Były mistrz organizacji UFC w wadze średniej Luke Rockhold podpisał prestiżowy kontrakt reklamowy z firmą Ralph Lauren.

Rockhold mimo że ostatnich dwóch lat w MMA nie może zaliczyć do udanych, raczej nie może narzekać na zainteresowanie swoją osobą. Były mistrz podpisał kontrakt reklamowy z legendarną firmą Ralph Lauren której przychód w samym 2016 roku wyniósł ponad 7 miliardów dolarów.

Marka Ralph Lauren to jedna z najbardziej znanych i pożądanych marek świata mody a firma która nią zarządza – Ralph Lauren Corporation to amerykańska korporacja notowana na nowojorskiej giełdzie. Są znani z odzieży, marketingu i dystrybucji produktów w czterech kategoriach: odzieży, wyposażenia domów, akcesoriów i perfum. Do marek spółki należą między innymi Polo Ralph Lauren, Ralph Lauren Collection, Lauren Ralph Lauren, Double RL, Ralph Lauren Childrenswear, Denim & Supply Ralph Lauren, Chaps oraz Club Monaco.

Ralph Lauren Corporation została założona w 1967 roku przez amerykańskiego projektanta mody Ralpha Laurena, dziś jednego z najbogatszych ludzi w USA. W 2016 roku magazyn Forbes wycenił jego majątek na 5.9 mld USD – co dało mu 233 miejsce na liście najbogatszych ludzi na świecie oraz 79 w Stanach Zjednoczonych.

Zawodnik UFC będzie twarzą nowej kampanii promującej perfumy z serii Polo Blue Ralph Lauren. Poniżej kilka materiałów reklamowych:

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.