Marc-Diakiese-1

Diakiese chciał agresywnie rozpocząć pojedynek, jednakże Sajewski szybko wszedł w klincz z Anglikiem, po czym sprowadził Marca do parteru. Po chwili kontroli Polaka, Sajewski rozpoczął pracę w parterze, zdobywając dosiad. W połowie rundy Anglik zdołał powrócić do stójki, gdzie agresywnie zaatakował „Wookiego”. Sajewski uniknął większość ciosów Diakiese, po czym znowu sprowadził go do parteru. Widać było różnicę w u obu zawodników – Anglik dominwał w stójce, kiedy to Polak lepiej czuł się w parterze. W narożniku widoczne było zmęczenie Sajewskiego, który ciężko oddychał po pierwszej rundzie.

W drugiej części walki Anglik postawił na mocne ciosy w stójce, które co chwilę trafiały Polaka. Diakiese próbował różnych technik – latających kolan, ciosów podbródkowych czy wysokich kopnięć, jednakże żadne z nich nie zrobiło większego wrażenia na Sajewskim. W tej części pojedynku, to Marc prowadził walkę, co chwilę trafiając Polaka w stójce. Pod koniec rundy Diakiese odważnie zaatakował serią ciosów, po której sędzia postanowił przerwać ten pojedynek.

116 KOMENTARZE

 1. Szkoda, że zabrakło tlenu. Po 1 rundzie można było mieć nadzieje na zwycięstwo. Mogli by mu dać szansę jako, że wziął w zastępstwie, ale w tej dywizji to chyba nie przejdzie już i tak. Może się odbuduje poza UFC i wróći…albo podpisze kontrakt z KSW 😉

 2. No cóż.. pierwsza runda była nudna, ale dla Sajewskiego. Druga dla Anglika, szkoda, że tak się skończyło, bo w trzeciej Sajewski może znowu by sprowadził i wymęczył decyzję..

  Oby znalazł nowego pracodawcę czy to w KSW/FEN czy jakiejś innej europejskej organizacji.

 3. @baju gdybym nie znal odpowiedzi to zapytałbym czy widziałeś kiedys jakiś nokaut. Lukasz miał swoją szansę i jej nie wykorzystal. Największe wrażenie wywarla na mnie reakcja publicznosci na uchwycenie przez Diakiese polgardy.

 4. Szkoda mi Lukasza bo wyglada na skromnego i sympatycznego chlopaka ale niestety kolejny raz UFC okazalo sie brutalnym weryfikatorem… Dlatego nie dziwie sie w sumie takiemu Gamerowi czy Borysowi ze wola obijac jakis przecietnych gosci i ogorkow tez za dobre siano niz dostac wpierdol na dzien dobry w UFC nawet nie z jakims kotem tylko przecietnym zawodnikiem… Oczywiscie przecietnym jak na UFC… Jak mowil Kowalik ofert bedzie mial duzo…

 5. Szkoda mi Lukasza bo wyglada na skromnego i sympatycznego chlopaka ale niestety kolejny raz UFC okazalo sie brutalnym weryfikatorem… Dlatego nie dziwie sie w sumie takiemu Gamerowi czy Borysowi ze wola obijac jakis przecietnych gosci i ogorkow tez za dobre siano niz dostac wpierdol na dzien dobry w UFC nawet nie z jakims kotem tylko przecietnym zawodnikiem… Oczywiscie przecietnym jak na UFC… Jak mowil Kowalik ofert bedzie mial duzo…

  Grubas, uwierz mi, że Gamer by gościa ogarnął.

 6. Grubas, uwierz mi, że Gamer by gościa ogarnął.

  Tak samo na początku pomyślałem, ale nie wiadomo jak by wyglądały nasze lokalne gwiazdy po starciu z USADA. Jak na razie to najlepiej spisują się Ci po których się wszyscy najmniej spodziewali.

 7. Pomijając watek związany z suplementacja, Wookie mimo trzech porażek jest i tak bardziej wymagającym rywalem dla Gamera niż gwiazdy Aspera, a jego ewentualny pojedynek z Sasza to cos o czym marze. Mimo wszystko mam nadzieje, ze Kowalikowi uda sie umieścić Lukasza w nabierajacej rozpędu CW, bo tam wymagający rywale nie skończą się po dwóch walkach.

