Wiencek.vs.Rakhmonov.M1

(Fot. M-1 Global) Niestety mamy smutne wiadomości z Kazachstanu, gdzie jeszcze trwa impreza M-1 Challenge 59: Battle Of Nomads. Nasz utalentowany półśredni Michał Wiencek (MMA 5-3) po Bartoszu Chyrku (MMA 4-3) stał się drugim polskim skalpem na koncie niepokonanego Kazacha Shavkata Rakhmonova (MMA 3-0).

Perspektywiczny Rakhmonov szybko uporał się z zawodnikiem DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała. Dwudziestolatek z Kazachstanu naruszył Polaka prawym sierpowym i sprowadził walkę do parteru. Podopieczny Damiana Herczyka świetnie wydostał się z bocznej i obalił przeciwnika, ale przy tym niefortunnie wpakował się w ciasną gilotynę. Takiej okazji nie odpuścił Rakhmonov i w 49 sekundzie starcia odklepał bielszczanina.

7 KOMENTARZE

  1. Polacy lepiej niech się już nie wybierają na wschód bo i na M1 i na Berkucie dostajemy bęcki od tych Czeczenców (w tym przypadku od Mongoła 😀 ) ,wracając do sytuacji w Olsztynie, myśle że połączenie Arachionu z Berkutem to dobre rozwiązanie , pozwoli na rozkminienie tego Wschodniego MMA 🙂

  2. E tam rozkminienie. Tzn pewnie dobrze się będzie dowiedzieć że warto zaczynać zapasy w wieku 6 lat a nie robić je czasami i poprawiać na zlotach dla seniorów u schyłku kariery… Berkut jednym podpisem może sobie teraz powiedzieć że mają mistrza świata UFC Aśkę albo pochwalić się Mamedem a chyba Arachion niekoniecznie powie że czołowi zawodnicy z Kaukazu w UFC to ich ludzie.

  3. Ogromna szkoda 🙁

    ogromna żenada… ogromny wstyd… ogromna porażka… ogromne ogóry- za takich Nas mają na ruskiej ziemi.

  4. Szkoda mi Michala, bo ta porazka przytrafila sie akurat w momencie gdy wszyscy lakniemy sukcesow jak kania dzdzu, przez co znacznie trudniej przejsc z nia do porzadku dziennego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.