczyt. Ale dał d…. strasznie:no no:

 4. Czas chyba zamowic jakies odzywki:lol:

  Chętnie bym się coś więcej dowiedział, bo to że Mairbek bywa w PL i trenuje to normalka. Czy suple od Olimpu by były zanieczyszczone? Grubo. @baju coś więcej udało by się dowiedzieć?

 5. Chętnie bym się coś więcej dowiedział, bo to że Mairbek bywa w PL i trenuje to normalka. Czy suple od Olimpu by były zanieczyszczone? Grubo. @baju coś więcej udało by się dowiedzieć?

  olimp to nie olymp

  chociaz zadnego olympa nie znajduje xd

 6. To nie ten sam olimp, ale pocieszę was – polskie suple (w tym i olimp) i tak śmigają z dosypkami/zanieczyszczeniami, więc śmiało wcinajcie i blokujcie sobie hpta 🙂

 7. To nie ten sam olimp, ale pocieszę was – polskie suple (w tym i olimp) i tak śmigają z dosypkami/zanieczyszczeniami, więc śmiało wcinajcie i blokujcie sobie hpta 🙂

  ja tylko kfd i olimp biore

 8. To nie ten sam olimp, ale pocieszę was – polskie suple (w tym i olimp) i tak śmigają z dosypkami/zanieczyszczeniami, więc śmiało wcinajcie i blokujcie sobie hpta 🙂

  A coś więcej nt. tego OlYmpu? Skąd ta firma jest?

 9. Jakaś ruska

  Wygląda jaka jakaś tania ruska podróba z bazaru. Co on bierze?:o o: Przestałem się dziwić, że to może być zanieczyszczone.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.