Krysztofiak

(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks.pl) Zanim Maciej Różański (MMA 3-0) pojawi się na galach KSW, czeka go jeszcze jeden występ na krajowym podwórku. Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego zmierzy się z Marcinem Krysztofiakiem (MMA 8-2, 12 w Rankingu PL) w walce wieczoru Berserkers Areny, 11 maja w Goleniowie.

Reprezentant Ankosu Zapasy jest niepokonany w czterech ostatnich walkach. W dwóch zeszłorocznych występach poznaniak poddał duszeniem północ-południe Tomasza Gocalskiego na pilskiej gali Winner Punch oraz niejednogłośnie wypunktował Makmuda Muradova na Makowski FC 5 w Nowej Soli.

Wstępna rozpiska Berserkers Areny.

18 KOMENTARZE

 1. FFL – Fight Fiesta de Luxe
  Jun / 02 / 2007 Submission (Triangle Choke)
  N/A 2 0:50 Tam byla ta walka przegrana Trojkatem

 2. Tylko żeby teraz przed występem w ksw Różański nie przegrał. Jest faworytem tego pojedynku no ale jak wiadomo to jest mma.

 3. "Reprezentant Ankosu Zapasy jest niepokonany w czterech ostatnich walkach." Rozumiem, że ma taką serię, ale niepokonany to nie jest i dlatego w rekordzie ma te dwie porażki 😉 Ciekawe zestawienie. No i kolejny raz mogą teamy ze sobą współpracować, a na galach walczyć ze sobą 😉

 4. @Born2kill:

  No to przecież jak byk jest napisane, że jest niepokonany w czterech ostatnich walkach, a nie w ogóle.

 5. Wiem, dlatego napisałem o serii. Takie wydzielanie okresu, który się bierze pod uwagę jakoś mi nie pasuje przy czytaniu. Nie po to rekord brzmi jak brzmi, żeby podawać informację w ten sposób 😉 O kimś z rekordem 13-40 i ostatnimi dwiema wygranymi powiemy "Niepokonany w ostatnich dwóch walkach" ;)?

  Jak organizacja podaje, że u nich ktoś ma 4-0, a w karierze 10-0 to rozumiem. Dobra, to szczegół, a nie chcę by ktoś pomyślał, że się czepiam za bardzo albo jeszcze lepiej, mam "ale" do zawodnika lub Venoma przy okazji 😉

 6. Nie bardzo rozumiem o co chodzi. Przecież pełny rekord jest podany. Wydaję mi się, że oprócz rekordu warto jednak wspomnieć np. co się działo z zawodnikiem w ostatnim czasie. Czy zawodnik przegrał dwie ostatnie walki, czy wygrał cztery ostatnie to chyba dość istotna różnica.

 7. No ten argument, żeby wyróżnić ostatni czas do mnie przemawia jak najbardziej. Jakoś tak staje w obronie słowa "niepokonany", aby jego moc nie spadała 😀 Nie ma sensu tego drążyć za bardzo. Pozdrawiam.

 8. Oj będzie super walka Yahoo

  Różański pokona w ładnym stylu Krysztofiaka i następną walke pewnie dostanie już na KSW 24.

 9. Nie dzielcie skóry na niedźwiedziu. Krzysztofiak w formie go zfizoluje nieziemsko. Jedynie z góry coś może ugrać. Boksersko może być ciekawie, bo obaj mają w tym aspekcie spore braki, dlatego poziom tam będzie wyrównany. Chodź Marcin w boks poznań ten boks naparza (gdzie ma swoją sekcje MMA), więc powinno być ok z jego stójką. Będzie dobra walka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.