ishi_fedor
(fot. Taro Irei/Sherdog.com)

M1 Global nie śpieszy się z ujawnianiem informacji dotyczących karty walk listopadowej gali w Pekinie. Drugim, po Sergeiu Kharitonovie (MMA 21-5), zawodnikiem zapowiedzianym na chiński debiut organizacji jest Satoshi Ishii (MMA 12-2-1).

Japończyk będący główną gwiazdą dwóch projektów Antonia Inokiego: Inoki Genome Federation oraz Inoki Genome Fight, ostatnią walkę stoczył na premierowej gali tego drugiego i pokonał Phillipa De Friesa (MMA 10-4-1). Jeszcze w sierpniu skrzyżuje rękawice z Mirkiem Filipoviciem (MMA 28-11-2) na drugiej gali odłamu IGF stawiającego wyłącznie na MMA. Walka w Pekinie będzie drugą dla Oshiiego w M-1 Global. Pierwsza miała miejsce na gali Challenge 42, gdzie przez większościową decyzję pokonał Jeffa Monsona (MMA 49-19-1). Dodatkowo będzie to dla niego powrót do miasta-gospodarza letnich igrzysk olimpijskich w 2008 roku, w trakcie których zdobył złoty medal w judo.

3 KOMENTARZE

  1. Japończyk gwiazdą wieczoru w Chinach ? trochę dziwne ale może wypali, swoją drogą dlaczego UFC miało/ma problemy z pozwoleniami w Chinach, a M-1 nagle robi gale bez problemów ?

  2. Sprawa jest w miarę prosta – M-1 zapewne będzie współpracowało z lokalnymi organizacjami i karty gal będą silnie obsadzone chińskimi zawodnikami.

  3. Może ktoś z tej dwójki będzie kolejnym przeciwnikiem Marcina lub Damiana. 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.