Znani są już przeciwnicy Łukasza Rajewskiego (MMA 5-2) i Łukasza Demczura (MMA 2-3) przed galą Night of Champions: Exclusive Edition.

Zawodnik Ankosu MMA zmierzy się z doświadczonym Białorusinem – Semenem Tyrlyą (MMA 9-12). Wychowanek Samolewski Gym Poznań skrzyżuje natomiast rękawice z zawodnikiem klubu Pięściarz Warszawa – Tamirlanem Mustafaevem (MMA 3-0).

Gala odbędzie się w przyszłą sobotę – 16 kwietnia – w hali poznańskiej AWF. W pozostałych walkach zobaczymy między innymi innych zawodników Ankosu – Michała Pietrzaka (MMA 4-2) i debiutującego na zawodowym ringu Bartosza Mazura a także zawodnika Strefy Walki Oporówko – Mariusza Mazura (MMA 2-0).

Poza walkami w formule MMA – jak zwykle – odbędą się również pojedynki bokserskie oraz w formule K-1.

rajewski noc demczur noc

 

Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

9 KOMENTARZE

  1. Od czasu porażek na KSW, Raju notuje wygrane nad zawodnikami z rekordami kolejno 0-1, 0-2, 4-8 i teraz o niewiele lepszy Tyryla z ujemnym rekordem i passą czterech porażek. Jeśli serio buduje rekord by wrócić do polskiego giganta, to według mnie o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby zestawienie go choćby z ostatnim rywalem wspomnianego Semena, Przemkiem Zbiciakiem (5-3). 😉

  2. Nie podoba mi się kariera Raja. Zaczął mega solidnie na mocnych zawodnikach , a teraz buduje rekord na ogórach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.