Były mistrz kategorii średniej UFC, który nie tak dawno zdecydował się podobnie jak Thiago Santos na przejście do kategorii półciężkiej, Luke Rockhold, skomentował występ Brazylijczyka podczas UFC w Pradze, gdzie Marreta znokautował Jana Błachowicza.

Niechlujny Santos, ha. Walka z nim to łatwa kasa.

Rockhold nie występował w klatce UFC od lutego 2018 roku, kiedy to znokautował go Yoel Romero. Po przegranej z Kubańczykiem Luke zdecydował się na przejście do kategorii półciężkiej, lecz nie wiadomo kiedy zadebiutuje on w nowej dla siebie dywizji.

Santos po wygranej na UFC w Pradze nawoływał o walkę o pas mistrzowski. Teraz o tytuł zmierzą się Jon Jones oraz Anthony Smith. Pojedynek ten odbędzie się już za tydzień, 2 marca, na gali UFC 235.

28 KOMENTARZE

 1. Santos jakby go pierdolnął to by się nakrył girami, zasnął na 10 minut, a potem zatęsknił za kopem na ryło od TRT Vitora.

 2. Bisping zabrał mu duszę, Romero dołożył swoje, głowa do dziś odbija się jak piłeczka pingpongowa

  Santos by tylko dołożył kolejną cegiełkę do uszkodzenia mózgu

 3. Jak ja nie trawie tego idioty.

  Koleś ma najbardziej pedalska mordę w UFC…i najmniejszy mózg…w dodatku ewidentnie już nie funkcjonujący po ciosach które zebrał.

 4. Jak ja nie trawie tego idioty.

  Koleś ma najbardziej pedalska mordę w UFC…i najmniejszy mózg…w dodatku ewidentnie już nie funkcjonujący po ciosach które zebrał.

  Pedalską mordę? Czyli jaką?

 5. Przecież on zamiata całą LHW z wyjątkiem Jonesa, Cormiera i może Gustaffsona.

  MW jest dużo mocniejsza, wystarczy popatrzeć jak radzą sobie Santos czy Smith

 6. Przecież on zamiata całą LHW z wyjątkiem Jonesa, Cormiera i może Gustaffsona.

  MW jest dużo mocniejsza, wystarczy popatrzeć jak radzą sobie Santos czy Smith

  Napiszę tak: moze i zamiata, ale takie myślenie jest właśnie problemem w dzisiejszym UFC.

  Roszhold walczy w przerwach pomiędzy kontuzjami, Santos w ciągu roku walczył 6 razy i jest 5-1, tylko ostatnie 12 miesięcy. Przeciwników miał różnych.

  Roszhold jest 0-1 i nie walczył od czasu pamiętnej gali gdzie dostał KO'sa od Romero Który Nie Zrobił Wagi (nie cierpię tego cwaniaczka).

  Jakby to był poważny sport, to Roszhold nawet nie byłby w dyskusji o walce z topem w dywizji wyżej

  Real czy Barcelona nie dostaja ekstra 20 punktów w tabeli kiedy znowu startuje sezon "za osiągnięcia". Roszhold nie ma żadnej walki w karierze w półciężkiej, w ciągu ostatnich 3 lat wygrał raz.

  Nie powinien być nawet w dyskusji jeśli chodzi o walkę z kims kto walczy co 2 miesiące i jest blisko walki o pas.

 7. Przecież on zamiata całą LHW z wyjątkiem Jonesa, Cormiera i może Gustaffsona.

  haha że niby co robi mr.Nobody?zamiata lhw?:jarolaugh: uśmiałem sie po wszeczasy,bardzo bardzo dobre kolego:lol:razz:ozamiatać to on se może w przedpokoju co najwyżej,może chociaż wtedy nie dał by się znokautować.jakbym był matchmakerem to bym jebańca strolował i zestawil rewanz z Yolem Romero Palacio.Ciekawe co wtedy miałby do powiedzenia bo z twiterów wylania nam sie obraz nadetego buca,owszem dobrego ale nie na tyle by mogl uważać sie za jakieś bóstwo a ten krypto-pedał ma o sobie takie mniemanie.ja osobiście odczuwam chorą satysfakcje jak widze go śpiącego pod Yoelem albo trt Vitorem.Z drugiej strony jest autorem największej kurwa beki w historii ludzkości,dać się znokautować Bispingowi to trzeba miec talent i trza mocno tego chcieć, za to należy się Lukowi szacunek

 8. Nasza modelka chce jak zwykle obejść całą kolejkę do pasa i wyzywa tego  co jest najbliżej, żeby wskoczyć w następnej walce o pas.

  Jeśli o mnie chodzi, to po tym co odjebał z Bispingiem, to nigdy już nie powinien walczyć o pas :korwinlaugh:

 9. A ten to ma w ogóle jakąś walkę zaklepaną, czy tylko pierdoli na Tłiterach kogo to on by nie pokonał?

  Ma walkę z Jonesem na twitterze za tydzień.

 10. Jak dla mnie, to w dosłownym tłumaczeniu pojechał Janka.. że to była łatwa kasa dla niechlujnego Santosa.. :eddieconspiracy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.