Wiencek.vs.Rakhmonov.M1

(Fot. M-1 Global) Niestety mamy smutne wiadomości z Kazachstanu, gdzie jeszcze trwa impreza M-1 Challenge 59: Battle Of Nomads. Nasz utalentowany półśredni Michał Wiencek (MMA 5-3) po Bartoszu Chyrku (MMA 4-3) stał się drugim polskim skalpem na koncie niepokonanego Kazacha Shavkata Rakhmonova (MMA 3-0).

Perspektywiczny Rakhmonov szybko uporał się z zawodnikiem DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała. Dwudziestolatek z Kazachstanu naruszył Polaka prawym sierpowym i sprowadził walkę do parteru. Podopieczny Damiana Herczyka świetnie wydostał się z bocznej i obalił przeciwnika, ale przy tym niefortunnie wpakował się w ciasną gilotynę. Takiej okazji nie odpuścił Rakhmonov i w 49 sekundzie starcia odklepał bielszczanina.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

  1. Polacy lepiej niech się już nie wybierają na wschód bo i na M1 i na Berkucie dostajemy bęcki od tych Czeczenców (w tym przypadku od Mongoła 😀 ) ,wracając do sytuacji w Olsztynie, myśle że połączenie Arachionu z Berkutem to dobre rozwiązanie , pozwoli na rozkminienie tego Wschodniego MMA 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.