Ciekawe starcie dwóch młodych zawodników dodane do karty KSW 41 w Katowicach. Niepokonany w zawodowej karierze Maciej Kazieczko spotka się w klatce z Gracjanem Szadzińskim. Walka odbędzie się 23 grudnia.

Kazieczko (MMA 3-0) ma na swoim koncie trzy zawodowe walki i każdą z nich zakończoną zwycięstwem. Debiutancka odbyła się w czerwcu 2015 roku na Slugfest 4 i potrwała zaledwie 15 sekund. Rok później był już w KSW, gdzie na gali w Zielonej Górze jednogłośną decyzją sędziów pokonał Macieja Mazura. Trzecia walka miała miejsce na KSW 38 w Sękocinie Nowym, gdzie efektownym nokautem posłał na deski Tomka Matusewicza.

Szadziński (MMA 6-2) zadebiutował w MMA w 2013 roku na gali MMA Knockout 1. Kopnięciem w głowę zapewnił sobie wtedy zwycięstwo już w pierwszej rundzie. Do KSW dostał się w kwietniu 2017 i zadebiutował na gali Live in Studio. Uległ wtedy na punkty Szymuszowskiemu. Ostatnio można było zobaczyć jego umiejętności na gali Babilon MMA, gdzie szybko wygrał przez TKO i wrócił na ścieżkę zwycięstw.

W walkach wieczoru wydarzenia w katowickim Spodku Borys Mańkowski będzie bronił tytułu mistrza KSW w wadze półśredniej przeciwko Dricusowi Du Plessis, a Popek Monster skrzyżuje rękawice z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Oprócz nich w okrągłej klatce KSW zobaczymy również pojedynek mistrzowski w wadze piórkowej pomiędzy Kleberem Koike Erbstem, a Arturem Sowińskim. W królewskiej kategorii wagowej w walce eliminacyjnej do starcia mistrzowskiego walczyć będą Michał Andryszak i Fernando Rodrigues Jr. Naprzeciw siebie staną również Marcin Wrzosek i Roman Szymański, a do klatki po raz drugi wejdzie brązowy medalista z igrzysk olimpijskich w Londynie, Damian Janikowski. W katowickim Spodku zmierzą się również niepokonani w klatce KSW Kamil Szymuszowski i Grzegorz Szulakowski.

36 KOMENTARZE

 1. Nie chce zapeszać, ale 41 zapowiada się Zajebiscie sportowo.

  Tez czekam na te techniczne wymiany w stójce i niesamowite kulanki w wykonaniu Popka i Oświęcińskiego!

 2. Tez czekam na te techniczne wymiany w stójce i niesamowite kulanki w wykonaniu Popka i Oświęcińskiego!

  Jeszcze się zdziwisz, Strachu podobno trenował judo 40 lat temu.

 3. Fajne zestawienie ,  stawiam na ciężkie ręce Szadzinskiego ,  Kazieczko to nie Ankosiak ?

  Trener Andrzej bedzie czuwal w jego narozniku 😎

 4. No tego to się nie spodziewałem. Każdemu z  tych chłopaków można było załatwić ze trzydziestu brazylijskich zabijaków i spokojnie budować fajne rekordy, by było kim po kilku latach zastąpić obecne gwiazdy. Szacun KSW za to zestawienie i szacun dla chłopaków, bo bitka będzie pierwszorzędna!

 5. Walka może być naprawdę interesująca, a przynajmniej efektowna 🙂

  Jedna uwaga odnośnie treści newsa —  "Obecnie ma serię jednego zwycięstwa z rzędu" — jedna wygrana z rzędu nie może być serią. Samo słowo "seria" to wyklucza. Tych zwycięstw musiałoby być przynajmniej dwa.

 6. świetnie 😉

  Gracjan Szadziński trenuje u Bagiego?

  Też ale głównie trenuje u Tomka Stasiaka „pająka” 🙂

 7. Obecnie ma serię jednego zwycięstwa z rzędu

  Seria, to kilka kolejnych zwycięstw, jedno, to za mało.

 8. Człowiek chce szybko, w autobusie na telefonie pisze obładowany sprzętem po wywiadzie a oni i tak się doczepią 😛 już to poprawiam 😛

 9. Jeden i drugi to prospekt, niech wygra lepszy. Chcę widzieć zdrową napierdalankę, krew i ciężki nokaut w ostatniej minucie walki.

 10. Oj zapowiada się ciężki nokaut na Macieju 🙂 Wojna Gracula!

  świetnie 😉

  Gracjan Szadziński trenuje u Bagiego?

  Głównie trenuje w Stargardzie u Tomasza Stasiaka, do Bagiego od czasu do czasu jeździ na sparingi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.