 8. Nie wstawanie na walki Sajewskiego = moje najlepsze decyzje od lat w kwestii zarządzania własnym czasem i snem :crazy:

 9. Pomijając watek związany z suplementacja, Wookie mimo trzech porażek jest i tak bardziej wymagającym rywalem dla Gamera niż gwiazdy Aspera, a jego ewentualny pojedynek z Sasza to cos o czym marze. Mimo wszystko mam nadzieje, ze Kowalikowi uda sie umieścić Lukasza w nabierajacej rozpędu CW, bo tam wymagający rywale nie skończą się po dwóch walkach.

  Ostatnia gwiazda Aspera nie dawałaby sie tak sprowadzać jak Diakese dzisiaj.

 10. Nie wstawanie na walki Sajewskiego = moje najlepsze decyzje od lat w kwestii zarządzania własnym czasem i snem :crazy:

  Znamy winnego porażek. A spales chociaż raz na dworcu ?

 11. Znamy winnego porażek. A spales chociaż raz na dworcu ?

  Tak, ale niestety ani razu po gali… Ale powiedzmy, że się wczuwałem.

 12. Nie chcę oglądać naszych zawodników z taką dyspozycją w największej federacji na świecie, nie zasługuje na walki tam, zapraszamy do KSW i niech go kreują na lokalną gwiazdę.

 13. Pomyślcie, że Sajewski kilka lat temu wygrał z Heldem (co prawda ja akurat punktowałem dla Marcina, ale to mało istotne – walka bardzo wyrównana). Jak różnie może się potoczyć kariera i rozwój zawodników.

 14. No cóż…niestety bez niespodzianki, ale przynajmniej Łukasz zrobił co mógł i coś tam powalczył w tym UFC, nie to co Grabowicz albo Bandel, może mieć czyste sumienie.

  Pomyślcie, że Sajewski kilka lat temu wygrał z Heldem (co prawda ja akurat punktowałem dla Marcina, ale to mało istotne – walka bardzo wyrównana). Jak różnie może się potoczyć kariera i rozwój zawodników.

  Niestety prawda jest taka, że Łukasz stracił niesamowicie wiele czasu przez kontuzje :/ a poza tym moim zdaniem za długo męczył się w klubie u Boruty, gdzie nie miał w pełni przekrojowych treningów :/

 15. Nie chcę oglądać naszych zawodników z taką dyspozycją w największej federacji na świecie, nie zasługuje na walki tam, zapraszamy do KSW i niech go kreują na lokalną gwiazdę.

  Nie wiem z kim w KSW mógłby zawalczyć, żeby mieć szansę na zwycięstwo, przecież na dzień dobry zostałby zmielony przez Saszkę, nie mówiąc już o Gamerze, Piraevie i Barnaouim.

 16. Mimo wszystko mam nadzieje, ze Kowalikowi uda sie umieścić Lukasza w nabierajacej rozpędu CW, bo tam wymagający rywale nie skończą się po dwóch walkach.

  Żeby dostał wpierdol?

 17. Ogólnie dziwną taktykę mają niektórzy zawodnicy/manadzerowie – nabic rekord na ogórkach, skok do UFC i sromotny wpierdol.

 18. Pomyślcie, że Sajewski kilka lat temu wygrał z Heldem (co prawda ja akurat punktowałem dla Marcina, ale to mało istotne – walka bardzo wyrównana). Jak różnie może się potoczyć kariera i rozwój zawodników.

  Nie wiem, jak treningi Sajewskiego wyglądają, ale ze sporadycznych rozmów z różnymi trenerami wynika, że niektórzy polscy super wojownicy ciężko trenują tylko na facebooku, więc przy obiektywnej weryfikacji kariera nie ma jak inaczej się potoczyć.

 19. Nie podpisze, prawda @Viser ?

  Po trzech porażkach z rzędu w UFC nie ma szans. Jeśli wygra gdzieś dwie / trzy walki to może wtedy.

