Jak podaje portal Eventim.pl, kolejna gala organizacji Fight Exclusive Night odbędzie się 15 czerwca Amfiteatrze w Ostródzie. W walce wieczoru FEN 25 zmierzą się Maciej Jewtuszko (MMA 12-4) oraz Vaso Bakocevic (MMA 36-18-1). Dodatkowo kibice będą mogli obejrzeć pojedynek pomiędzy Katarzyną Lubońską (MMA 6-2), a Izabelą Badurek (MMA 7-5).

Zarówno dla „Irokeza”, jak i Bakocevica będzie to debiut w organizacji FEN. Polak w przeszłości toczył walki m.in. dla WEC oraz UFC. Po odejściu z UFC podpisał kontrakt z KSW, gdzie zaliczył siedem ostatnich występów. Jewtuszko wszystkie zwycięstwa w karierze odniósł przed czasem. Vaso Bakocevic to doświadczony i bardzo aktywny zawodnik, znany polskim kibicom chociażby z walk w KSW oraz PLMMA. W samym 2018 roku stoczył siedem pojedynków, z których przegrał tylko jeden na gali Bellator 203. Obaj panowie zmierzyli się ze sobą blisko 5 lat temu. Wówczas górą okazał się Jewtuszko, który zwyciężył przez nokaut w trzeciej rundzie.

Katarzyna Lubońska powróci do klatki po ponad półtarocznej przerwie. W 2017 roku stoczyła dwie zwycięskie walki w organizacji LFN. Jej przeciwniczka Izabela Badurek plasuje się na 8 miejscu w rankingu P4P kobiet sporządzonym przez MMARocks. Badurek ma za sobą epizod w organizacji UFC, kiedy to wystąpiła w oktagonie podczas gali w Krakowie. W swojej poprzedniej walce przegrała z Judytą Ramarzak na TFL 14.

Amfiteatr w Ostródzie usytuowany jest nad wschodnim brzegiem jeziora Drwęckiego. Gala na świeżym powietrzu będzie pierwszym tego typu wydarzeniem zorganizowanym przez FEN.

Już dzisiaj odbędzie się gala FEN 24 w Warszawie. Wyniki z tego wydarzenia można śledzić TUTAJ.

48 KOMENTARZE

 1. Ooo rewanzyk, powiedzmy ze całkiem spoko obie walki, jak na Polskie realia kobiecego mma dobre zestawienie, aczkowiek iro by easy win

 2. Hmm, na FEN jeszcze nie byłem. Może by to zaliczył jako wypoczynek na Mazurach i zrobił jakąś kratę bronków z @HubiSSJ3

  :zakręcony:

  Ostróda to niby Mazury jeszcze, w mojej głowie jednak to bardziej Warmia (prawie Olsztyn) ponad 200km ode mnie 😡

 3. Hmm, na FEN jeszcze nie byłem. Może by to zaliczył jako wypoczynek na Mazurach i zrobił jakąś kratę bronków z @HubiSSJ3

  :zakręcony:

  Na FEN to chuj, ale na Andrzeja do Ostródy bym się wybrał.

 4. Ostróda to niby Mazury jeszcze, w mojej głowie jednak to bardziej Warmia (prawie Olsztyn) ponad 200km ode mnie 😡

  Akurat jestem z tych co to bardzo bóldupią jak ktoś na Olsztyn mówi Mazury i tak samo mam ból dupy w drugą stronę jak ktoś na Mazury mówi Warmia. Wkurwia mnie taka ignorancja. Więc proszę mi tu nie pierdolić, że Ostróda to bardziej Warmia. Ostróda to Mazury do kurwy nędzy i proszę o tym pamiętać.

  @michi972 jedziemy?

 5. Akurat jestem z tych co to bardzo bóldupią jak ktoś na Olsztyn mówi Mazury i tak samo mam ból dupy w drugą stronę jak ktoś na Mazury mówi Warmia. Wkurwia mnie taka ignorancja. Więc proszę mi tu nie pierdolić, że Ostróda to bardziej Warmia. Ostróda to Mazury do kurwy nędzy i proszę o tym pamiętać.

