DSC_9476

Informacja od naszych kolegów z Boxingnews.pl

Specjalnie dla naszych Czytelników BoxingNews Cafe po raz kolejny przenosi się do radia WWW. Program znany z naszego portalu w trochę zmienionej formule kibice boksu oraz nasi Czytelnicy będą mogli po słuchać już w niedzielę (4 grudnia) od godziny 19:00 w radiu WWW.

Gościem programu będzie współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski, który odpowie na pytania naszego redaktora oraz pytania czytelników. Podczas godzinnej audycji kibice będą mogli także za pośrednictwem telefonu łączyć się z nami na żywo i zadawać nurtujące was pytania. Porozmawiamy przede wszystkim o zawirowaniach po walce Pudzianowski vs Thompson, pomyłce sędziowskiej oraz o tym, co zmieni się w KSW. Pytania dotyczyć będą także przyszłości Mameda Khalidova oraz Janka Błachowicza.

Specjalnie dla Was najgorętszy temat ostatnich dni w programie BoxingNews Cafe.

Liczymy na waszą obecność i aktywny udział podczas BNC. Program realizowany będzie w ramach pasma „Kultura Fizyczna”, który stali słuchacze mają okazję śledzić od dawna. Audycję można będzie słuchać na stronach Radia WWW (kliknij tutaj) na oraz bezpośrednio przez Winamp lub bezpośrednio tutaj.

Podczas programu do wygrania będą nagrody specjalne. Zapraszamy do czynnego udziału.

Już dziś w komentarzach pod newsem będzie można zadawać pytania gościowi, który w miarę możliwości będzie odpowiadał na nie na antenie! Podczas programu będzie można także do nas dzwonić pod numer (22) 258 13 44 i na żywo uczestniczyć w tworzeniu programu.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.