Shlemenko.vs.Vasilevsky.Poster

Po kliknięciu wyniki na żywo z Moskwy.

Walka wieczoru:

Półfinał M-1 Grand Prix 2016 w wadze średniej
84 kg: Alexander Shlemenko pok. Vyacheslava Vasilevsky’ego przez większościową decyzję, runda 3, 5:00. (Marco Broersen)

Karta główna:

Pojedynek o tytuł mistrzowski M-1 w wadze ciężkiej
Open: Alexander Volkov pok. Denisa Smoldareva przez poddanie (trójkąt nogami), runda 3, 0:43. (Viktor Korneev)

84 kg: Vladimir Katychin pok. Joe Ray’a przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Marco Broersen)
61 kg: Pavel Vitruk pok. Sergey’a Morozova przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Vyacheslav Kiselev)
61 kg: Vitaliy Branchuk pok. Antuna Racica przez niejednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Viktor Korneev)

Karta wstępna:

66 kg: Timur Nagibin pok. Andrey’a Lezhneva przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Vyacheslav Kiselev)
84 kg: Valeriy Myasnikov pok. Vyacheslava Bogomola przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 2:38. (Marco Broersen)
77 kg: Maxim Grabovich pok. Stephana Larischa przez większościową decyzję, runda 3, 5:00. (Viktor Korneev)
84 kg: Magomed Mutaev pok. Vadima Orischaka przez jednogłośną decyzję, runda 3, 5:00. (Vyacheslav Kiselev)
Open: Kurban Ibragimov pok. Dmitriy’a Mikutsę przez TKO (prawy sierpowy), runda 1, 4:32. (Marco Broersen)

86 KOMENTARZE

 1. I sędzia przynajmniej światowy jest czego najlepszej organizacji europy brakuje.Licze na Volkov'a i Shlemenko.Main event kto sterydów wiecej ;D

 2. Komentarz dobry, ale gala nie powala. Jak to kiedyś określił Juras: "dla koneserów" 🙂

  A już widzę, czemu nie komentuje dziś Juras. W Kielcach prowadził prezentację nowej grupy.

 3. Czy będzie ktos tak miły, i napisze tutaj ze zaczyna się walka Smoladareva – Volkov ? Tak jak będą wychodzic do klatko ringu ?

 4. Czy będzie ktos tak miły, i napisze tutaj ze zaczyna się walka Smoladareva – Volkov ? Tak jak będą wychodzic do klatko ringu ?

  Podbijam. Oglądam Juventus, ale na dwie końcowe walki chętnie przełączę.

 5. Czy będzie ktos tak miły, i napisze tutaj ze zaczyna się walka Smoladareva – Volkov ? Tak jak będą wychodzic do klatko ringu ?

  Podbijam. Oglądam Juventus, ale na dwie końcowe walki chętnie przełączę.

  Właśnie walka o pas ciężkich się zaczyna. 😉

 6. Czy będzie ktos tak miły, i napisze tutaj ze zaczyna się walka Smoladareva – Volkov ? Tak jak będą wychodzic do klatko ringu ?

  zaczynają

 7. Oby coś się zaczęło dziać, bo jest blado. Choć nieźle walczył Vitruk, ale nie udało mu się skończyć rywala.

 8. Eleven ma ostatnio spore problemy z obrazem nawet w TV na satelicie, więc się nie dziwcie, że z Playera będzie inaczej.

 9. Wam też tak bardzo laguje tego streama Elevena?

  Oo myślałem, że tylko mi i wyłączyłem z wkurwienia…

  looknij.tv

  telewizjada.net

 10. Jebany, on nawet nie wiedział do końca jak ten trójkąt zapiać, ale wydaje mi się że Smoldarev już był trochę naruszony + zmęczony.

 11. Ale skurwysyn z Volkova! Przegrywał 2 rundy i takie poddanie wyczarował brawo! Długie nogi mu pomogły na takim niedźwiedziu:wink:

 12. Smoldarev do ACB i byłby ciekawym sprawdzianem dla naszego Longera, taki swoisty eliminator do upragnionego przez Polaka pasa 😆

 13. Smoldarev do ACB i byłby ciekawym sprawdzianem dla naszego Longera, taki swoisty eliminator do upragnionego przez Polaka pasa 😆

  Aż tak źle życzysz Longerowi?

