Jak podaje oficjalna strona M-1 jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodników w Polsce Tomasz Narkun (MMA 4-0) powróci do ringu organizacji M-1, 11 grudnia na gali M-1 Challenge w USA. Rywalem naszego zwycięzcy zachodnioeuropejskiego turnieju M-1 Selection będzie albo mistrz turnieju M-1 Selection Eastern Europe Vyacheslav Vasilevsky (MMA 9-1) albo zwycięzca tej samej rywalizacji w USA Byron Byrd (MMA 3-0). Stawką pojedynku ma być pas M-1 Challenge w wadze półciężkiej.

Zawodnik Berserkers Team przebojowo rozprawił się z trzema rywalami w turnieju M-1 Selection. Popularny Żyraf potrzebował łącznie jedynie trzech i pół minuty na poddanie kolejno Deji Kalejaiye, Timo Karttunena i Davida Tkeshelashviliego. Talent Polaka został dzięki temu dostrzeżony w USA, dziennikarz Sports Illustrated Josh Gross umieścił naszego zawodnik w zestawieniu 23 największych młodych talentów w światowym MMA.

3 KOMENTARZE

  1. Dobrze niech walczy i niech sie pokazuje w USA:D Tylko zeby mu nie odbilo:D Pozdro:D

  2. Zycze kolejnego sukcesu w następnej walce … Zobaczycie sami ze Zyrafa namiesza niedlugo w MMA i bedzie o nim bardzo głosno . Pozdrowienia z Choszczna

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.