DSC_3548

Jeden z naszych najlepszych zawodników wagi lekkiej Maciej Jewtuszko (MMA 9-2, 3 w Rankingu PL) przeszedł dzisiaj udany zabieg prawego kolana. Ingerencja lekarska nie była jednak na tyle poważna, by całkowicie wykluczyć zawodnika Berserkers Team z wrześniowej gali KSW 20. Jak powiedział nam sam zainteresowany, o tym czy dane mu będzie wystąpić na jubileuszowej gali największej polskiej organizacji zadecyduje opiekujący się nim lekarz.

26 KOMENTARZE

 1. Zdrowiej Iro i wyrownaj rachunki z Warburtonem. Czy wiecie co konkretnie mu dolegalo?

 2. Super, mam nadzieje, że wystąpi na 20. Mała literówka w newsie: „zawodników w wagi lekkiej”.

 3. To pewnie Iro vs Curt na 20-stce. Chociaż ja fanem tego rewanżu nie jestem.

 4. Szybkiego powrotu do pełni sił, bo na Curta przydałoby się dobrze przygotować. Jeszcze wszystko przed Irem.

 5. Kuruj się Iro , mam nadzieję zobaczyć Cię na KSW 20 , a dalej ? hmm..;)

 6. oby się wyrobił z rehabilitacją 🙂 fajnie się ogląda Irokeza w ringu. Zdrówka!

 7. Można zakładać, że będzie 7 walk. Uważam jednak ,że skoro gala jest jubileuszowa i (prawdopodobnie)będziemy mogli ją oglądać systemie PPV, to nie stoi nic na przeszkodzie, aby zorganizować większą ilość walk z podziałem na UC i MC.

  Irokezowi życzę powrotu do zdrowia i walki z Kornikiem/Warburtonem 😉

 8. Wydaje mi się, że Martin w jakimś wywiadzie powiedział, że jest szansa, że na 20stce zobaczymy 8 walk, ale mogę się mylić.

 9. chcą wprowadzić ppv , a tylko 7-8 walk . Rozumiem że jesli są na Polsacie otwartym – to 7 walk to pewnie max , ale skoro ppv – to muszą coś pokazać 

 10. Ilość walk to raczej argument tylko dla hardcore'owych fanów, a jak wiecie z wypowiedzi Kawula właściciele KSW mają to gdzieś. Dla Kowalskich raczej żadnej różnicy nie robi czy będzie 7 walk czy 9. Ciekawe tylko czy Kawul pomyślał, że to my kupimy ppv a nie pani Basia ze sklepu.

 11. No właśnie z tego co widzę jakieś 90% cohones nie kupi ppv (bo 2 rundy, bo ring, bo tatuaż na brodzie), albo przynajmniej tak mówi, więc mimo wszystko to pani Basia będzie stroną dominującą.

 12. Jak nie pani Basia to pan Marek, co nie zmienia faktu, że Kowalscy wciąż będą większością w stosunku do hardkorowych fanów z cohones 🙂

 13. tomek-host

  Albo mi sie zdaje albo w KSW action Martin mowil ze bedzie 7 walk ..:(

 14. znowu w koszulce Barcy Wall, niech szybko sie kuruje na KSW 20 musi być obowiązkowo 🙂 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.