Maciej Kawulski ostro o walce wieczoru KSW 50, kolejnych galach KSW 51 w Zagrzebiu i KSW 52 w Gliwicach, sytuacji związanej z Mateuszem Gamrotem i jubileuszu, czyli 50. gali KSW.

41 KOMENTARZE

 1. Kawul normalna wypowiedź. A u konkurencji drugi z włodarzy przemówił:

  MARTIN LEWANDOWSKI: DEKLAROWALIŚMY SWOJĄ WDZIĘCZNOŚĆ, A GAMROT OKAZUJE SIĘ NIELOJALNYM DUPKIEM

 2. Sportowy fight card bez impulsów. A najwyższym poziomem sportowym właśnie dysponują bohaterzy walki wieczoru – bo kto w wadze cięzkiej im podskoczy ze stajni KSW. Sam mówi że musi szukać na siłę kogoś kto uwali Defrisa. To się żali czy chwali.

  Może i flaki z olejem ale przynajmniej nie pompują się po 30 sekundach jak Andryszak. Albo nie dostają batów jak Bedorf od tego gościa co nic nie potrafi i kolekcjonuj  K.O w pierwszych 20 sekundach walki na całym świecie. a rozjebał Bedorfa jak szmatę

 3. O ile Kawulski czytasz to to prelimsy ufc fight nighta są ciekawsze niż większość walk ułożonych przez ksw

  :eddieconspiracy:

 4. Pisałem kilka tygodni temu, że mam nadzieję, że Phil zrozumiał, że trzeba szukać innej roboty (jak Kleber).

  Ale to KSW to gowno.

 5. Materla to chłopiec do bicia. Karcony w imię epatowania eposem wojownika/wasala KSW. Odpady z ufc kończą go w 1 rundach . Albo Mamed. Mamed który męczył się tasmańskim o wagę niżej przez 5 rund wyrównanej walki. Tasmana zniszczył i zaorał Soldic. Soldic męczył się dziś z gościem nonamem 3 rundy. To jest poziom sportowy KSW.  Gamrot męczył się z odpadem z UFC Parkiem. Co KSW ma nam do zaoferowania? Bez kitu chłopie Kawulski. Zwyczajną bijatykę. Po prostu mordobicie i krew. I nie ważny jest poziom sportowy. Chcecie połączyć jedno z drugim ale żeby to osiągnąć tzreba obniżyć poziom sportowy i postawić na zawodników którzy nie myślą o swojej karierze, tylko chcą robić wam szoł i zarabiać.

 6. Maciuś mógłby przecież wyreżyserować Defrisowi kilka fajnych walk z ładnymi skończeniami. Robio zły meczmejking, a potem marudzo.

 7. Miał być szoł i sport,w efekcie nie ma ani jednego ani drugiego,czas przemyśleć pomysł na biznes ,, włodarze" bo ta formuła się wyczerpała.

 8. Miał być szoł i sport,w efekcie nie ma ani jednego ani drugiego,czas przemyśleć pomysł na biznes ,, włodarze" bo ta formuła się wyczerpała.

  Czy ja wiem, po prostu ta gala.byla mega, mega słaba, ale na Gliwice będzie komplet wyprzedany przed czasem i wszyscy będą na stojąco klaskać Eta Kavkaz i piszczeć.

  Im trzeba w trybie pilnym świeżej krwi, zawodnika, który będzie choć trochę fenomenem jak Mamed, wtedy ten statek popłynie dalej.

  Bo jak Mamed powie na serio papa, Mariusza zbije Jun, a formuła Materli i Soboty się wyczerpie, to będą mieli baaaaardzo duży problem.

 9. Od czasu walki Fikajłowa z Koralgolem nie obejrzałem całej gali krs1. Jakieś pojedyncze walki mnie nie raz zaciekawiły i coś tam okiem rzuciłem. Tej gali nawet patykiem nie dotknąłem, skoro włodarze sami marudzą na swój jubileusz to chyba dobrze zrobiłem.