  @michi972 jedziemy?

  Oj tam, te graniczne miejscowości, to się popierdolić może. Zresztą napisałem, że to Mazury jeszcze, tylko w mojej głowie to bardziej Warmia. Zresztą to często są kwestie umowne, ostatnio ktoś nakładał mapy na siebie, aby udokumentować, że Kętrzyn to też Mazury, a w powszechnym przekonaniu panuje opinia, że jest to Warmia, pewnie głównie za sprawą Potężnego Warmianina Krzysztofa K. który się okazuje być jednak z Mazur w tym przypadku.

 6. Oj tam, te graniczne miejscowości, to się popierdolić może. Zresztą napisałem, że to Mazury jeszcze, tylko w mojej głowie to bardziej Warmia. Zresztą to często są kwestie umowne, ostatnio ktoś nakładał mapy na siebie, aby udokumentować, że Kętrzyn to też Mazury, a w powszechnym przekonaniu panuje opinia, że jest to Warmia, pewnie głównie za sprawą Potężnego Warmianina Krzysztofa K. który się okazuje być jednak z Mazur w tym przypadku.

  Kętrzyn to akurat Prusy Dolne. Ani Warmia, Ani Mazury. Tak samo jak Bartoszyce czy Górowo Iławieckie chociażby.

 7. Kętrzyn to akurat Prusy Dolne. Ani Warmia, Ani Mazury. Tak samo jak Bartoszyce czy Górowo Iławieckie chociażby.

  W takiej sytuacji Ostróda to też nie Mazury jak już jesteśmy tacy precyzyjni, tylko Prusy Górne 🙂

  Od XVI wieku Prusy Górne stanowiły okręg Prus Książęcych, ze starostwami w: Pasłęku, Miłakowie, Morągu, Przezmarku, Kwidzynie, Prabutach, Szymbarku, Iławie, Miłomłynie, Ostródzie, Olsztynku, Dąbrównie, Działdowie, Nidzicy i Szczytnie.

 8. Mam kolegów którzy są z okolic Kętrzynia i mówią że są z Mazur i żeby nikt nie gadał że są z Warmii bo się obrażają.. To samo mój kuzyn który jest z Lidzbarka i błaga żeby nie gadać że jest z Mazur hehe co jest z tymi ludźmi z Warmii i Mazur to ja nie wiem 😆

 9. W takiej sytuacji Ostróda to też nie Mazury jak już jesteśmy tacy precyzyjni, tylko Prusy Górne 🙂

  Tak tylko, że Prusy Górne wchodzą w skład Mazur. A Prusy Dolne nie należą ani do Warmii, ani Mazur. Na tym terenie są krainy takie jak Barcja, Natangia i bodajże Sambia. Dokładnie już nie pamiętam. Oczywiście można się spierać co do przynależności Kętrzyna, bo leży on właśnie na styku trzech krain: Warmii, Mazur i Barcji. Więc można mówić, że Ostróda leży zarówno w Prusach Górnych jak i Mazurach.

 10. Mam kolegów którzy są z okolic Kętrzynia i mówią że są z Mazur i żeby nikt nie gadał że są z Warmii bo się obrażają.. To samo mój kuzyn który jest z Lidzbarka i błaga żeby nie gadać że jest z Mazur hehe co jest z tymi ludźmi z Warmii i Mazur to ja nie wiem 😆

  Prawda jest taka, że Kętrzyn leży na terenach dawnej Barcji i kętrzyniacy powinni mówić, że są z Barcji. To by wymagało przyjęcia, że Bartoszyce są jakby nadrzędnym miastem i to raczej w Kętrzynie by nie przeszło dlatego uważają się za Mazury. Ale jak mówiłem Kętrzyn leży na styku i w sumie niech sobie mówią jak uważają. Ja jednak optuję za tym, że Kętrzyn to teren Barcji.

