Weteran sceny MMA w Polsce, Maciej Jewtuszko zasili szeregi organizacji FEN. W debiucie w nowej organizacji, zmierzy się z Normanem Parke!

Maciej największe sukcesy miał na początku swojej zawodowej kariery. Od czasu pokonania Litwina Dainiusa Krishtopaitisa w 2005 roku, zdołał dobić aż ośmiu zwycięstw z rzędu, notując w 2008 najcenniejsze zwycięstwo: nokaut na Anthonym Njokuanim, za który został nagrodzony bonusem „nokaut wieczoru” w nieistniejącej już organizacji WEC. Gdy WEC zostało wchłonięte przez UFC, Jewtuszko był również jednym z pierwszych Polaków, którzy wówczas mieli szansę zawalczyć dla giganta z Las Vegas. Maciej jednak nie umiał poradzić sobie z zapasami Curta Warburona i uległ mu jednogłośną decyzją. „Przeludnione” UFC zawodnikami z WEC, wtedy zwalniało już po jednej porażce i tak samo stało się z Maciejem, który wylądował w KSW. Tam również nie miał szczęścia i został znokautowany już w pierwszej rundzie przez Artura Sowińskiego. Od tego czasu zdołał uzyskać bilans 4-2, a teraz będzie walczył dla organizacji Fight Exclusive Night.

30 KOMENTARZE

 1. Z tym samym, który właśnie zakończył karierę? :zakręcony:

  Żarty sobie robił. Wkurzał się na problemy wizowe i tyle

 2. Tak patrze na te nowe nabytki Fen i jedno przychodzi mi na myśl:

  Piesek (FEN) zbiera ochłapy, które Pan (KSW) zrzuci ze stołu.

 3. Tak samo było pisane, gdy Błachowicz miał walczyć z Nikitą w Moskwie (RIP, Janek przegra)… no cóż zrobić, że dzisiejsze mentalność Polaków to zachwyt nad waszystkim co zagraniczne, takie typowe dupolizstwo całego świata.

 4. Norman Parke obalił Macieja Jewtuszkę już podczas rozmowy z nim. To wręcz komiczne w kontekście ich walki w MMA. Ile będzie na Normana? 1.20?

 5. Starcie kompletnie bez sensu. Norman powinien walczyć z będącymi w szczycie formy Rebeckim bądź Gniazdkiem, nie z Irokezem, który z defensywa zapaśnicza miał problemy nawet gdy był w swoim prime.

 6. Norman Parke obalił Macieja Jewtuszkę już podczas rozmowy z nim. To wręcz komiczne w kontekście ich walki w MMA. Ile będzie na Normana? 1.20?

  O kurła:jarolaugh:

 7. Starcie kompletnie bez sensu. Norman powinien walczyć z będącymi w szczycie formy Rebeckim bądź Gniazdkiem, nie z Irokezem, który z defensywa zapaśnicza miał problemy nawet gdy był w swoim prime.

  Jak sobie przypomnieć walkę z Curtem Warburtonem to racja. Ale zawsze może jakiś nokaucik z backfista wskoczyć dla Iro!

 8. nie z Irokezem, który z defensywa zapaśnicza miał problemy nawet gdy był w swoim prime.

  W czym był? :juanlaugh:

  Tak, wiem:gdzie:

 9. Tak patrze na te nowe nabytki Fen i jedno przychodzi mi na myśl:

  Piesek (FEN) zbiera ochłapy, które Pan (KSW) zrzuci ze stołu.

  Raczej buduje w bardzo ciekawy sposób, podbierając tych, którzy nie rozwinęli skrzydeł (jakiś nowy rekord?), i tworząc bazę pod rozwój młodych. Parke jak jest w sztosie i nikt mu palca w jakiś otwór nie włoży, to jest dość mocny. Podobnie Jewtuszko – jak jest dobrze przygotowany, to prawie zawsze dobrze walczy. To sprytne ruchy, i na takie czekamy. Prezesie – chcymy wincyj!

 10. Jak sobie przypomnieć walkę z Curtem Warburtonem to racja. Ale zawsze może jakiś nokaucik z backfista wskoczyć dla Iro!

  Albo kopniak na wątrobę i się Norman obsra niczym Vaso i pewien komiksowy kapitan:awesome:

 11. Ale emeryta odkurzyli. To może jeszcze Pana Kułaka, chętnie zobaczę jak wjeżdża na czołgu że swoją zajebista nuta. To nie jest walka o kobiety…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.