Dwóch zawodników reprezentujących Berserkerów ze Szczecina wystąpią na gali ACB w Gdańsku. Informację podał Baysangur Edelbiev w programie Puncher.

Dzisiaj ogłoszono, że Różański (9-1 MMA) podpisał nowy kontrakt z organizacją. Nie trzeba było długo czekać na zapowiedź kolejnego występu Spartana.

Gniadek (12-4 MMA) wygrał swoje cztery ostatnie walki. Będzie to jego debiut w organizacji ACB. W przeszłości Kamil występował w największej polskiej federacji MMA, KSW. Gniadek uwielbia kończyć swoje walki przez poddania – aż 8 z 12 zwycięstw odniósł właśnie w ten sposób.

Różański vs Dipchikov
Swój pierwszy pojedynek dla ACB Maciej Różański (9-1) stoczył w kwietniu tego roku. W dobrym stylu pokonał wtedy zawodnika z Białorusi. Podczas lipcowej gali ACB 63, rywalem reprezentanta szczecińskiego Berserkers Team będzie doświadczony zawodnik z Bułgarii. Nikola Dipchikov (15-6) aż 12 spośród 15 zwycięskich pojedynków kończył już w pierwszej rundzie!

Gniadek vs Verzbickas
Na gali ACB 63 zobaczymy jeszcze jednego zawodnika szczecińskich Berserkerów. Debiutujący w ACB Kamil Gniadek (12-4), który w 2016 roku pozostał niepokonany, już 1 lipca skrzyżuje rękawice z przeciwnikiem z Litwy. Mindaugas Verzbickas (12-4) odniósł zwycięstwo na ostatniej gali ACB w Olsztynie i podobnie jak przeciwnik Różańskiego lubi „szybkie” walki. Aż 8 z 12 zwycięskich walk zakończył w pierwszej rundzie.

ACB 63 odbędzie się 1 lipca w Ergo Arenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.