 20. W zestawieniu z Diakese Łukasz nie miał atutów, był słabszy fizycznie, kondycyjnie i technicznie,  trudno mieć, w takiej sytuacji, pretensje o porażkę. Sajewski spieprzył karierę w UFC, w poprzednich walkach.

 21. W zestawieniu z <dowolnym zawodnikiem UFC wagi lekkiej, a także większością piórkowej, koguciej i Demetriousem Johnsonem> Łukasz nie miałby atutów, byłby słabszy fizycznie, kondycyjnie i technicznie,  łatwo mieć, w takiej sytuacji, pretensje do osoby która go zatrudniła.

  Poprawione. Ciężko o słabszych zawodników niż Diakiese w UFC – niepoukładana stójka, brak obrony obaleń, słabiutki parter, strzelanie obrotówkami z pizdy. 2 walki i murzyn dostanie out z UFC, bo jest za słaby.

 22. Aż mnie zęby bolały jak to oglądałem. Jak można być tak słabym, a jednak uzbierać jakiś tam rekord 13-0… Zero stójki, klincz chujowy, parter bez pomysłu. Jedyne co mu wyszło to 2 obalenia, którymi sam siebie chyba zaskoczył. W drugiej rundzie wyglądał jak wystraszony dzieciak, któremu starszy kolega chce zabrać kanapki. Karykatura zawodnika…

 23. Bez zaskoczenia jak dla mnie.Kondycja jak u Omielańczuka.

  Mimo wszystko, szacun za spróbowanie swoich sił w UFC. Teraz niestety trzeba zejść na ziemię.

 24. Pomijając watek związany z suplementacja, Wookie mimo trzech porażek jest i tak bardziej wymagającym rywalem dla Gamera niż gwiazdy Aspera, a jego ewentualny pojedynek z Sasza to cos o czym marze. Mimo wszystko mam nadzieje, ze Kowalikowi uda sie umieścić Lukasza w nabierajacej rozpędu CW, bo tam wymagający rywale nie skończą się po dwóch walkach.

  Po ostatnich występach Wooki prędzej niż do Gamera czy Saszki powinien startować do Kury. Obaj mają ciężki okres, więc miałoby to ręce i nogi. Problemem mogą być stosunki na linii Kowalik-Zaborowski. Paskudna sprawa, że osoby trzecie utrudniają życie fanom.

  Co do CW to oni są jak Kubica: jak tylko nabiorą rozpędu to momentalnie wypadają z trasy…

 25. @MuraS Pewnie masz rację, co tym bardziej smuci.

  Wśród naszych zawodników będą i takie przypadki jak Wookiego czy Bomby, niech młodsi wyciągają z tego wnioski. Do UFC trzeba iść po zwycięstwa i pieniądze,  naukę trzeba odebrać wcześniej.

 26. @MuraS Pewnie masz rację, co tym bardziej smuci.

  Wśród naszych zawodników będą i takie przypadki jak Wookiego czy Bomby, niech młodsi wyciągają z tego wnioski. Do UFC trzeba iść po zwycięstwa i pieniądze,  naukę trzeba odebrać wcześniej.

  Właśnie po pieniądze obydwaj zawodnicy do UFC poszli. Myślisz, że organizacja Colliseum Fc płaciła Sajewskiemu większe pieniądze niż UFC ? Albo La Familia Bandelowi ?

 27. Grabowicz też po pieniądze. Za przygodę z UFC otworzył klub, wymienił materac. No i co pozwiedzał w Stanach przed walkami zamiast się przygotowywać, to też jego – spokojnie po kilka tysięcy każda taka wycieczka od osoby by kosztowała, a tak to lot miał za darmo, hotel i żarcie za darmo, wizy bez kłopotów i za darmo – dla siebie i teamu. Nie ma co się czepiać, przedsiębiorczy chłopak z niego.

 28. Tak sobie teraz myślę, że to niemal pewne iż Damian i jego team do USA brali jeszcze papierosy i wódkę na handel, a wracając brali zapewne iPhony, laptopy i po baniaku taniej amerykańskiej wachy. Wszystko wskazuje również na to, że przy okazji puszczali też do Polski motory w kontenerach na handelek.

