Po ponad rocznej przerwie i utracie pasa mistrzowskiego, Luke Rockhold udanie wraca do MMA i pokonuje w drugiej rundzie Davida Brancha. 

Pojedynek zaczął się bardzo mocno, bo zaledwie po kilku sekundach obaj zawodnicy rzucili się do ataku. Aktywniejszym, groźniejszym i przede wszystkim skuteczniejszym był David Branch. Po około minucie od rozpoczęcia walki zawodnik z niebieskiego narożnika rzucił się z ciosami na byłego mistrza i sytuacja dla Rockholda stała się niebezpieczna. Luke’owi udało się przetrwać nawałnicę, a Branch zaczął uciekać do tego, co ostatnio wychodziło mu najlepiej – klincz. W końcówce Rockholdowi udało się wreszcie nieco zagrozić Davidowi i sprowadzić go, ale czasu by cokolwiek w parterze zdziałać było za mało.

W drugiej rundzie Luke Rockhold wyraźnie pewniej zaczął się czuć w tym pojedynku. Okazało się, że na tyle pewnie, by w tej rundzie zakończyć walkę. W połowie rundy byłemu mistrzowi udało się złapać dosiad i rozpocząć egzekucję Davida Brancha. Po gradobiciu ciosów rywal postanowił poddać walkę, by nie narażać głowy na kolejne mocne uderzenia.

Po walce były mistrz zapowiedział, że rozpoczyna drogę po to, co zabrał mu Michael Bisping.

https://twitter.com/Jonnyboy_6969/status/909277164780032001

4 KOMENTARZE

  1. Dobrze , że Luke wrócił. Rdza była widoczna ale to normalne. Tylko co ona ma z tymi rękami opuszczonymi…

  2. Dlaczego "firmowe"nazwiska zawsze wygrywają (no może prawie zawsze) z Polaków nie boję się tylko o JJ – pozostali zawsze dostają łomot – Held przegrał, Błachowicz przegrał, Tybura pewnie też przegra, Jotko poległ, o Grabowskim nawet nie chce mi się pisać…tylko królowa się liczy w tym sporcie – nad resztą spuścić zasłonę milczenia bo żal dupę ściska

  3. "Rozumiem że ko z bispingiem to wstyd ale bym nie przesadzał z tym że rockhold ma chujową szczękę" Też jestem tego zdania. Luke przegrał 3 razy przez TKO ale za każdym razem inny zawodnik też by padła ,  to takiej obrotówce od Belforta czy czystej bule na ryj jak to zrobił Dickping

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.