foto WFC

Wyniki poniżej.

Stosunkiem dwa do jednego największa polska organizacja KSW MMA przegrała w mini-meczu ze słoweńską WFC, na dziesiątej gali tej drugiej organizacji wczoraj w Lublanie. Czołowy lekki w Polsce Maciek Górski (MMA 8-4) dał drużynie KSW prowadzenie wypunktowując mocnego Włocha Ivana Musardo (MMA 14-5). Koninianin przegrał pierwszą rundę walcząc w parterze z dołu i będąc bliskim przegrania przez poddanie z powodu ciasnej gilotyny. Na szczęście naszemu zawodnikowi udało się uciec z chwytu i wraz z upływającym czasem zyskiwał przewagę nad słabnącym rywalem. Góral punktował Musardo w stójce lewymi prostymi i po raz kolejny pokazał, że przygotowanie kondycyjne jest jedną z jego najmocniejszych stron.

Dużo mniej udane były występy byłego dwukrotnego zwycięzcy turniejów KSW Antka Chmielewskiego (MMA 18-6) i ostatniego zwycięzcy turnieju KSW w wadze średniej Vitora Nobregi (MMA 9-2). Polak nie miał żadnych atutów w starciu z Aleksandarem Radosavljevicem (MMA 9-2) i został zastopowany w drugiej rundzie po uderzeniach w parterze Serba. Brazylijczyk reprezentujący KSW nie sprostał rodakowi Bruno Carvalho (MMA 11-4), po prawym prostym w końcówce pierwszej rundy poleciał na deski i po serii uderzeń w parterze sędzia przerwał walkę.

Walka wieczoru:

81 kg.: Miran Fabjan pok. Ivana Budimira* przez TKO ( nie wyszedł do trzeciej rundy ) 5:00 runda 2

Pozostałe:

84 kg.: Bruno Carvalho pok. Vitora Nobregę przez TKO ( prawy prosty i uderzenia w parterze ), 4:30 runda 1
Open.: Gerald Turek pok. Andreasa Kraniotakesa przez TKO (uderzenia w parterze ), 0:09 runda 1
84 kg.: Marko Drmonjic pok. Mario Valentica przez jednogłośną decyzję
Open.: Muamer Tufekcic pok. Lazara Tomica * przez TKO ( prawy sierp, po liczeniu sędzia nie dopuścił go do walki ) 1:40 runda 3
93 kg.: Aleksandar Radosavljevic pok. Antoniego Chmielewskiego przez TKO ( uderzenia w parterze ), 3:05 runda 2
73 kg.: Ivan Ivanov (5-4) vs. Edvin Ramdedovic (3-0)
73 kg.: Maciej Górski pok. Ivana Musardo przez jednogłośną decyzję
93 kg.: Dragan Tesanovic pok. Markusa di Gallo przez TKO (lewy sierp), 3:42 runda 2

* walki na zasadach K-1

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.