  Ten to ma łeb do interesów jak mało kto, a tu na forum jakieś grube chipsożerne nolajfy się z niego śmieją… ZAZDROŚĆ i tyle

 29. Na rodzimym podwórku ma duże szanse na ścisłą czołówkę.

  To tylko świadczy o tym jaką my tu mamy biedę w chuj. Aczkolwiek Gamrot i pewnie Szymański i tak by poszli siedzieć za morderstwo gdyby im przyszło walczyć z Sajewskim.

 30. Tak sobie teraz myślę, że to niemal pewne iż Damian i jego team do USA brali jeszcze papierosy i wódkę na handel, a wracając brali zapewne iPhony, laptopy i po baniaku taniej amerykańskiej wachy. Wszystko wskazuje również na to, że przy okazji puszczali też do Polski motory w kontenerach na handelek.

  Ten to ma łeb do interesów jak mało kto, a tu na forum jakieś grube chipsożerne nolajfy się z niego śmieją… ZAZDROŚĆ i tyle

  Już byś odpuścił Grabowiczowi… :DC:

 31. Mnie dziwi brak kondycji najbardziej. U Pawlaka też jakoś tak z kondycją cienko,ale u Wookiego to już kierwa dramat…

  Jak ktoś czytał moje wpisy z wagi  to wie, że serio liczyłem by odjebał czarnucha.  Czarnuch to gowniarz, cwaniak i przydałby się kubeł na farbowany łeb. Żal mi było jak Wooki z Fazim na wagę wchodzili..serio. Dwa' przegrywy', to mi w głowie przemkneło jak ich razem zobaczyłem. I ta budowa Wookiego..Ja rozumiem,że budowa nie walczy…Ale to bardziej w ciężkiej chyba.. Gdy walka się rozpoczęła,  aż się uśmiechnąłem jak Polak obalił mudzina i go zaczął dominować na glebie.  Co z tego, jak po kilku minutach. NIE MIAŁ SIŁ! :no no:

  @pawełkowalik, o chuj tu chodzi??

  Stres, brak przygotowań,  czy po prostu mizeria, tak ogólnie…?

  Szkoda. Ale nie będę jechał po nim, bo on przyjedzie po mnie :deniro:

 32. Każda walka Łukasza w UFC słaba, nudna żeby nie powiedzieć bezcelowa. Od początku do niczego ta "kariera" w UFC nie dążyła. Hejtuję, bo tak słabych walk w UFC po prostu mam dość. Nie wypada w takiej organizacji zatrudniać tak przeciętnego zawodnika. Nie umiem lepiej, nie będę umiał, ale są granice których jako widz nie przekroczę. Może krajowe podwórko będzie odpowiednie. Może.

 33. Nie wiem z kim w KSW mógłby zawalczyć, żeby mieć szansę na zwycięstwo, przecież na dzień dobry zostałby zmielony przez Saszkę, nie mówiąc już o Gamerze, Piraevie i Barnaouim.

  Niestety UFC brutalnie go zweryfikowało, 3 walki = 3 porażki. Pozostaje mu wrócić i obijać się na małych galach pokroju Gladiator Areny, Areny Berserkerów, PLMMA. Nawet w FENie myślę, że nie powojuje, bo nie widziałbym jego starcia Kamilem Łebkowskim, Marianem Ziółkowskim czy Romanem Szymańskim, ale już z Płetwalem bym go zobaczył – to by mogło być ciekawe starcie.

 34. Niech on już odejdzie z tego UFC, tak będzie dla wszystkich lepiej.

  Może zdąży na PLMMA na Torwarze, Jakiś Białorusin już czeka. 😀

 35. ciekawe czym sie kierowal pawel kowalik oferujac wookiemu to zestawienie. pytanie w stylu – co autor mial na mysli ?

  na 99% leci chlopak z ufc, a np. walczacego na tej gali leonardo santosa moglby pokonac…

 36. Niestety UFC brutalnie go zweryfikowało, 3 walki = 3 porażki. Pozostaje mu wrócić i obijać się na małych galach pokroju Gladiator Areny, Areny Berserkerów, PLMMA. Nawet w FENie myślę, że nie powojuje, bo nie widziałbym jego starcia Kamilem Łebkowskim, Marianem Ziółkowskim czy Romanem Szymańskim, ale już z Płetwalem bym go zobaczył – to by mogło być ciekawe starcie.

