Organizacja KSW już w maju tego roku zorganizuje największą galę w swojej historii na Stadionie Narodowym. Jak poinformował Maciej Kawulski, jeden z założycieli federacji w sprzedaży zostało już tylko 10 tysięcy biletów. W obszernym wywiadzie dla portalu weszlo.com wypowiedział się on także na kilka innych tematów, w tym m.in. o ostatniej sytuacji dotyczącej rzekomego ustawiania walk przez organizację PLMMA – konkretnie chodziło o popularnego Trybsona. Kawulski w wywiadzie wytłumaczył, że chciał tą wypowiedzią po prostu pokazać pewien proceder.

Po prostu drażni mnie, że Mirek Okniński w sposób pochopny i krzywdzący atakuje niektórych zawodników. Mówi, że używają dopingu albo że ich walki są sprzedawane. A ma o tym takie pojęcie, jak ja o kulisach jego mikro gal, których PLMMA zrobiło ponoć już ponad tysiąc. Chciałem pokazać, że każdy idiota może wypuścić plotkę, która może kogoś skrzywdzić.

Ja już od Mirka słyszałem wszystko. Np. że trzy walki „Pudziana” były ustawione. A sprzedawanie walk to proceder, którego nie uprawiamy.

Słuchając Mirka pamiętaj, że jest on osobą lekko upośledzoną umysłowo. Nikt o zdrowych zmysłach nie traktuje go poważnie. To jest facet, który równie dobrze jutro będzie ssał kciuka w kącie, a pojutrze może być znowu zamknięty, tym razem do zakładu dla psychicznie chorych. Mówię to, pomimo całej mojej sympatii do niego. To bardzo wesoła i barwna postać w polskim MMA. Nie jest jednak żadnym arcyorganizatorem. On jest po prostu fajnym trenerem i właśnie na trenerce powinien się skupić.

Cały wywiad dostępny jest TUTAJ.

KSW 39 odbędzie się 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie.

3 KOMENTARZE

  1. Co za pajac, najbardziej wkurwiajacy gosc w polskim mma. Zaklamane to i pyszne.Ktos bierze caly ten smieszny cyrk na powaznie?

  2. Żałosna zagrywka Kawulskiego. Chce aby Mirek Okiński promował mu galę Colosemum i robił szum wokól tej gali.. Na te tanie plewy Panie Mirku niech Pan nie daje się nabrać .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.