Wyniki na żywo

Niestety podesłany nam przez M-1 stream nie działa, ale galę można oglądać na ich stronie – link.

Półfinały z M-1 Selection Western Europe
Open.: Guram Gugenishvili pok. Valerego Scherbakova przez poddanie (uderzenia w parterze), 2:00 runda 1
93 kg.: David Tkeshelashvili pok. Hracho Darpinyana przez jednogłośną decyzję

Półfinały turnieju w wadze ciężkiej
Open.: Alexander Volkov pok. Alexandra Romaschenko przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:59 runda 1
Open.: Maxim Grishin pok. Arsena Abdulkerimova przez TKO (uderzenia w parterze), 1:52 runda 1

Półfinały turnieju w wadze półciężkiej
93 kg.: Vyacheslav Vasilevsky pok. Alihana Magomedova przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:21 runda 1
93 kg.: Shamil Tinagadjiev pok. Murada Magomedova przez TKO (uderzenia w parterze), 3:26 runda 2

Półfinały turnieju w wadze średniej
84 kg.: Alexei Belyaev pok. Murada Magomedova przez jednogłośną decyzję
84 kg.: Magomed Sultanakhmedov pok. Dibirova Zagirova przez KO (lewy prosty), runda 1

Półfinały turnieju w wadze półśredniej
76 kg.: Magomedrasul Khasbulaev pok. Radika Iboyan przez poddanie (balacha), 1:50 runda 1
76 kg.: Shamil Zavurov pok. Ramazana Abdulzhalilova przez jednogłośną decyzję

Półfinały turnieju w wadze lekkiej
70 kg.: Artem Damkovsky pok. Arsena Ubaidulaeva przez jednogłośną decyzję
70 kg.: Alexander Sarnavskiy pok. Karena Grigoryana przez niejednogłośną decyzję

65 kg.: Daria Ibragimova pok. Ludmilę Radko przez poddanie (duszenie zza pleców), 0:34 runda 1

135 KOMENTARZE

 1. Poniżej przedstawiam sylwetki zawodników kategorii wagowej +93 kg, biorących udział w turnieju M-1 Selection Eastern Europe, rozgrywanym dziś (tj. 28 maja 2010) w Kijowie. Anons dwóch par sporządziłem na podstawie zapowiedzi publikowanych na portalu – http://www.mixfight.ru. Autorem ich jest Александр Шулдяков. Ze względu na brak czasu podsyłam jedynie wagę ciężką. Pojedynek Alexandra Volkova z Alexandrem Romaschenko właśnie w w/w kategorii uznawany jest za walkę wieczoru. Pozdrawiam.

  Kategoria + 93 kg.:

  Arsene Abdulkerim (6-0-0) vs. Maksim Grishin (5-4-0)

  Arsene Abdulkerim trenuje w klubie „Gorec”. Dagestańczyk jest bardzo technicznym zawodnikiem, mistrzem Kudo. Charakteryzuje się bardzo silnymi uderzeniami w stójce, ale w swojej debiutanckiej walce na M-1 Challenge udowodnił też, że parter nie sprawia mu problemów (poddał trójkątem Azera – Djayhuna Abilova). Aktualnie jest sensacją tego turnieju – w 1/4 finału potężnie znokautował Denisa Komkina zaledwie po trzech minutach walki. Jest jednym z faworytów turnieju. Znany z ringu Konfrontacji Sztuk Walki (KSW XII – przegrana decyzją z Dawidem Baziakiem) Maksim Grishin podobnie jak jego rywal dysponuje silnym, nokautującym ciosem oraz niezłymi zapasami. Rosjanin reprezentuje team „Red Devil”. Weteran M-1 Challenge i M-1 Selection. Jest solidnym zawodnikiem, ale o zmiennej passie. Teraz musi wygrać by udowodnić swoją wartość. W walce ćwierćfinałowej błyskawicznie uporał się z zapaśnikiem Gadzhimuradem Nurmagomedovem (TKO). Czeka nas zderzenie dwóch silnych oraz równych sobie techniką i doświadczeniem rywali. Jeden z nich znajdzie się w finale.

 2. Alexander Romashchenko (2-0-0) vs. Alexander Volkov (6-1-0)

  Alexander Romaschenko reprezentuje czernichowski klub „Sokół”. Mierzy 196 cm i waży 107 kg. Ukrainiec jest mistrzem świata w Pankrationie. Jak napisali na rosyjskim serwisie M-1 – „będzie walczył w rodzinnym kraju, z jednej strony to duży plus w postaci ukraińskich kibiców, a z drugiej ogromna odpowiedzialność za wynik. Alexander broni honoru całego M-1 Ukraine”. W ćwierćfinałowym pojedynku z łatwością rozprawił się z reprezentantem klubu „Anapa” – Rusłanem Stepanianem. Potrzebował on na to dwóch minut, obalił przeciwnika i zmusił do poddania, zasypując gradem ciosów na głowę. Jednakże w półfinale czeka na niego znacznie poważniejszy rywal – Alexander Volkov. Rosjanin wywodzi się z karate. Obecnie trenuje w klubie „Red Devil”. Jest bardzo wysokim zawodnikiem (201 cm). W ciągu zaledwie roku z debiutanta stał się odkryciem sezonu. Niewielu udało się przetrwać pod naporem jego uderzeń. Jedyną porażkę odniósł z Ahmedem Sultanovem (poddanie). Poza tym sześć pojedynków wygrał, w tym ze znakomitym Ibrahimem Magomedovem. W ćwierćfinale zdecydowanie pokonał w drugiej rundzie Vitalija Yalovenko (TKO, Doctor Stoppage). Walka będzie ciężka, a faworyta trudno tutaj przewidzieć. Romaschenko z całych sił będzie się starał pokazać przed własną publicznością, natomiast dla Volkova będzie to kolejny krok w kierunku zdobycia mistrzostwa. Cóż ring w Kijowie wyłoni zwycięzce.