 11. Prawda jest taka, że Kętrzyn leży na terenach dawnej Barcji i kętrzyniacy powinni mówić, że są z Barcji. To by wymagało przyjęcia, że Bartoszyce są jakby nadrzędnym miastem i to raczej w Kętrzynie by nie przeszło dlatego uważają się za Mazury. Ale jak mówiłem Kętrzyn leży na styku i w sumie niech sobie mówią jak uważają. Ja jednak optuję za tym, że Kętrzyn to teren Barcji.

  :brainoverload:

 12. Wszedłem poczytać o tym wydarzeniu, a dostałem darmową lekcję historii i geografii.

  Cohones jak zwykle uczy, bawi i wychowuje

  :razz:enn::mamed:

 13. Rozumiem Was mordy, też mnie strasznie wkurwia, jak ktoś mi mówi, że jestem z Krakowa. Wtedy pluję mu prosto w mordę i krzyczę "jestem z Nowej Huty!!!" #NowaHutawolnemiasto #oddajcieniepodległośćNowejHucie #stopkrakowskiejokupacji #jebaćgołębie(przyleciałyzKrakowa)

 14. Vasula w FEN :antonio:

  Myślę, że Bakocević  tym razem na lajcie ogarnie Irokeza.

  Lubońska vs Badurek – bardzo ładne dziewczyny 🙂 Szkoda, że pojedynek nie w kisielu, ale i tak fajnie 🙂

 15. Dodatkowo kibice będą mogli obejrzeć pojedynek pomiędzy Katarzyną Lubońską (MMA 6-2), a Izabelą Badurek (MMA 7-5)

  @przemookk której stópki byś lizał pierwsze ?

 16. Dobrze widzieć tego wariata z powrotem w Polsce, Bakocevic mówił kiedyś w wywiadzie że stawia na ilość walk a nie jakość rywali, także nie ma co się dziwić, że ostatni rywale do czołówki nie należą

 17. ME chyba właśnie się posypał, ale FEN jest młodą organizacją i ciągle się ucza :lol:.[/QUOTE Co ten Jóźwiak :facepalm:

 18. Jóźwiak powinien robić mystery fight card żeby nikt mu zawodnika nie podpierdolił z organizacji:razz:utinlaugh:

  Przede wszystkim nie powinien oglaszac niepodpisanych zestawien.

  Chcialbym  zobaczyc kiedys nagranie rozmowy Pawla Jozwiaka z jego pracodawcami po ktorejs z takich akcji.

 19. Przede wszystkim nie powinien oglaszac niepodpisanych zestawien.

  Chcialbym  zobaczyc kiedys nagranie rozmowy Pawla Jozwiaka z jego pracodawcami po ktorejs z takich akcji.

  Ciekawe czy Lotos zaczął już zadawać pytania?:lol:

 20. Ciekawe czy Lotos zaczął już zadawać pytania?:lol:

  obawiam się, że niebawem lotosu nie będzie. Tak poważna firma nie może być kojarzona z taką amatorką.

 21. Vaso jest bardzo popularny na Bałkanach. Przydałby się na galę ksw w Serbii.

  Edit: Wystarczy porównać liczby widzów

   

 22. Vaso jest bardzo popularny na Bałkanach. Przydałoby się na galę ksw w Serbii.

  Kto wyjdzie przy tej nucie moze liczyc na donejty :conorsalute:

 23. ME chyba właśnie się posypał, ale FEN jest młodą organizacją i ciągle się ucza :lol:.

  Co on tam powiedzial? Nie wrzucaj wywiadu tylko stresc jak mozesz ziomus:wink:

 24. Co on tam powiedzial? Nie wrzucaj wywiadu tylko stresc jak mozesz ziomus:wink:

  Jeśli mówimy o tym samym wywiadzie to najpierw powiedział że nie Czy zawalczy na FEN i dodał cytuję

  ,,Jeszcze nie mamy niczego na papierze, podpisanego z FEN. Nie wiem, czy dla nich zawalczę, bo pojawiły się inne opcje. Jak wiecie, 15 marca wygrałem w dobrym stylu z Hermesem Francą i to była już moja czwarta wygrana pod rząd. Po tej walce zacząłem dostawać różne oferty z kilku organizacji, więc zobaczymy, co będzie."

  Żrodlo wiadome

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.