Irokez Jewtuszko

KSW 34 już w najbliższą sobotę. Na gali w Warszawie dojdzie do długo oczekiwanego starcia między Maciejem Jewtuszką a Krzysztofem Kułakiem. „Irokez”, który wcześniej bił się w wadze lekkiej, przechodzi do kategorii półśredniej by spotkać się w klatce ze schodzącym z dywizji średniej Kułakiem. Jewtuszko w rozmowie z wp.pl opowiada o tym, jak idzie mu cięcie wagi:

Teraz jest troszkę łatwiej, mniej cierpię. Jest tam kilka kilo do zbicia, zobaczymy jak zejdzie. No ale też lekko nie będzie.

Nie jest tajemnicą, że Jewtuszko i Kułak mają prywatny konflikt, co eksponowane jest nawet w oficjalnych zapowiedziach KSW. Szczeciński Berserker przyznaje, że konflikt dotyczy nie tylko jego osoby, ale też całego szczecińskiego klubu:

Po prostu tej osoby nie lubię. Dużo przykrości zrobił kolegom i też jakichś głupich tekstów rzucał, więc cały czas jest wojna pomiędzy Berserkerami a Krzyśkiem. On, że tak powiem, zawsze podgrzewał i zawsze to dawał pokazać. Nie oszukujmy się, nie lubię go, szanuję go jako zawodnika. Tylko tyle mogę powiedzieć. Po prostu chcę tam zrobić miazgę. Boję się tylko, że się nie powstrzymam i po prostu zakończę walkę wcześniej i że mój temperament weźmie górę; jak poczuję krew, to pójdę na ostro, ale chciałbym się naprawdę pastwić i bawić się jak kotek z myszką.

26 KOMENTARZE

 1. Nie myślałem, że to kiedyś napiszę ale w tym starciu kibicuję Modelowi

 2. Ja tam wcale nie skreślam Kułaka ot tak na starcie. Liczę, że tym razem powalczy (walka z Abu krótka) i będzie dobra bitka zakończona zwycięstwem.

  #TeamModel

 3. Walka Kułaka z Dowdą, była na pierwszej gali jaką widziałem i z całej gali najbardziej tę walkę lubiłem

 4. michi972

  Walka Kułaka z Dowdą, była na pierwszej gali jaką widziałem i z całej gali najbardziej tę walkę lubiłem

  no nie gadaj, że 1szą galą nie było Pudzian vs Najman 😀 ?

 5. michi972

  Walka Kułaka z Dowdą, była na pierwszej gali jaką widziałem i z całej gali najbardziej tę walkę lubiłem

  Taa akurat, przecież wtedy miałeś 7 lat.

 6. Masta Blasta

  Taa akurat, przecież wtedy miałeś 7 lat.

  Nawet jakbym miał, to jaka to przeszkoda.Po drugie 13

 7. michi972

  Nie będę już się z tobą kłócił, bo to i tak to nie ma sensu

  No dobra, niech Ci będzie że masz 14 lat. Wygrałeś.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.