  FEN mogłoby dać mu szansę mimo ostatnich porażek, ale tak jak Ty, ja też nie wróżę mu zwycięstw z wymienionymi przez Ciebie zawodnikami.

 37. ciekawe czym sie kierowal pawel kowalik oferujac wookiemu to zestawienie. pytanie w stylu – co autor mial na mysli ?

  Albo bierzecie zastępstwo, albo od razu wylatujecie. Propozycja nie do odrzucenia.

  na 99% leci chlopak z ufc, a np. walczacego na tej gali leonardo santosa moglby pokonac…

  Nie

 38. @MuraS

  Jeśli tak było jak piszesz – no to przejebane po całości. I nie ma gadki.

  Ale coś mi się chyba obiło o uszy, że Kowalik mówił – że oni sami wyskoczyli z tą propozycją…

 39. Jak On może być tak zalany, mając tak małą wagę? Tam zero mięśnia jest. Z czego Sajewski chce brać przewagę siły w walkach? W UFC praktycznie sami atleci, a tu staje takie chucherko? WTF! Koleś przez dwa i pół roku, jakie jest w UFC nie potrafił przybrać na sile, mimo że wszyscy rywale go tłamsili jak młodszego brata. Normalnie geniusz zła, z Grabowskim i Bandlem mogą sobie przybić piątki.

 40. @MuraS

  Jeśli tak było jak piszesz – no to przejebane po całości. I nie ma gadki.

  Ale coś mi się chyba obiło o uszy, że Kowalik mówił – że oni sami wyskoczyli z tą propozycją…

  Sajewski zawalczył 3 walki w UFC w kategorii lekkiej. Zawodników w lekkiej wywalali po jednej przegranej, a on dostał 3 szanse. W żaden sposób nie jest pokrzywdzony przez UFC.

  Patrząc na historie ogłaszania walki Lewis – Tybura nie mam powodów, aby wierzyć w jakiekolwiek zapewnienia odnośnie zabiegania o walkę.

 41. Niestety UFC brutalnie go zweryfikowało, 3 walki = 3 porażki. Pozostaje mu wrócić i obijać się na małych galach pokroju Gladiator Areny, Areny Berserkerów, PLMMA. Nawet w FENie myślę, że nie powojuje, bo nie widziałbym jego starcia Kamilem Łebkowskim, Marianem Ziółkowskim czy Romanem Szymańskim, ale już z Płetwalem bym go zobaczył – to by mogło być ciekawe starcie.

  z pletwalem by nie zawalczyl

 42. No cóż…niestety bez niespodzianki, ale przynajmniej Łukasz zrobił co mógł i coś tam powalczył w tym UFC, nie to co Grabowicz albo Bandel, może mieć czyste sumienie.

  Niestety prawda jest taka, że Łukasz stracił niesamowicie wiele czasu przez kontuzje :/ a poza tym moim zdaniem za długo męczył się w klubie u Boruty, gdzie nie miał w pełni przekrojowych treningów :/

  Ale… Ale jak to, samo BJJ nie starcza? 🙁

 43. @MuraS

  Jeśli tak było jak piszesz – no to przejebane po całości. I nie ma gadki.

  Ale coś mi się chyba obiło o uszy, że Kowalik mówił – że oni sami wyskoczyli z tą propozycją…

  Kowalik zawsze mówił, że albo grubo albo wcale. Już przed walką z Durinho. Bez kalkulacji.

 44. Ja już od 2 lat piszę że Sajewski to za mały kajtek na lekką i dlaczego nikt nie podrzuci mu pomysłu żeby schodził do 66… Jest kurwa najmniejszym wizualnie lekkim jakiego znam( zaraz ktoś tu wrzuci jakiegoś innego lekkiego żeby obalić moją tezę hehe) no ale bez kitu budowę ciała ma jak koleś z podstawówki… a wracając do murzynka to jeszcze się rozwinie chłopak a mi jego stójka się właśnie podoba i pamiętam jak walczył przed UFC tak więc przyszłość przed nim!