 14. Aż tak źle życzysz Longerowi?

  Nie skreślam go, ma szansę ustrzelić Estończyka. Lepiej chyba, żeby napotykał na swojej drodze solidnych oponentów, niż do title shota doczłapał się po trupach takich zawodników jak Kulik czy Schmiedeberg i potem znowu zawód, bo zbierają go z maty po 25 sekundach walki, co?

 15. Nie skreślam go, ma szansę ustrzelić Estończyka. Lepiej chyba, żeby napotykał na swojej drodze solidnych oponentów, niż do title shota doczłapał się po trupach takich zawodników jak Kulik czy Schmiedeberg i potem znowu zawód, bo zbierają go z maty po 25 sekundach walki, co?

  Jasne. że lepiej ale w ustrzelenie Estończyka nie bardzo wierzę.

 16. Jasne. że lepiej ale w ustrzelenie Estończyka nie bardzo wierzę.

  To, czy sam w to wierzę to już inna kwestia. Po prostu nigdy nie zrozumiem tekstu w stylu "aż tak źle mu życzysz?", bo raczej chodzi o to, żeby mierzyć się z najlepszymi i samemu się w tej czołówce znaleźć. Jak Longer ma być mistrzem ACB czy jakiejś innej organizacji, skoro dostanie zawodników z małym rekodem albo dziadków, którzy ostatnie walki stoczyli rok lub dwa lata temu?

  Akurat rzuciłem Smoldareva, bo ciężka ogólnie dość średnio się prezentuje, a Denis mimo porażki jest solidnym zawodnikiem… no i prócz Rasulova nie znam innych zawodników królewskiej kategorii ACB (Longera nie liczę, bo to oczywista oczywistość). 😉

 17. To, czy sam w to wierzę to już inna kwestia. Po prostu nigdy nie zrozumiem tekstu w stylu "aż tak źle mu życzysz?", bo raczej chodzi o to, żeby mierzyć się z najlepszymi i samemu się w tej czołówce znaleźć. Jak Longer ma być mistrzem ACB czy jakiejś innej organizacji, skoro dostanie zawodników z małym rekodem albo dziadków, którzy ostatnie walki stoczyli rok lub dwa lata temu?

  Akurat rzuciłem Smoldareva, bo ciężka ogólnie dość średnio się prezentuje, a Denis mimo porażki jest solidnym zawodnikiem… no i prócz Rasulova nie znam innych zawodników królewskiej kategorii ACB (Longera nie liczę, bo to oczywista oczywistość). 😉

  Jasna sprawa, jednak ja mam odrobinę litości dla Longera i nie chcę po raz kolejny oglądać nieprzytomnego Polaka.

 18. Ładnie to podsumował Janisz: "Dla takich pojedynków warto organizować całe gale". Nie było wielu emocji w wielu pojedynkach, ale ostatnie dwa, a w szczególności ten ostatni wynagrodził całą galę.

 19. Niesamowite techniki ze strony Shlemenko… Ciekawe czy z Mamedem szprycują się tym samym. Jak zgasną światła po gali to na pewno zostanie jeden jasny, święcący punkt: Alexander.

 20. dla mnie bez wałka, jednak sam osobiście, przy większej sympatii dla Storm'a  przyznałbym zwycięstwo Slavie .

 21. Nie wiem czy dobry werdykt. Pkt dla Vasyla. 1 runda na pewno dla niego 2 pozostałe mogły iść w obydwie strony. Sam nie wiem raczej przekręcili trochę Vasyla.

 22. Jak dla mienia walek

  Storm to przepierdolił

  Trochi smieszne jak Janisz sie podnieca Stormem i jego kariera ale elegancko pomija to ze onswieci w nocy

  Nie ladnie panie Andrzeju:boss:

 23. Jak dla mienia walek

  Storm to przepierdolił

  Trochi smieszne jak Janisz sie podnieca Stormem i jego kariera ale elegancko pomija to ze onswieci w nocy

  Nie ladnie panie Andrzeju:boss:

  Przecież go zganił na samym początku.

