KSW35_gamrot_barnaoui_media

Jak informuje organizacja M-1 Global na swojej stronie internetowej, przeciwnik Mateusza Gamrota na najbliższej gali KSW 35 – Mansour Barnaoui, przyjmując ofertę walki z „Gamerem” naruszył obowiązujący go kontrakt, czego efektem jest pozbawienie go mistrzowskiego pasa M-1.

W dalszej części informacji prasowej podano, iż mimo prób podjęcia mediacji zarówno z zawodnikiem jak i KSW, strony nie wykazały chęci do rozmów. W komunikacie możemy przeczytać, iż Rosjanie oferowali jednego ze swoich zawodników na zastępstwo za Barnaouiego, jednak polska organizacja nie podjęła rozmów.

Najważniejszą częścią zamieszczonego wpisu jest informacja o ultimatum dla KSW. Martin Lewandowski i Maciej Kawulski otrzymali od M-1 Global 48 godzin na anulowanie pojedynku Gamrot – Barnaoui. W przeciwnym wypadku Rosjanie zamierzają dochodzić swoich praw w stosunku do KSW i samego zawodnika na drodze sądowej.

2 KOMENTARZE

  1. Jedna z dwóch normalne zapowiadajacych się walk i zagrożona… No ludzie dla Gamera bilet głównie kupiłem, jakiesz będzie moje wkurwienie jak walka nie dojdzie do skutku,…. Walić te m1

  2. Buhahahahahah. Najlepsza organizacja mma w Europie. 😀 Dobra też mam bilet na KSW 35.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.