Trener główny Shark Top Team, Łukasz Zaborowski, o walce Karoliny Kowalkiewicz z Felice Herrig na UFC 223, jej szansie na walkę o pas kategorii słomkowej oraz o występie Karoliny Owczarz i przyszłości Marcina Wrzoska.

12 KOMENTARZE

 1. Koledzy, a ten Zaborowski to co on umi ten młody wilk? On coś ćwiczył i walczył w ogóle gdzieś kiedyś? Bo boksu to na pewno nie, ale może w parterze? Skąd on się wziął?

 2. torres/andrade to praktycznie oficjalny eliminator do walki o pas, Karola najwcześniej może zawalczyć za rok o ten pas, ale do tego czasu musi wygrać z Herrig i jeszcze z kims dobrym, może ze zwycięzca pojedynku Esparza/Gadelha;

  sytuacja zrobi się nieciekawa, jeśli Jędrzejczyk wygra rewanż z Namajunas, dlatego można zrozumieć, że będą kibicować Rose; choć może być tak, że walka Asi z Rose w NY, to będzie łabędzi śpiew Asi w tej kategorii wagowej i w sumie to nie ma większego znaczenia, bo opuści tę kategorię wagową tak czy siak; w jakimś celu UFC pcha Szewczenko do walki o pas w muszej…moim zdaniem liczą na zwycięstwa Szewczenko i Asi w walkach mistrzowskich (w przeciwieństwie do tego co zrobiły obie swoich ostatnich walkach mistrzowskich) i superfajt na jesieni; Karola i Asia już się więcej nie spotkają w mma w moim odczuciu.

  no i ta cała Herrig, oby jej nie zlekceważyć;

  Zabor przybrał kilogramów. Na tą chwilę KK ma realne i dość duże szanse na pas UFC

  Na tę chwilę realne i dość duże szanse na pas ma Jędrzejczyk, bo ma walczyć o mistrzostwo za niecałe 2 miesiące; Karola póki co musi uporać się z Herrig i nie rozumiem lekceważenia tej przeciwniczki.

 3. Koledzy, a ten Zaborowski to co on umi ten młody wilk? On coś ćwiczył i walczył w ogóle gdzieś kiedyś? Bo boksu to na pewno nie, ale może w parterze? Skąd on się wziął?

 4. Koledzy, a ten Zaborowski to co on umi ten młody wilk? On coś ćwiczył i walczył w ogóle gdzieś kiedyś? Bo boksu to na pewno nie, ale może w parterze? Skąd on się wziął?

  Zabor to ten w czerwonych portkach manto

 5. Aha, czyli przybrał na masie 50kg i zdobył rękę księżniczki z Bałut.

  przecież to nie jest chłopak Karoliny, czy jest… ?

  Chodzą ze sobą ?:redford:

  a tak serio to, oni są parą ?

  :travolta:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.