Jak zwykle dzięki uprzejmości niezawodnego Meru.

17 KOMENTARZE

 1. pięknie na ziemi, garda klasyczna i motyla i gnp i poddanie ale stójka…..słaba, mimo wszystko cenna wygrana gratuluję i wesołych świąt Panie Robercie, który na pewno czyta komentarze pod swoją walką

 2. Stójka Jocza równie dobra co prowadzone przez niego treningi w akademii walki hehehe A tak swoją drogą to chyba wziął nową pralkę albo lodówkę w kredyt na święta bo już w 4 klubach prowadzi treningi (kto nie wierzy niech poszuka w necie) Za parę groszy walczyłby nawet w parku albo pod sklepem spożywczym.

 3. No w końcu! Dzięki Meru.

  grchw: Każdy ma prawo zarabiać, nic w tym złego.

 4. Myślę, że akurat w Holandii Robert nie walczy za grosze. Utrzymuje się z MMA i bardzo dobrze, ale jak zwykle musi to komuś przeszkadzać.

 5. glf: Tylko jakość usług powinna być adekwatna do wynagrodzenia…
  venom: Jocza znam osobiście i za duże pieniądze nie walczy, a to że dorabia gdzie popadnie jest tylko tego potwierdzeniem. Zaraz zostanę okrzyknięty hejterem… Nie darze go specjalną sympatią bo i na nią nie zasługuje 🙂 Jak sie go „zna” tylko z walk z netu to ciężko mieć obiektywną opinie.

 6. grchw – to zes wrzucil komentarz „przy niedzieli…”. Jak go znasz to mu to powiedz po prostu a nie trollujesz na forach.
  Zarabia na tym co lubi – nie ma chyba wielu polskich zawodników w sztukach walki, którzy moga sobie na to pozwolic.

 7. Jaki Robert jest osobiście, mało mnie interesuje. Jest bardzo dobrym polskim zawodnikiem i lubię oglądać jego walki. Tak jak napisał kolega powyżej, jak masz do niego problem i znasz go osobiście, jest bardzo proste rozwiązanie. A jeśli jakość jego usług nie jest adekwatna do wynagrodzenia to prawo rynku powinno w tej kwestii zadziałać, nie podoba się – nie płać, w stolicy chyba nie brakuje klubów.

 8. z mma jest jak z polskim rapem, jak ktos na tym zarabia to od razu jest zly i przeklety!

 9. Znam Roberta z treningów, moim zdaniem jest spoko gościem i prowadzi zajebiste treningi. Na zdrowie.

 10. „Nie darze go specjalną sympatią bo i na nią nie zasługuje 🙂 Jak sie go “zna” tylko z walk z netu to ciężko mieć obiektywną opinie.”

  Czyli rozumiem, że Twoja opinia jest obiektywna a nie subiektywna… Ciekawe. Wesołych Świąt Ci życzę.

 11. valan: głupie gadanie… gdyby lubił prowadzić treningi to by się angażował i wkładał chociaż ciut serca

  venom: każdy ma prawo lubić co chce, a zawodnikiem jest przeciętnym (nabijanie sobie rekordu zawodnikami z ujemnym bilansem nie jest żadnym osiągnięciem) A co do klubu pewnie, że zmieniłem jak większość osób reprezentujących jakiś poziom.

  bear grylls: urwałeś się chyba z choinki (chociaż to nie te święta) gdyby joczu zarabiał te worki pieniędzy to może ktoś by mógł tak powiedzieć… ale nie zarabia.

  gusiek: krótko – powodzenia

 12. widzisz od razu wiadomo, że masz do Roberta jakiś problem bo złośliwie piszesz o przeciwnikach z ujemnym rekordem. Niemcy z GroundandPound.de mają Jocza na szóstym miejscu w Europie pewnie przez przypadek.

  Idź wylewać swoje żale gdzie indziej, od tego momentu twoje posty się już tu nie pojawią. (tak, cenzura)

 13. grchw, otworz sobie slownik i poszukaj znaczenia slowa „porownanie”, pozniej przeczytaj moja wypowiedz i przeanalizuj co w twej riposcie jest nie tak panie… hejter

 14. grchw, przedstaw się, powiedz jaki masz rekord i dlaczego nie podobają Ci się treningi. Na razie rzucasz mięsem zza firewalla, czyt. piszczysz jak ten żółty pokemon.

  btw. Ch*j Cie obchodzi za jaki hajs walczy Jocz, zaproponuj mu lepszy, ogarnij się.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.