(fot. MMARocks.pl)

Maciej Różański (MMA 8-1) walczył dziś na gali Venator FC 2: Schiavolin vs. Barnatt. Wyjazd do Włoch nie może jednak uznać za udany, gdyż poległ z Jackiem Hermanssonem (MMA 11-2) jednogłośną decyzją sędziów. Cytując portal MMAViking.com:

To było brutalne lanie ze strony zawodnika Frontline MMA. Używał obaleń i brutalnego ground’and’pound by niszczyć Różańskiego. Walka doszła do decyzji, która była jednogłośna.

 

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

17 KOMENTARZE

 1. Tak jak mówiłem :-/ najtrudniejszy rywal w jego karierze, niewątpliwie z górnej półki, no i niestety nie dał rady :-/ \

 2. Tak jak pisałem w newsach,tak i napisze to tutaj. Koniec marzeń o UFC. Selekcja naturalna, nie można się sugerować tym co mówią koledzy klubowi, znane osoby środowiska typu Juras itd. Gdy Polacy zaczynają pompowac jakiś balonik oznacza to, że nastąpi brutalna weryfikacja. Niestety ale taka kolej rzeczy, wystarczy spojrzeć w świat a tam hype na Tybure, hype na Błachowicza i kilka innych. Dobre rekordy robione są na słabych bądź średniej klasy zawodnikach ale z kimś lepszym jest weryfikacja. Nie mówię że nasi są słabymi wojownikami i mogą kiedyś namieszać ale UFC to nie ten poziom. Na tą chwilę jedynie Mamed mógłby wiele zdziałać w ufc gdyby tylko chciał. O Asi nie wspominam bo jej jedynej się udało. Dlatego ludziska chłodne głowy, trzymamy kciuki za swoich ale i patrzymy na realne szanse, a nie wysyłamy od razu do UFC.

 3. Dokładnie. Popatrzmy na bilans Polaków w UFC w ciągu ostatnich 3 lat (wyłączając JJ). Dodatkowo weźmy pod uwagę klasę sportową ich przeciwników, najczęściej z dalekiego dołu dywizji albo co najwyżej środka.

 4. Teraz już nie trzeba jechać za wschodnią granicę a Włochy wystarczą żeby zweryfikować naszych czołowych zawodników:crazy::lol:

 5. Spodziewałem się, że Maciek faworytem nie będzie, no ale wiadomo zawsze liczy się na to że rodak sprawi niespodziankę 😉 Temat UFC oddalił się póki co bardzo daleko, na pewno szkoda, ale dobrze że to się stało teraz, a nie już w octagonie UFC. Dobrze, że doszło do takiego sprawdzianu. Przynajmniej wiadomo, że Różański na UFC nie jest jeszcze gotowy, tyle.

 6. Ja to mam ostatnio takie przemyślenie, że ufc powinno wprowadzić warunek na naszym rynku o konieczności 2-3 walk na Acb w celu podpisania kontraktu, nie żadne ksw czy feny z jakimiś vackami, tylko prosta droga – chcesz do ufc przyjść / wrócić to proszę trzy waleczki na Acb

 7. Akurat Hermansson to koleś, który dawno powinien już być w UFC więc taki wynik starcia z Różańskim niestety nie jest niespodzianką.

 8. Tidzej

  Akurat Hermansson to koleś, który dawno powinien już być w UFC więc taki wynik starcia z Różańskim niestety nie jest niespodzianką.

  Z rekordem 10:2 dawno w UFC?

 9. shoot

  Z rekordem 10:2 dawno w UFC?

  Tak, dawno bo od półtora roku do ostatniego weekendu walczył raz. Powinien się w UFC znaleźć z innymi spadochroniarzami z Cage Warriors skoro trafiały tam takie asy jak Paul Redmond.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.