Podczas gali OKTAGON 47, która 7 października odbędzie się w Bratysławie, Łukasz Siwiec skrzyżuje rękawice z Amiranem Gogoladzem. Będzie to trzecia walka Polaka pod szyldem organizacji OKTAGON.

Łukasz Siwiec (MMA 9-2-0) w OKTAGON zadebiutował w marcu 2023 roku, przegrywając niejednogłośną decyzją sędziów z Davidem Kozmą. W drugim starciu, które miało miejsce w czerwcu, Polak jednogłośnie na punkty wygrał z Johnem Hathawayem.

Wcześniej „Brutal” walczył na takich galach, jak Babilon MMA, Armia Fight Night, Madness Cage Fighting czy Thunderstrike Fight League. Pokonywał tak między innymi Konrada Rusińskiego, Alessandro Bottiego i Konrada Iwanowskiego, przegrał jedynie z Tymoteuszem Łopaczykiem.

Dla Amirana Gogoladzego (MMA 15-3-0) będzie to druga walka pod szyldem organizacji OKTAGON. W debiucie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Liama Etebara. Wcześniej zawodnik z Gruzji próbował wywalczyć kontrakt z organizacją UFC na gali DWCS, jednak przegrał z Darriusem Flowersem przez kontuzję w pierwszej rundzie. „The Sniper” w poprzednich latach walczył w M-1, EMC i GFC, gdzie wygrywał między innymi z Marcosem Silvą, Muratem Kemerem czy Pavlem Kuschem, przegrywał natomiast z Handessonem Ferreirą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

NoLife FC

30,050 komentarzy 101,485 polubień

Kurwa Łukasz nie ma łatwej roboty w tym Oktagonie :matt:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of beef
beef

Bellator
Heavyweight

4,854 komentarzy 9,769 polubień

Go! Go! Ladze!

:juanlaugh:

Odpowiedz polub