 45. Kowalik zawsze mówił, że albo grubo albo wcale. Już przed walką z Durinho. Bez kalkulacji.

  I to będzie skutkowało końcem Łukasza w UFC. A kariera np. Krisa Jotki jest zupełnie inaczej prowadzona…

 46. Ja już od 2 lat piszę że Sajewski to za mały kajtek na lekką i dlaczego nikt nie podrzuci mu pomysłu żeby schodził do 66… Jest kurwa najmniejszym wizualnie lekkim jakiego znam( zaraz ktoś tu wrzuci jakiegoś innego lekkiego żeby obalić moją tezę hehe) no ale bez kitu budowę ciała ma jak koleś z podstawówki… a wracając do murzynka to jeszcze się rozwinie chłopak a mi jego stójka się właśnie podoba i pamiętam jak walczył przed UFC tak więc przyszłość przed nim!

  Held teoretycznie wyższy troszeczkę, ale jest chudszy. Zresztą też Held powinien robić piórkową.

 47. I to będzie skutkowało końcem Łukasza w UFC. A kariera np. Krisa Jotki jest zupełnie inaczej prowadzona…

  Ale gdzie Jotko, a gdzie Sajewski?

 48. Może zdąży na PLMMA na Torwarze, Jakiś Białorusin już czeka. 😀

  Tam już pewnie jest wszystkie miejsca zajęte…zima idzie, to każdy zawodnik zabiega o ten obiecany komplet nowych opon, to zrozumiałe

  @MuraSAle coś mi się chyba obiło o uszy, że Kowalik mówił – że oni sami wyskoczyli z tą propozycją…

  No, to tak jak na walkę z Heinem – świetny pomysł

  z Płetwalem bym go zobaczył

  to wpadnij na salę Mighty Bulls, zobaczysz ich razem na treningu

 49. Ale żeście se zrobili pojazd po chłopaku, jest słaby i leci z UFC, ale niektórzy tutaj chyba swoje frustracje wylądowują. Beznadziejnie się to czyta.

 50. Ale żeście se zrobili pojazd po chłopaku, jest słaby i leci z UFC, ale niektórzy tutaj chyba swoje frustracje wylądowują. Beznadziejnie się to czyta.

  :deniro::razz:enn:

 51. Ale żeście se zrobili pojazd po chłopaku, jest słaby i leci z UFC, ale niektórzy tutaj chyba swoje frustracje wylądowują. Beznadziejnie się to czyta.

  Bez emota nie wiem czy Ty tak na powaznie.

 52. to wpadnij na salę Mighty Bulls, zobaczysz ich razem na treningu

  Równie dobrze mogę ich zobaczyć na obozie w Starym Kaleńsku, bo również często bywają wraz z treneiro, Panem Jakubkiem.

  Sparing na sali to tylko namiastka, nie umywa się do prawdziwej walki.

 53. Nigdy nie kopałem na tym forum leżącego, a taki obecnie jest Wookie.

  Nie twierdzę, że tak robiłeś, ale to, że tutaj to żadna nowość.

 54. Ja już od 2 lat piszę że Sajewski to za mały kajtek na lekką i dlaczego nikt nie podrzuci mu pomysłu żeby schodził do 66… Jest kurwa najmniejszym wizualnie lekkim jakiego znam( zaraz ktoś tu wrzuci jakiegoś innego lekkiego żeby obalić moją tezę hehe) no ale bez kitu budowę ciała ma jak koleś z podstawówki… a wracając do murzynka to jeszcze się rozwinie chłopak a mi jego stójka się właśnie podoba i pamiętam jak walczył przed UFC tak więc przyszłość przed nim!

  Frankie Edgar był chyba mniejszy w lekkiej :lol::lol:

  No ale wiadomo to nie ma co porównywać 😆

 55. Ale żeście se zrobili pojazd po chłopaku, jest słaby i leci z UFC, ale niektórzy tutaj chyba swoje frustracje wylądowują. Beznadziejnie się to czyta.

