Potwierdziły się informacje, które podawał niedawno Luke Rockhold na temat jego walki z Paulo Costą. Jak donosi MMA Junkie, pierwotnie planowana na UFC 277 walka zostanie przesunięta na galę UFC, która odbędzie się 20 sierpnia w nieznanej jeszcze lokalizacji. Rockhold poinformował o tym w rozmowie z „The Schmo”. Nie wiadomo dlaczego pojedynek odbędzie się później niż zakładano. Warto jednak wspomnieć, że w przeszłości „Borrachinha” miał problemy ze zrobieniem limitu kategorii średniej więc być może potrzebuje on więcej czasu na przygotowania do starcia z byłym mistrzem UFC.

Rockhold (16-5 MMA) nie walczył w klatce MMA od czasu przegranej z Janem Błachowiczem z lipca 2019 roku. Wtedy też Polak znokautował Amerykanina, który spróbował swoich sił w dywizji do 93 kilogramów. Teraz Rockhold wróci do kategorii średniej gdzie osiągał największe sukcesy w swojej karierze. W przeszłości zawodnik mierzył się z m.in. Chrisem Weidmanem, Vitorem Belfortem, Yoelem Romero czy Michaelem Bispingiem.

Costa (13-2 MMA) obecnie zajmuje 4. miejsce w rankingu kategorii średniej UFC. W swoim ostatnim pojedynku po bardzo wyrównanej i ekscytującej dla fanów walce przegrał z Marvinem Vettorim przez decyzję sędziowską. Była to dla niego druga przegrana z rzędu – do walki z Włochem wchodził po porażce z mistrzem dywizji do 84 kilogramów UFC, Israelem Adesanyą. W przeszłości wygrywał z m.in. Yoelem Romero czy Uriah Hallem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

Legacy FC
Middleweight

2,085 komentarzy 2,572 polubień

Tylko kolejny z wielu jeszcze terminów.

Odpowiedz polub

Avatar of Roshi
Roshi

Vale Tudo
Championship

29,722 komentarzy 100,307 polubień

Coscie gino cycka wyjebalo... :corn:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

Legacy FC
Heavyweight

2,197 komentarzy 3,972 polubień
Spoiler content hidden.
Spoiler content hidden.

Odpowiedz 1 Like