Wywiad z jednym z założycieli największej organizacji MMA w Polsce, w którym opowiada o wyborze Mameda Khalidova, walce wieczoru KSW 42 i wielu innych ważnych bieżących sprawach.

36 KOMENTARZE

 1. Chca zdjac karola z rozpiski 42 jprdl :z bani:

  No przecież to było wiadome od wywiadu Pudziana.

  Jutro ogłaszają Askhama :redford:

 2. No przecież to było wiadome od wywiadu Pudziana.

  Jutro ogłaszają Askhama :redford:

  Pewnie tak, Kawul zdradzil ze na planie zdjeciowym jest tez Janikowski, Andryszak i ktos tam jeszcze, wiec przeczuwam ze Ci dwaj rowniez wystapia na ksw 42

  # edit

  I jeszcze Wrzosek.

 3. Pan Kawulski okazuje się, że jest także poetą i pisze wiersze. Ale mi teraz zaimponował.

  Prowadzący  w porządku, ale weź pan ściągnij czapkie jak jesteś w wnętrzu, bo to taka sama wiocha jak noszenie przeciwsłonecznych okularów w pomieszczeniu.

 4. Prowadzący  w porządku, ale weź pan ściągnij czapkie jak jesteś w wnętrzu, bo to taka sama wiocha jak noszenie przeciwsłonecznych okularów w pomieszczeniu.

  U mnie nazywali taka osobe Zydem :crazy:

 5. Jak zwykle nie odpalam z tymi panami wywiadow i czy byly jakies smaczki? Slowo rekord ile razy padlo i ze sa najlepsi i najwieksi? I czy cos na temat UFC bylo?:lol:

 6. Pewnie tak, Kawul zdradzil ze na planie zdjeciowym jest tez Janikowski, Andryszak i ktos tam jeszcze, wiec przeczuwam ze Ci dwaj rowniez wystapia na ksw 42

  # edit

  I jeszcze Wrzosek.

  W sumie jeszcze wczoraj byłem zniesmaczony tym ze Bedorfa usuwają z rozpiski ale z drugiej strony dostałby na pewno jakiegoś buma żeby nie przegrać, przeczekać i dostać kolejna walkę z pudzianem wiec bardzo nie stracimy.

  Swoją droga to Pudzian chyba jest tam trzecim właścicielem bo robią dokładnie to co chce. Troszke żenka a troszkę rozumiem, ME na Ergo maja gotowy.

 7. Jak zwykle nie odpalam z tymi panami wywiadow i czy byly jakies smaczki? Slowo rekord ile razy padlo i ze sa najlepsi i najwieksi? I czy cos na temat UFC bylo?:lol:

  na marcowej gali będzie 6 main eventów a rywalem Cipka będzie "absolutnie światowej klasy, topowy zawodnik z czołówki kategorii średniej"

 8. Ja dobrze zrozumiałem? Soldic musi wygrać jeszcze jedna walkę żeby zrobili rewanż z Borysem ? :DC:

  Źle zrozumiałeś. Chodzi o to, że rewanżu nie będziecie razu. Jeżeli Soldic wygra swoją następna walkę to pozostanie mistrzem i wtedy Borys by z nim zawalczył (po walce na przetarcie?). Jeżeli Soldic przegra to Borys zawalczy z mistrzem i rewanżu nie będzie.

 9. na marcowej gali będzie 6 main eventów a rywalem Cipka będzie "absolutnie światowej klasy, topowy zawodnik z czołówki kategorii średniej"

  No Askham to faktycznie swiatowej klasy, topowy zawodnik…

 10. Maciej Kawulski – "MMARocks nigdy jeszcze nie bylo tak wysoko".

  MMARocks, dostaliscie swoja zyciowa szanse teraz. Nie zjebcie tego….

 11. Maciej Kawulski – "MMARocks nigdy jeszcze nie bylo tak wysoko".

  MMARocks, dostaliscie swoja zyciowa szanse teraz. Nie zjebcie tego….

