Maiquel Falcao (MMA 37-10) przegrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie rewanżowego boju z Vladimirem Mineevem (MMA 9-1) na Fight Nights Global 63. W oczy rzuca się przede wszystkim niekompetencja sędziego ringowego, który powinien przerwać pojedynek zdecydowanie szybciej.

Falcao z Mineevem po raz pierwszy spotkali się w klatce na gali Fight Nights Global 56. Wtedy większościową decyzją zwyciężył znany z gal KSW Brazylijczyk. „Big Rig”, który wygrał dwa poprzednie starcia, stracił dzisiaj sporo zdrowia w klatce.

Poniżej pełny zapis wideo z pojedynku:

6 KOMENTARZE

  1. O jebany ale mu nawkładał 🙁 Jesień średniowiecza szarych komórek.

  2. Ale wy się nakręcacie. Skoro było tak tragicznie i zawodnik nie wiedział co robi to narożnik powinien rzucić ręcznik.Pozdrawiam

  3. Generalnie to sędzia chyba chciał dać wycisk Falcao za wywołanie tamtej awantury na stacji i czmychnięcie zostawiając kolegę samego z 4 randomami którzy skacząc mu po głowie doprowadzili do zakończenia kariery i poważnych zdrowotnych konsekwencji.Należy dodać, że ten bity to kolega Falcao waga 65kg. a sam agresor widząc przewagę liczebną przeciwników zawinął manatki i na kamerach go nie widać, wraca dopiero jak agresorzy się ulatniają.

  4. Może ze 3 zawodników bym nie żałował w tej sytuacji.Falcao jest jednym z nich.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.