Różański

Reprezentant Berserkers Team Szczecin, Maciej Różański, powróci do klatki w walce ze Stevenem Cnudde na gal EuroFC 02. Gala odbędzie się 12 lutego w Pradze, w Czechach.

Będzie to pierwsza walka Polaka po wyleczeniu kontuzji. Różański (8-1 MMA) w ostatniej walce przegrał z Jackiem Hermanssonem, który jest w tym momencie zawodnikiem UFC. W swojej karierze Maciek walczył z takimi rywalami jak Kristian Jexell czy Christopher Jacquelin.

Jego przeciwnik, Steven Cnudde (7-0 MMA) to jeden z czołowych zawodników pochodzących z Belgii. Niepokonany w klatce, skończył 6 z 7 swoich pojedynków przed czasem. W przeszłości pokonał on m.in. byłego mistrza kategorii średniej organizacji BAMMA, Cheicka Kone czy Alexandra Neufanga.

11 KOMENTARZE

 1. Po gwalcie ze strony Hermanssona cisnienie na kolejne wystepy Macka wyraznie zmalalo. Mysle, ze nie tylko u mnie. Oby jeszcze kiedys wrocilo.

 2. VaeVictis

  Po gwalcie ze strony Hermanssona cisnienie na kolejne wystepy Macka wyraznie zmalalo. Mysle, ze nie tylko u mnie.

  U mnie akurat nie. Lubię Maćka i uważam, że ma papiery żeby coś tam konkretnego zwojować. A Belg to odpowiednie nazwisko by rozpocząć nową drogę. Byle tylko omijały go kontuzje, bo przez tą jedną porażkę już chyba będzie więcej chętnych na propozycje walk z Berserkerem. 😉

 3. Maciek ma potencjał, fajnie że jest zainteresowanie. Z rekordem 0 wyraźnie był problem z przeciwnikami. Oprócz lekcji życiowej to kolejna pozytywna spraw w tej przegranej. Maciek dajesz i UFC !!!

 4. Bardzo się cieszę z powrotu Maciako, świetny zawodnik, mega prospekt z papierami by nawojować na naszej rodzimej scenie w -84, żałuję tylko, że nie doszło do jego walki z Antkiem Chmielewskim, bo myślę, że fajna by była walka i ciekawe nazwisko w rekordzie u Maćka. Niech mu tylko zdrowie dopisze a osiągnie wiele. Powodzenia!

 5. Gerard

  Bardzo się cieszę z powrotu Maciako, świetny zawodnik, mega prospekt z papierami by nawojować na naszej rodzimej scenie w -84, żałuję tylko, że nie doszło do jego walki z Antkiem Chmielewskim, bo myślę, że fajna by była walka i ciekawe nazwisko w rekordzie u Maćka. Niech mu tylko zdrowie dopisze a osiągnie wiele. Powodzenia!

  Przecież Chmielewski to jest szrot i nie wiem dla kogo to jest ciekawe nazwisko w rekordzie.

  Różański zalicza chyba więcej powrotów niż występów – gość nie walczył z nikim dobrym, co chwile jakieś przerwy a ludzie dalej mają wobec niego jakiekolwiek oczekiwania i piszą, że to jakiś prospekt :DC:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.