  Może nawet stołek pod klatką się znajdzie! :DC:

 12. Jak słucham pana Macieja to uświadamiam sobie jak daleko zostałem z tyłu. Jak słyszę te wszystkie "levelowania" , "targetowania" i inne "Visuale" to jest mi po prostu wstyd że moja "polszczyzna" jest tak uboga.

 13. Maciej Kawulski – "MMARocks nigdy jeszcze nie bylo tak wysoko".

  MMARocks, dostaliscie swoja zyciowa szanse teraz. Nie zjebcie tego….

  Do czego to sie odnosi? Do listy plac?:lol:

 14. To który jest ten najdroższy? Bo nie chce mi się słuchać tego pana. Pudzilla?

  Mamed! Pudzilla jest najdrozszym frikfajterem!

 15. Jak słucham pana Macieja to uświadamiam sobie jak daleko zostałem z tyłu. Jak słyszę te wszystkie "levelowania" , "targetowania" i inne "Visuale" to jest mi po prostu wstyd że moja "polszczyzna" jest tak uboga.

  A Pan Kawulski skończył polonistykę i daje też radę z anglojęzycznymi zwrotami. Wielki człowiek, wielki.

 16. Jak zwykle nie odpalam z tymi panami wywiadow i czy byly jakies smaczki? Slowo rekord ile razy padlo i ze sa najlepsi i najwieksi? I czy cos na temat UFC bylo?:lol:

  To szkoda, dobry wywiad i po raz kolejny ciekawe pytania od @Unscarred

 17. Do czego to sie odnosi? Do listy plac?

  do wjazdu na 'ekskluzywne' krecenie trailerow do gal krs1 :mamed:

  a moze chodzilo mu o to ze siedza na 'wysokosciach' ale szanujmy sie – KMWTW

  juz lepiej Kawula posluchac

  bo ten wywiad Martina dla ITC to dramat, jebaniec juz na starcie o rekordach nawiaja i wymiane bebechow w kompie #rq

  w tym roku 5 gal i to jest FAKT, co za kura progres :śmiech: lecz nie przesadzajmy, zero zdziwienia jak skonczy sie na 4

 18. w tym roku 5 gal i to jest FAKT, co za kura progres :śmiech: lecz nie przesadzajmy, zero zdziwienia jak skonczy sie na 4

  Gal będzie 5 ale nie ogarnąłem kiedy ma być ta mniejsza czy pomiędzy tą marcową a majową czy po majowej. – ale zapewne między marcową a majową.

 19. Nie chce mi sie ogladac, wiec kto jest rekordowo najdrozszy?

  Nie można powiedzieć bo się Pudzian dowie i się wkurwi.

 20. Gal będzie 5 ale nie ogarnąłem kiedy ma być ta mniejsza czy pomiędzy tą marcową a majową czy po majowej. – ale zapewne między marcową a majową.

  Ta piąta pewnie wypadnie między majową 2018 a marcową 2019, czyli w styczniu 2019 i w tym roku znów będą 4 gale.

  I mam prośbę @duubertowa takie wywiady wrzucajcie ~17 jak wszyscy z pracy wracają, bo jest obawiam się, że jak wrzucacie po nocach to zanim wstanę i wrócę z pracy to już temat będzie zamknięty i wyczyszczony :nono:

 21. Jak słucham pana Macieja to uświadamiam sobie jak daleko zostałem z tyłu. Jak słyszę te wszystkie "levelowania" , "targetowania" i inne "Visuale" to jest mi po prostu wstyd że moja "polszczyzna" jest tak uboga.

  Jakims pocieszeniem moze byc fakt, ze mamy do czynienia z dyplomowanym filologiem.

 22. Mega irytuje mnie sposób zadawania pytań przez prowadzącego, dziwna maniera. Takich jak ja może być więcej, pomyślcie o tym

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.