Przy okazji rocznicy swoich piętnastych urodzin organizacja KSW udostępniła film prezentujący krótki sparing parterowy pomiędzy Maciejem Kawulski, współwłaścicielem organizacji i Mamedem Khalidovem.

Efekty tej sesji treningowej można zobaczyć poniżej.

37 KOMENTARZE

 1. Najlepszy amerykanski przyjaciel Martina Lewandowskiego, Joe Coker, tez przylaczyl sie do obchodow i z okazji 15 lecia, kontynuujac bardzo bliska wspolprace obu promocji, podpierdolil  Normana i zapowiedzial gale Bellatora w Colloseum :lol:.

 2. zapowiedzial gale Bellatora w Colloseum

  jezeli to bedzie ogloszone oficjalnie to bedzie moja 1  gala bellatora na zywo.

 3. Kawul coś łatwo oddał plecy I jeszcze się podejrzanie uśmiechał

  Oddał plecy aby przekonać się, jak mocną Mamed ma stójkę.

 4. @PanMaciej może do dywizji?

  Jest to jakiś pomysł, ale tak tylko przypomnę, że pan Kawulski to wysokiej klasy zawodnik, z rekordem jedna walka-jedna wygrana. To jest rekordowy rekord, niepokonany na zawodowych ringach, matach i w klatkach. Zbyt łatwo by zniszczył Frików z Dywizji, właściwie jedynym godnym przeciwnikiem byłby sam Mistrz, pan @Karol Bedorf i takie coś to bym obejrzał…. No i powiedzmy sobie szczerze, trash talk przed każdą walką z góry wygrany, rozjebałby oponentów jak tego biednego pana Malinę wgniecionego w meblościankę. Ale walkę z panem Whitem to też byśmy obejrzeli, nie? Albo chociaż z panem prezesem Jóźwiakiem.

 5. To milionery teraz chodzą w takich waciakach? Mameda to rozumiem bo na kaukazie jeszcze jest moda na newkidsontheblock i bibera ale Kawul?

 6. Krs po mistrzowsku zagina rzeczywistość.  W tytule ksw nie klepie a podczas tej pseudo macanki kawul klepał z trzy razy.

  Ps. Przegrał bo nie miał opaski I włosy wchodziły mu do oczu.

 7. Maciuś swego czas całkiem dobry był w mma nawet. Wiem,bo znam

  Wiadomo. Który z was w tym przypadku oddawał plecki?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.