Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW, której niegdyś podwójnym mistrzem był Mateusz Gamrot, zareagował na zwycięstwo Gamera z Rafaelem Fizievem na UFC Vegas 79 w ten weekend.

Gamrot wystąpił w drugiej walce wieczoru UFC w swojej karierze, kiedy to podczas UFC Vegas 79 zmierzył się z niezwykle mocnym stójkowiczem, Rafaelem Fizievem. Polski, czołowy zawodnik kategorii lekkiej wygrał przez TKO w drugiej rundzie pojedynku, kiedy to Fiziev doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować rywalizacji w oktagonie. Na wygraną Gamrota zareagował jego były szef, Maciej Kawulski, na swoim profilu na Instagramie.

Małe kroki tworzą duże odległości. Nie ma czasu by je mierzyć, ważyć i przeglądać. Nie zawsze touch ground jest z telemarkiem. Na koniec dnia liczy się odległość, którą pokonałeś. Po wszystkim ważny jest dystans, który udało ci się przebyć, a nie miejsce w którym się znajdujesz. Ważne więc aby nie za często zwalniać i broń Boże się nie zatrzymywać. Tak jak kolega na zdjęciu po lewej. Brawo Mateusz Gamrot.

Gamrot (23-2, 1 NC MMA) w przeszłości występował w klatce KSW, gdzie zdobył dwa pasy mistrzowskie – kategorii piórkowej oraz lekkiej. W klatce największej polskiej organizacji MMA wygrywał z m.in. Normanem Parke, Kleberem Koike Erbstem czy Mansourem Barnaouim. W październiku 2020 roku zadebiutował w oktagonie UFC i przegrał z Guramem Kutateladze. Od tamtej pory jego bilans to 6-1, a jedyną porażkę zadał mu w tym czasie Beneil Dariush. Obecny numer 7. rankingu kategorii lekkiej na swoim koncie ma wygrane z m.in. Jalinem Turnerem czy Armanem Tsarukyanem. Po walce z Fizievem, wyzwał na pojedynek Charlesa Oliveirę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,859 komentarzy 2,845 polubień

Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW, której niegdyś podwójnym mistrzem był Mateusz Gamrot, zareagował na zwycięstwo Gamera z Rafaelem Fizievem na UFC Vegas 79 w ten weekend. Gamrot wystąpił w drugiej walce wieczoru UFC w swojej karierze, kiedy to podczas UFC Vegas 79 zmierzył się z niezwykle mocnym stójkowiczem, Rafaelem Fizievem. Polski, czołowy zawodnik kategorii lekkiej […]

Odpowiedz polub

click to expand...