Grafika Pro Fight

Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie jeden z czołowych młodych zawodników MMA w Polsce Piotr Strus (MMA 6-0) wystąpi 5 listopada na gali M-1 w Rosji. Nazwisko rywala zawodnika Nastula Team nie jest jeszcze znane, ale najprawdopodobniej będzie to zawodnik rosyjski.

Strus walczy zawodowo od maja 2010 gromadząc w tym czasie sześć kolejnych wygranych, z czego trzy przed czasem. W czerwcu na gali Pro Fight 6 we Włocławku pokonał przez TKO w drugiej rundzie Rosjanina Stanislava Molodcova. W sierpniu zawodnik z Warszawy znalazł się w prestiżowym zestawieniu dziesięciu najlepszych europejskich talentów portalu Sherdog.com.

UPDATE: Strus zawalczy nie na gali M-1, a innej rosyjskiej organizacji Fight Nights. Polak w Moskwie po raz drugi zmierzy się ze Stanislavem Molodcovem (MMA 3-4).

8 KOMENTARZE

  1. Dobrze że kolejny polak trafia do M1 Strus ma talent ale nie walczył jeszcze z solidnymi przeciwnikami…

  2. Z punktu widzenia zawodnika świetnie. Z punktu widzenia polskiego mma średnio. Bo przecież KSW po3buje zdolnego lekkiego do wypromowania – nie muszę przecież przekonywać, że turniej wagi lekkiej nie spełnił swojego zadania, bo obaj finaliści są poza KSW – a Kornik nie ma tak dużego talentu jak próbują nam wmówić

  3. Na portalach rossyjskich psza, ze Strus bede walczyl nie na M-1, na gali Fight Night 5, w Moskwie
    Bede walczyl z zawodnkiem, ktorego zwyciezyl ma Pro Fight 6

  4. Ciekawe, że Rosjanie chętnie promują zdolnych polskich fighterów 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.