Foto: M-1 Global
Foto: M-1 Global

Wyniki wczorajszej gali M-1 Challenge 65, na której walczył znany polskiej publiczności z występów na KSW Maiquel Falcao.

Walka wieczoru:

Półfinał GP w wadze średniej
84 kg: Ramazan Emeev pok. Maiquela Falcao przez poddanie, runda 1.

Karta glówna:

Pojedynek o pas wagi półśredniej
77,1 kg: Alexey Kunchenko pok. Murada Abdulaeva przez TKO (przerwanie przez narożnik), runda 4.

70,3 kg: Maxim Divnich pok. Roberta Turnquesta przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2.
84 kg: Artyon Frolov pok. Kristijana Peraka przez poddanie, runda 1.
77,1 kg: Sergey Romanov pok. Sergia De Fatimę przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1.
70,3 kg: Alexander Butenko pok. Saschę Sharmę przez jednogłośną decyzję.
70,3 kg: Damir Ismagulov pok. Vyacheslava Tena przez poddanie, runda 1.
77,1 kg: Danila Prikaza pok. Manafa Damirliego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1.
93 kg: Murad Kamilov pok. Charlesa Andrade przez TKO (przerwanie przez narożnik), runda 2.

St-Petersburg Mixed Martisl Arts Supercup:

63 kg: Salman Magomedov pok. Zuraba Jojuę przez poddanie, runda 2.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

21 KOMENTARZE

 1. Falcao ostatnio zdecydowanie zniżka, szczerze to jak przychodził do ksw to widziałem w nim potencjalnego mistrza ewentualnie nr 2 a tu lekki zawód 🙁

 2. Falcao zawodzi, miał być solidny zawodnik z Brazylii, miał namieszać w KSW, a tak naprawdę nie wiele pokazuje

 3. Falcao odpoczątku postawił na atak , widzę tu podobieństwo walki z Azizem , wiedziałem że to długo nie potrwa , tylko czym to jest spowodowane , Falcao nie jest przygotowany na więcej jak rundę ? Emeev kozak

 4. czyżby kolejna brutalna weryfikacja zawodnika KSW ? i to przez zawodnika z kaukazu ;|

 5. Dla zawodników z Brazylii nie trzeba załatwiać wizy. Inna sprawa, że trzeba mieć spory talent żeby takich ogórasków z pod baru wyciągać.

 6. Pewnie będzie komunikat Martina że narazie nie będą zainteresowani usługami Falcao w KSW… Szkoda że zawodnicy zza wschodniej granicy tak rzadko walczą w KSW ale rozumiem podejście właścicieli KSW że ciężko by było promować mistrzów nie z Polski:wink:

 7. Raynor

  A czy słabość Falcao nie wynika po prsotu z tego , że ma bardzo słaby parter ?

  Przecież czarny pas BJJ. Jego słabość wynika z faktu, że odcina kupony, niż faktycznie trenuje. Porównując zdjęcia z przed wizyty na stacji benzynowej i obecne, można zauważyć, że już mu się nawet soku nie chce pić.

 8. Andrade sam się poddał. W pierwszej się wypompował ciągnąc gilotynę czy coś tam, w drugiej pływał, a jak im sędzia kazał wstać, to powiedział, że ma dosyć i spierdala. I tak zrobił.Falcao coś tam cudował, ale widać, że miał wynik w dupie, bardziej go wypłata interesowała, a Emeev to solidna firma, więc nie ma się co dziwić.Najheceniejsze było dla mnie zakończenie walki o pas Abdulaev bodajże w drugiej był bliski sam wygranej przez nokaut, a w czwartej kupił, leżąc na plecach cios, który albo trafił go w jaja albo jakoś bliski i wgniótł mu ochraniacz. Mimo że sędzia zarządził już przerwę i gdyby nie mógł kontynuować, to byłby pewnie jakiś NC, DQ czy coś tam, to jego narożnik uznał, że najlepiej poddadzą go sami od razu i stracą ten pas. W końcu po co mu.

 9. Ja nie wiem co Wy tak ciśniecie Falcao. Przegrał z najlepszym Rosjaninem w tej kategorii wagowej, a wcześniej przeciez już przegrywał z Szlemenko i Wasilewskim, to tutaj raczej innego wyniku nie było można się spodziewać

 10. Falcao nie powinien już walczyć na KSW, mam nadzieję że taki właśnie komunikat wyda na dniach KSW albo przekaże nam Wojek. Ewidentnie mu się nie chce i nie chce, nie przyjeżdża przygotowany wcale. Ewentualnie jak się odkuje nie na ogórach można mu dać jakąś walkę o wszystko z kimś pnącym się wzwyż w dywizji.

  Shoocker

  Pewnie takie ładne walki były, a ja oczywiście się musiałem spotkać z jakąś głupią dzidą ;(

  Trudno, nadrobisz przecież. Zaruchałeś chociaż? Bo jak nie, to faktycznie zmarnowany wieczór! 🙂

 11. Nilg

  Trudno, nadrobisz przecież. Zaruchałeś chociaż? Bo jak nie, to faktycznie zmarnowany wieczór! 🙂

  Właśnie nie, pojebałem całkiem.
  Z odtworzenia nie ma już tych emocji ;(

 12. Billy Boola

  Najheceniejsze było dla mnie zakończenie walki o pas Abdulaev bodajże w drugiej był bliski sam wygranej przez nokaut, a w czwartej kupił, leżąc na plecach cios, który albo trafił go w jaja albo jakoś bliski i wgniótł mu ochraniacz. Mimo że sędzia zarządził już przerwę i gdyby nie mógł kontynuować, to byłby pewnie jakiś NC, DQ czy coś tam, to jego narożnik uznał, że najlepiej poddadzą go sami od razu i stracą ten pas. W końcu po co mu.

  Abdulaeva poddali nie dlatego, że nie chcieli pasa a dlatego, że dokładnie miejsce trafienia miał operowane i był to legalny cios.

 13. Bosy

  Abdulaeva poddali nie dlatego, że nie chcieli pasa a dlatego, że dokładnie miejsce trafienia miał operowane i był to legalny cios.

  A więc jednak był legalny. Anglojęzyczni komentatorzy podniecali się, że nie, a potem wysiadł dźwięk na streamie. Dzięki za wyjaśnienie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.