 10. Ciekawe jak się czuje taki Phil, który wygrywa sobie walki, ale w zasadzie jest to nie na rękę potężnym wlodarzom… No ale są za ciency w uszach, żeby kogoś na niego znaleźć. Następny albo Grabowski albo znowu jakiś nieznany król nokautu z brazylijskich faweli..

 11. Czy ja wiem, po prostu ta gala.byla mega, mega słaba, ale na Gliwice będzie komplet wyprzedany przed czasem i wszyscy będą na stojąco klaskać Eta Kavkaz i piszczeć.

  Im trzeba w trybie pilnym świeżej krwi, zawodnika, który będzie choć trochę fenomenem jak Mamed, wtedy ten statek popłynie dalej.

  Bo jak Mamed powie na serio papa, Mariusza zbije Jun, a formuła Materli i Soboty się wyczerpie, to będą mieli baaaaardzo duży problem.

  Gale, na których są Mamed i Pudzian z zasady będą się lepiej sprzedawać, ale tych dwóch gości to jest cały model biznesowy KSW. Kogo oni wykreowali jako lokomotywy? Przeca nie Narkuna. Z Gamrotem są teraz dymy, ale jego też Janusze nie znali. I co? Zostaną Kołecki i Janikowski, których może wyjaśnić pierwszy lepszy odpad z UFC albo inny frik?

 12. Ja bym powiedzial tak na KSW 50 po raz pierwszy w historii KSW zawodnicy wagi ciezkiej przewalczyli pelny dystans 5 rund po 5 minut i żaden z nich nie zszedl na zawał jak Andryszak ,Bedorf czy Pudzianowski dzieki czemu zostal pobity kolejny rekord.Tak to powinno brzmieć.

 13. Gale, na których są Mamed i Pudzian z zasady będą się lepiej sprzedawać, ale tych dwóch gości to jest cały model biznesowy KSW. Kogo oni wykreowali jako lokomotywy? Przeca nie Narkuna. Z Gamrotem są teraz dymy, ale jego też Janusze nie znali. I co? Zostaną Kołecki i Janikowski, których może wyjaśnić pierwszy lepszy odpad z UFC albo inny frik?

  no nie do końca bo Gamrot po walce z Barnaoui stał się mocno rozpoznawalny wśród Januszy nie wspominając już o Borysie, który miał ogromny potencjał żeby stać się motorem napędowym KSW po Mamedzie, jednak ten w najważniejszym momencie swojej kariery rzucił klub, trenera a w gdyby tego było mało to na pierwszy plan postawił bycie youtuberem

 14. Warto przytoczyć tutaj słowa Jurasa "nikt o zdrowych zmyslach nie sadzi, że ten pojedynek będzie trwal 5 rund".:beczka:

  Chlopaki z Polski padali zawsze w pierwszych rundach, a wczoraj niespodzianka.

 15. chcialem tu wejsc i napisac "Flaki z olejem", a tu kurde taki tytuł newsa, no nieee :X

  O diecie to masz osobny temat 😆

 16. Czy ja wiem, po prostu ta gala.byla mega, mega słaba, ale na Gliwice będzie komplet wyprzedany przed czasem i wszyscy będą na stojąco klaskać Eta Kavkaz i piszczeć.

  Im trzeba w trybie pilnym świeżej krwi, zawodnika, który będzie choć trochę fenomenem jak Mamed, wtedy ten statek popłynie dalej.

  Bo jak Mamed powie na serio papa, Mariusza zbije Jun, a formuła Materli i Soboty się wyczerpie, to będą mieli baaaaardzo duży problem.

  To że w Gliwicach będzie komplet to pewne,ale nie znaczy że gala będzie miała poziom

  ,, Wlodarze" modlą się żeby Graba zbił im Angola, Kołecki walczył jak najdłużej i Janikowski przestał odpiera…ać w klatce kickboksera .

