ACA 92 barnatt

Na ACA 92 oprócz starć Daniela Omielańczuka z Zelimkhanem Omievem czy Marcina Helda z Abdul-Azizem Abdulvakhabovem, ujrzymy również starcie w którym Luke Barnatt zmierzy się z Jorgem Gonzalesem! Do naszej redakcji doszły wiarygodne pogłoski, że starcie to zostanie w najbliższym czasie dodane do rozpiski gali ACA 92.

Luke ostatnie lata kariery spędził w organizacji Absolute Championship Berkut, w której wiodło mu się w kratkę. Na pięć bojów, aż trzy przegrał, kolejno z: Mamedem Khalidovem, Scottem Askhamem oraz Karolem Celińskim. Anglik jednak wielokrotnie udowadniał, że nie wolno go skreślać i nadal jest niebezpieczny gdy walka toczy się na nogach. Luke znokautował większość rywali ze swych zwycięskich pojedynków. W przeszłości brał udział w 17. sezonie TUF-a w którym doszedł do ćwierćfinału. Przegrana wówczas walka z Dylanem Andrewsem ogłoszona została „walką sezonu” a wysokie umiejętności w stójce – mimo odpadnięcia z reality show – dały mu kontrakt z UFC.

Zdolność nokautowania rywali ma również Jorge Gonzales. Meksykanin to typowy finiszer. Nigdy nie wyszedł poza pierwszą rundę, a na dodatek wszystkie jego zawodowe pojedynki kończyły się najpóźniej w 4 minucie walki!

Możemy zatem spodziewać się wojny w stójce, która zakończy się nokautem którejś ze stron. Czy Barnatt znów zabłyśnie jak w walkach z Maximem Futinem na ACB 81 oraz Maxem Nunesem na ACB 63? Czy może Gonzales skończy go jak ostatnich rywali? Odpowiedź dostaniemy już 16 lutego na ACA 92!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Mistrz nokautu pfff Hajs już dawno wymyślił brazylijskiego KRÓLA nokautu.

  2. Czekam na Polskiego mistrza nokautu. Tylko problem jest taki że w Brazyli i jak widać Mexyk mają mistrzostwa nokautu. Czas na nasze mistrzostwa nokautu i naszego mistrza nokautu. Myślę też że te tytuły w ostatnich miesiącach są wturne strasznie. ,,Brutalny nokaut na gali x ,, (notabene te ,,brutalne,, nokautu czasem poprostu wydają mi się być zwykłymi nokautami) . Nie dalej jak wczoraj słuchałem jak Czejl mówił o tych trendach w MMA i ich wturnosci. Mamy trend pompowania wszystkiego czekam aż ktoś wjedzie że świeżością i np tytuł ,, Pudzian walczy z nieznanym brazolem na koksie,, albo ,, Narkun vs zawodnik x który jest również mistrzem counter strike,,. Już mi się te brutalne nokauty i ich mistrzowie przejedli cos.

  3. Mexykanski może się bić gdzie chce. Brazylijscy walczą tylko w prawilnej organizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.