 24. 1 runda 10-9 Slavia 2 runda 10-9 Shlemenko 3 runda 10-9 Shlemenko .Żadnego wałka nie było chyba walki nie oglądaliscie kto wieksza presje wywierał na pewno nie Slavia …To że w 1 rundzie obalil i przeleżał pół rundy to jest klucz do zwycięstwa czy może nie udane duszenie za pleców w 3 rundzie.Shlemenko wszystkie praktycznie wymiany rozpoczynał w stojcie bardziej aktywny przez wiekoszość walki.

  Volkov lekkie zonk 3 podanie w karierze i chyba przypadkiem mu ten trójkąt wyszedł bo przez 2 rundy nie chyba o nim zapomniał,lub dla zmylenia Estonczyka chciał go zmeczyć i potem w 3 rundzie zaskoczyć i mu wyszło.Tybura nie miałby problemu z Ruskim jakby walczyli takie mam zdanie.

  ps. zajebiste dupeczki w czerwonych sukniach ;D

 25. O Panie tego moj stream mi nie pokazal

  Powiedział coś w tym stylu: "powiedzmy teraz dlaczego Storm walczy w swojej ojczyźnie, a ie w stanach". Potem Tidżej Marciniak wyłożył problem bardzo szczegółowo, a Janisz dodał, że ten próg testosteronu był bardzo mocno przekroczony i ogólnie zaczął swoim pouczającym tonem mówić coś mniej więcej, że mu się to średnio podoba, że został złapany i walczy.

 26. Widzę, że rozstrzygnięcia bez zaskoczenia, w najistotniejszych walkach. Czyli nie było co oglądać zaskakującego i gala przewidywalna.

 27. Ok masz lajka za wytlumaczenie

  A ty huju streamie masz wpierdol

  Swoja droga cos ktos wiecej o obecnosci tam Mameda?

 28. Storm i Mamed to ziomki i często razem trenowali oraz sparowali.

  Tyle to sam wiem

  Tylko że w jakim świetle stawia to Mameda:cry:

 29. Akurat rzuciłem Smoldareva, bo ciężka ogólnie dość średnio się prezentuje, a Denis mimo porażki jest solidnym zawodnikiem… no i prócz Rasulova nie znam innych zawodników królewskiej kategorii ACB (Longera nie liczę, bo to oczywista oczywistość).

  jeden z najbardziej obiecujących ciężkiej Rosjanin Denis Golcov w niedalekiej przyszłości będzie występował pod patronatem głównych promocji krajowej ACB.

 30. Tyle to sam wiem

  Tylko że w jakim świetle stawia to Mameda:cry:

  No w jakiej ;)? Doping na KSW jest legalny w końcu. A Janusze i tak myślą, że skoro ktoś nie jest łapany na dopingu to znaczy, że go nie bierze…

 31. No w jakiej ;)? Doping na KSW jest legalny w końcu. A Janusze i tak myślą, że skoro ktoś nie jest łapany na dopingu to znaczy, że go nie bierze…

  No dla zwyklych Januszkow

  Mamed to bóg.!!!!!

  Tylko co bedzie jak kiedys przegra?

  Ludzie to sa skurwesyny

  Doputy Mamed idzie jak czołg i niszczy rywali jest Bogiem

  Ale podejrzewam ze jak przegra kiedys (to ludzie ,tak samo jak go szybko pokochali) to go znienawidza

 32. powiem tak: JESTEM ZA TYM BY WSZYSCY KOKSOWALI W TYM SPORCIE, JEŚLI MAMY OGLĄDAĆ TAKIE WALKI JAK WALKA WIECZORU TEJ GALI M1.

 33. Ale petarda ostatnia walka, po prostu nie chciałem by to mordobicie sie skończyło. Niesamowita klasa zawodników, bez zimnego nudnego kalkulowania. Naprawdę wielki szacunek dla Szlemenki jak i dla jego oponenta.

 34. Ale petarda ostatnia walka, po prostu nie chciałem by to mordobicie sie skończyło. Niesamowita klasa zawodników, bez zimnego nudnego kalkulowania. Naprawdę wielki szacunek dla Szlemenki jak i dla jego oponenta.

  Chcesz więcej takich walk to zapraszam do oglądania gal Bellatora od samego początku transmisji.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.