Luke Rockhold nadal jest zainteresowany walką z Jacare.

Na UFC 208 Ronaldo Souza poddał Tima Boetscha już w pierwszej rundzie pojedynku. Jednak przed tą walką, miał on zmierzyć się z Lukiem Rockholdem – z powodu kontuzji Amerykanina nie doszło do tego zestawienia. Trenujący na co dzień w AKA zawodnik nie ma zamiaru szukać nowego przeciwnika – nadal zainteresowany jest drugą walką z Brazylijczykiem.

Od czasu mojej kontuzji nie widziałem zbyt dużo ruchu w dywizji. Bisping nadal jest tchórzem, ucieka przed pretendentami, próbując dostać inne walki. Jacare też stoi w miejscu. Anderson wrócił i pokazał na co go stać. To by było na tyle. Jestem podekscytowany powrotem. Chciałbym walki z Jacare, który cały czas powtarza, że uciekam przed naszym rewanżem. I tak będzie musiał poczekać na walkę o pas więc równie dobrze możemy zawalczyć.

Jeśli chodzi o termin walki, Rockhold stwierdził, iż najlepiej gdyby zestawiono ich na lipiec.

2 KOMENTARZE

  1. taa może jeszcze na styczen xD jesli Romero ma walczyc w maju albo czerwcu (jak ten tchórz sie nei wydyga) to lepiej Aligatoroiw zawalczyc rowniez w maju i czekac co czas przyniesie albo TS albo walka z Lukiem ale na warunkach czasowych Souzy.

  2. Wkurw#$ mnie ta patologia. Jacare powinien walczyć o pas zamiast Hendo. A właśnie teraz Bisping powinien być zestawiony z Romero. Luke niech poczeka i walczy z kimś niżej. Bispinga nie komentuje, bo wszyscy wiemy że długo się tym pasem nie nacieszy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.