  Pal licho, że jest słaby. On po prostu wyłożył lachę na to UFC skoro nie zrobił rzeczy, które są w zasadzie standardem i obowiązkiem każdego zawodnika – siła/cardio/rzeźba. W tym tkwi sedno…

 56. Pal licho, że jest słaby. On po prostu wyłożył lachę na to UFC skoro nie zrobił rzeczy, które są w zasadzie standardem i obowiązkiem każdego zawodnika – siła/cardio/rzeźba. W tym tkwi sedno…

  Z tą rzeźbą już nie przesadzajmy.

 57. Nie wiem co kierowało nimi brać tę walkę w zastępstwie, z obozem przygotowawczym im nie szło to teraz miałoby iść? Przed galą Sajewski walczył na ADCC i Royler ze Stańczukiem sie martwili, żeby tylko kontuzji nie wyłapał – a ja wtedy pisałem, że kontuzja na ADCC to najlepsze co mogłoby mu się wtedy przytrafić.

 58. Kończ waść, wstydu oszczędź.

  Już myślałem, że wszyscy na Cohones ogarnęli znaczenie tego zwrotu.

 59. Pal licho, że jest słaby. On po prostu wyłożył lachę na to UFC skoro nie zrobił rzeczy, które są w zasadzie standardem i obowiązkiem każdego zawodnika – siła/cardio/rzeźba. W tym tkwi sedno…

  No i zasłużenie wyleci z organizacji na zbity pysk. W sumie to myślałem, że już przed tą walką wyleciał.

 60. Już myślałem, że wszyscy na Cohones ogarnęli znaczenie tego zwrotu.

  Nie myśl za dużo, bo Ci dynia wybuchnie jak Bispingowi na UFC 100.

 61. To tylko świadczy o tym jaką my tu mamy biedę w chuj. Aczkolwiek Gamrot i pewnie Szymański i tak by poszli siedzieć za morderstwo gdyby im przyszło walczyć z Sajewskim.

  No wiesz.. musisz jeszcze wziąć pod uwagę, że na rodzimym podwórku nie ma USADA, więc może się okazać, że to będzie zupełnie inny zawodnik.

 62. No wiesz.. musisz jeszcze wziąć pod uwagę, że na rodzimym podwórku nie ma USADA, więc może się okazać, że to będzie zupełnie inny zawodnik.

  Może się też okazać, że będzie zupełnie inny, ale jak Hallmann – czyli jeszcze gorszy niż w UFC.

 63. Może się też okazać, że będzie zupełnie inny, ale jak Hallmann – czyli jeszcze gorszy niż w UFC.

  Tego też nie wykluczam.

  :mamed:

  Ale życzę mu jak najlepiej !

 64. To jest niepojęte. Powtórzę się: tojest niepojęte!! (dałem wykrzyknik, dla wzmocnienia wagi mojej wypowiedzi.)

  Co Sajewski w tym UFC robi?? Czy możecie mi napisać,po co on tam jest ? Bo albo ja nieuważnie oglądałem te jego walki ale bardziej to mi się wydaje,że on nie jest na poziomie UFC w rzeczy samej. Bynajmniej tak sądze. Trening siłowy nie był robiony przez niego wcale,czy ma jakiś problem z testosteronem? Jezusie, a te wiatraki pokraczne jak wchodził w wymiany z Diakese o.O

  To jak pamiętam u mnie na sekcji po 3 miesiącach młodziki robiły lepsze akcje. A jak nie robiły,to Albin brał ich na dodatkowe "korki" ( nie życze ich nikowmu! )

  Dobrze,że wyleciał z UFC,bo przynosi ujme polskiemu mma.

 65. No cóż…niestety bez niespodzianki, ale przynajmniej Łukasz zrobił co mógł i coś tam powalczył w tym UFC, nie to co Grabowicz albo Bandel, może mieć czyste sumienie.

  Niestety prawda jest taka, że Łukasz stracił niesamowicie wiele czasu przez kontuzje :/ a poza tym moim zdaniem za długo męczył się w klubie u Boruty, gdzie nie miał w pełni przekrojowych treningów :/

  A może po prostu trochę talentu brakuje. Held się rozwinął bo ma go po prostu więcej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.