Reprezentantka krakowskiej Szkoły Walki Drwala, Magdalena Czaban, zdobyła złoty medal podczas Mistrzostw Europy IMMAF w Rzymie (European and Junior European Open Championships). 19-letnia zawodniczka w ćwierćfinale jednogłośną decyzją sędziów pokonała Valentinę Semal z Ukrainy, w półfinale znokautowała Aeilish OHanlon z Włoch, a w najważniejszym pojednku wypunktowała Nadine Abbott Bissett z Irlandii. Trzy wygrane w Rzymie dały Magdalenie złoty medal w kategorii atomowej.

W ostatnich latach Czaban rozpoczęła również starty w półzawodowych walkach na regionalnych galach. Na TFL 14 znokautowała wysokim kopnięciem Weronikę Pietruszkę, na Wieczorze Walk SWD 3 w 18 sekund znokautowała Aleksandrę Mielczarek, a na ostatniej edycji Wieczoru Walk SWD decyzją sędziów pokonała Edytę Jędrzejczyk.

Reprezentacja Polski z Rzymu wróci dodatkowo z dwoma brązowymi medalami. W kategorii lekkiej wśród juniorów wywalczył go Emil Piątek, w ciężkiej natomiast wśród juniorów brąz zdobył Błażej Romanowski.