  Owszem,starali się wykreować nowe

   ,, gwiazdy" ale efekt tego taki że Mańkowskiemu odwaliła sodówa, Gamrot chce zwiewać a zagraniczny zaciąg pobił wszystkich polskich  ,, miszczów" którzy jak włodarze, poczuli się najlepsi na świecie a przynajmniej w polskim kurwidołku i zamiast zapierdalać na treningach wola melanż i Yotuba.

  Trzeba było dawać szansę młodym chłopakom,robić w starym stylu turnieje, nie pokazywać ciągle tych samych piętnastu twarzy i promować galę na Mamedzie i starym inwalidzie Pudzianie.

  Z KSW jest jak z Legią Warszawa, wielu kopaczy przychodzi do Legii i uważa to za szczyt możliwości i ma w dupie granie.

  Kto ma ambicje spieprza na Zachód.

 17. no nie do końca bo Gamrot po walce z Barnaoui stał się mocno rozpoznawalny wśród Januszy nie wspominając już o Borysie, który miał ogromny potencjał żeby stać się motorem napędowym KSW po Mamedzie, jednak ten w najważniejszym momencie swojej kariery rzucił klub, trenera a w gdyby tego było mało to na pierwszy plan postawił bycie youtuberem

  Gamrot rozpoznawalny? Raczej nie. Wystarczy, że założy bryle i już jest problem – jak z połową celebrytek bez makijażu 😆 Zresztą teraz siedzi na przymusowym urlopie, więc cokolwiek zyskał to już zdążył stracić IMO.

  Borys to się kręcił koło Fame MMA, żeby nie było, że ta jego rozpoznawalność to efekt uboczny tegoż zjawiska. Jego kariera już i tak pikowała w dół. Jak chce zarabiać hajs będąc jutuberem, jego sprawa. Zakładasz, że ci wszyscy fajterzy są skazani na mma do końca świata i to ich jedyna droga życia. A może faktycznie Borys porównał słupki i mu wyszło, że siedząc w internetach wcale nie jest taki stratny? Chooj wie ile ci pseudo-celebryci naprawdę wyciągają z tego.

 18. Materla to chłopiec do bicia. Karcony w imię epatowania eposem wojownika/wasala KSW. Odpady z ufc kończą go w 1 rundach . Albo Mamed. Mamed który męczył się tasmańskim o wagę niżej przez 5 rund wyrównanej walki. Tasmana zniszczył i zaorał Soldic. Soldic męczył się dziś z gościem nonamem 3 rundy. To jest poziom sportowy KSW.  Gamrot męczył się z odpadem z UFC Parkiem. Co KSW ma nam do zaoferowania? Bez kitu chłopie Kawulski. Zwyczajną bijatykę. Po prostu mordobicie i krew. I nie ważny jest poziom sportowy. Chcecie połączyć jedno z drugim ale żeby to osiągnąć tzreba obniżyć poziom sportowy i postawić na zawodników którzy nie myślą o swojej karierze, tylko chcą robić wam szoł i zarabiać.

  Czy ja wiem czy Parkę to taki odpad? 10walk dla UFC to jest mniej więcej średnio dorobek sumarycznie trzech naszych. :roberteyeblinking:

  Prawda jest taka, że wystarczy mocna szczęka, kondycją i ringowe IQ by ogrywać na punkty trzy dywizje polskiego KRS.

  :beczka:

  Norman jeszcze na trasz talku się utrzyma, ale ciekawe czy De Frieda wycykaja jak Koike.

  Soldic bez soku to w UFC zostanie ogarnięty przez prawie każdego z top10, a nawet na czysto  może i przez takiego Pietrzaka.

  Więc w jego osobie mają jedynego pewniaczka co od Jugosławii przez Czechosłowację po Wolskę będzie ciągnął ten pociąg.