 3. Można się było spodziewać, pierwszą walkę w kat. 70 kg wygrał podopieczny Sergeya Nikitina i Alexandra Shlemenki – Alexander „Tygrys” Sarnavskiy z klubu RusFigters. Bardzo perspektywiczny zawodnik.

 4. GLF – tak, trzy rundy.

  Alexander Sarnavskiy pok. Karen Grigoryan przez niejednogłośną decyzję.

 5. Teraz Artem Damkovsky vs. Arsen Ubaidulaev, Damkovsky ma znakomite muay thai, z resztą jak na Białorusina przystało 🙂 Z kolei Ubadulaev sprawia wrażenie zawodnika bardziej przekrojowego, choć z naciskiem na parter.

 6. Rosjanie pisali o Białorusinie – „wychodzi, bije, bije, ciężko bije, napiera ciągle do przodu. Wszystko po to, aby odnieść zwycięstwo” 🙂

 7. Shamil Zavurov vs. Ramazan Abdulzhalilov. Shamil to Dagestańczyk z Mahaczkały. Znakomity zapaśnik i sambista. Trenuje razem ze Shlemenką i Nikitinem w klubie RusFighters. Rekord 12-1-0. Ramazan posiada skromny rekord 5-1-0. Reprezentuje Legion z Rostowa nad Donem.

 8. Tjo moze ty wiesz, czemu M-1 przeszlo z robienia gal w klatce do ringu? Bo jeszcze za czasow M-1 MFC walki odbywaly sie w klatce.

 9. Fusel – szczerze, nie mam pojęcia. Może klatka po prostu w Rosji nie przyjęła się. Ludzie wolą ring. Trudno wyczuć.

  Magomed Sultanakhmedov pok. Dibirov Zagirov przez KO, runda 1, zabijcie mnie ale czasu nie zapamiętałem 🙂

 10. Fusel – konferansjerem jest Gosza Kucenko, bardzo popularny rosyjski aktor, grał m.in. Paragraf 78, Straż Nocna, Straż Dzienna.

 11. Murad Magomedov (4-3) vs. Alexei Belyaev (8-2) bardzo ładna walka, było co oglądać.

  Alexei Belyaev pok. Murad Magomedov przez jednogłośną decyzję.

 12. Mes que un club – też tak sądzę, Magomedov dał bardzo ładną walkę.

 13. Vyacheslav Vasilevsky pok. Alihan Magomedov przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:21, runda 1.

 14. Maxim Grishin pok. Arsen Abdulkerimov przez TKO (uderzenia w parterze),1:52, runda 1.

 15. dobrze pracuje ale chyba dla RD bo powinien wlozyc szczeke i kontynuowac, wcale nie odlecial…

 16. O ile się nie mylę, jednym z sędziów jest Igor Vovchanchyn. A sędzia ringowy bez kitu Putina przypomina, tyle, że ma więcej włosów 🙂

 17. Takie bomby zebral ze mu szczeka opadla 🙂
  powiedzieli ze K.O. zreszta nie mial pretensji do sedziow czyli wporzadku wszystko

  wchodzi Volkov, nie trawie goscia ….

 18. Alexander Volkov pok. Alexander Romaschenko przez poddanie (duszenie zza pleców), 2:59, runda 1.

 19. w sumie tak choc wygladalo inaczej, no juz po sprawie teraz inne walki sa

 20. Trener w trakcie walki: Da, da, da, rabotaj, rabotaj, rabotaj, rabotaj, rabotaj…

 21. Ale w tej trzeciej rundzie się ruszali, ledwo co stali na nogach. David Tkeshelashvili pok. Hracho Darpinyan przez jednogłośną decyzję.

 22. Na stronie mixfight.ru napisali, że Guram Gugenishvili pok. Valerego Scherbakova przez TKO, jednym z uderzeniem złamał rywalowi nos i walka została zatrzymana.

 23. Dzięki Tjo!

  Ciekawa sprawa: do finału wagi ciężkiej (czy bardziej open) doszedł Grishin, który odpadł w pierwszej walce turnieju Konfronracji. Mam nadzieję, że to choć trochę da do myślenia tym, którzy deprecjonują status KSW jako czołowej europejskiej organizacji.

 24. Venom o której zaczyna się dzisiaj gala m-1 ? Na m-1global.com podają że o18 , a podajecie że o 15 …

 25. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 26. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 27. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 28. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 29. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 30. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 31. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 32. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 33. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 34. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 35. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 36. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 37. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 38. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 39. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 40. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 41. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 42. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 43. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 44. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 45. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 46. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 47. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 48. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 49. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 50. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 51. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 52. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 53. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 54. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 55. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 56. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 57. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 58. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.