Różański

Jak podaje organizator kolejni Berserkerowie ze Szczecina uzupełniają rozpiskę Areny Berserkerów 8 zaplanowaną  na 10 października w Szczecinie.

Na gali w szczecińskiej hali SDS wystąpią Maciej Różański (MMA 7-0, #9 w rankingu MMARocks), Kamil Gniadek (MMA 8-3-1, 1 NC, #15 w rankingu MMARocks), Adam Wiśniewski (MMA 1-2) i Maciej Kałuszewski (MMA 1-0), wszyscy reprezentujący czarno-czerwone barwy Berserker’s Team.

Dla Różańskiego będzie to już trzecia walka w tym roku po tym jak niepokonany fighter odprawiał przez poddania Christophera Jacquelina i Alexa O’Toole’a wcześniej w tym roku.

21-letni Gniadek spróbuje powrócić na zwycięskie tory po tym jak w swoim ostatnim występie musiał zadowolić się remisem z Mateuszem Zawadzkim na KSW w Poznaniu.

Adam Wiśniewski będzie reprezentantem Berserkerów w drugiej połówcę rozpoczętego na poprzedniej gali turnieju do 93 kilo. Specjalista od stójki będzie chciał przerwać swoją passę dwóch przegranych walk.

Utalentowany grappler wagi półśredniej Maciej Kałuszewski stoczy swoją drugą zawodową walkę 10 miesięcy po debiucie na gali Fighting Zone w Pradze. Oprócz tego występu „Kaka” ma na koncie dwa amatorskie zwycięstwa na wcześniejszych edycjach Areny, wszystkie przez poddania.

Walką wieczoru ósmej Areny Berserkerów będzie wcześniej ogłoszone starcie dwóch zawodników mających za sobą występy w KSW – Marcina Parchety (MMA 1-0) i Patryka Grudniewskiego (MMA 5-5).

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

2 KOMENTARZE

  1. AB jak zwykle na poziomie. Ciekawe tylko czy znajdzie się godny rywal dla Różańskiego, bo z tym różnie bywa 😉

  2. Gala szykuje się świetna, będę tam. Liczę na solidnego rywala dla Maćka oraz na to, że Kamil po dopisaniu "W" do rekordu ponownie pojawi się w klatce KSW. 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.