 19. Przed walką "To właśnie Phil De Fries  w tą sobotę będzie bronił kolejny raz pas KSW wagi ciężkiej . Chyba nie było w historii naszej federacji nigdy bardziej niedocenionego zawodnika. To nie wyszukane techniki wygrywają. To nie mięśnie toczą walkę. W MMA zawsze chodzi tylko o serce"

  po walce "jeżeli zawodnik doprowadza do sytuacji w której jego promotorzy próbują znaleźć kogoś kto go w końcu pokona bo daje nieciekawe walki to to nie jest dobre stanowisko w którym znajduje się zawodnik a powoli to do tego zmierza "

   Maciej Kawulski

  :robertmakeup:

 20. Trochę mi się przykro zrobiło jak założył roksom kask,  a na pytanie A Ty? "Ja nie musze" cały kalwi i rami nawet w obliczu porażki jakim bylo krs1 50,  buta, patrzenie z góry i bol dupy. No jaki kraj taki neron

 21. Trochę mi się przykro zrobiło jak założył roksom kask,  a na pytanie A Ty? "Ja nie musze" cały kalwi i rami nawet w obliczu porażki jakim bylo krs1 50,  buta, patrzenie z góry i bol dupy. No jaki kraj taki neron

  Pytajacy powinien jebnac tym kaskiem o ziemię i kontynuować wywiad jak gdyby nigdy nic.

 22. Czy ja wiem, po prostu ta gala.byla mega, mega słaba, ale na Gliwice będzie komplet wyprzedany przed czasem i wszyscy będą na stojąco klaskać Eta Kavkaz i piszczeć.

  Im trzeba w trybie pilnym świeżej krwi, zawodnika, który będzie choć trochę fenomenem jak Mamed, wtedy ten statek popłynie dalej.

  Bo jak Mamed powie na serio papa, Mariusza zbije Jun, a formuła Materli i Soboty się wyczerpie, to będą mieli baaaaardzo duży problem.

  Wrócą wtedy do restauracji Champions do gal dla kilkuset ludzi i trzeba będzie liczyć, ze to się uda.

 23. Z całym szacunkiem pomijając to że to była nudna walka to moim zdaniem właściciel organizacji nie powinien jej określać takimi słowami. Zakrawa to o brak profesjonalizmu

  O który nie podejrzewam Kalwiego i Remiego :lol:, ale mimo wszystko!:???:

 24. Z całym szacunkiem pomijając to że to była nudna walka to moim zdaniem właściciel organizacji nie powinien jej określać takimi słowami.

  Moim zdaniem z kolei przy całym braku szacunku do Kawula muszę przyznać, że powiedział jak jest. I to jest lepsze, niż gdyby miał zakrzywiać czasoprzestrzeń jak to ma w zwyczaju i komplementować ME, jaki to świetny i ciężki pojedynek był.

 25. Moim zdaniem z kolei przy całym braku szacunku do Kawula muszę przyznać, że powiedział jak jest. I to jest lepsze, niż gdyby miał zakrzywiać czasoprzestrzeń jak to ma w zwyczaju i komplementować ME, jaki to świetny i ciężki pojedynek był.

  Pewnie Martin się obraził za te słowa, bo on to z kolei zawsze zachwala swój twór

 26. Ciezko na chwile obecna znalezc zawodnika na kontrakcie KSW, ktory dalby ciekawa walke a jedynym ktory moze z nim wygrac jest Grabowski (ktory woli wlaczyc z Pudzianem) ale  pod warunkiem ze bedzie przygotowany na 100% swoich mozliwosci a o to moze byc trudno. Poza KSW sposrod Polakow szanse upatrywalbym w Omielanczuku ktory mialby szanse wygrac ale walka raczej do ciekawych rowniez by nie nalezala poza tym dla KSW jest malo atrakcyjny marketingowo i mysle ze ACA placi mu wiecej niz zaoferowaloby KSW. Ciekawa walka moglaby byc z Rozalskim ale to jest temat raczej zamkniety a gdyby wygral kolejny twardy orzech do zgryzienia. Tak wiec pozostaje szukac za granica i jest jeden gosc ktory ucieszlby kibicow czyli Ivan Sthyrkov

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.