Łukasz Rajewski (MMA 12-8-0) zakończył serię dwóch przegranych z rzędu, nokautując już w pierwszej rundzie debiutującego w organizacji Sahila Siraja (MMA 7-2-0). Pojedynek miał miejsce na gali KSW 78, która odbyła się 21 stycznia w Szczecinie.

Zawodnicy w pierwszej minuty zaczęli od bardzo mocnych kopnięć, zarówno niskich, jak i tych na korpus. Były to jednak pojedyncze akcje, którymi obaj się badali. Polak zajął środek klatki, starając się wywierać presję, spychając tym samym rywala pod siatkę. 

Podczas jednej z akcji „Raju” trafił bardzo mocnym lewym, który wyraźnie zachwiał przeciwnikiem. Tak samo lewym trafił Polak na dwie minuty przed końcem rundy, po którym Siraj osunął się na matę, ekspresowo jednak wstając. Rajewski cały czas był spokojny i postanowił nie doskakiwać do rywala. Chwilę później w jednej z akcji trafił znów, tym razem prawym. Siraj osunął się na matę, a tam Polak zadał kilka dodatkowych uderzeń, co szybko przerwał sędzia.

Rajewski w dwóch poprzednich starciach przegrał przez poddania z Donovanem Desmaem i Francisco Albano Barrio. Wcześniej wygrywał on z takimi zawodnikami, jak Konrad Dyrschka, Bartłomiej Kopera czy Piotr Przepiórka. Sobotnie starcie było jego dziesiątym występem pod szyldem KSW.

Dla Siraja był to debiut w organizacji KSW. W poprzednich starciach pokonywał on między innymi Maycona Bezerrę, Łukasza Świrydowicza czy Gregorio Davide La Torre. Jedyną przegraną w zawodowym MMA przed KSW 78 zanotował we wrześniu 2021 roku, w starciu z Arbim Mezhidovem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Solaris
Solaris

UFC
Middleweight

11,046 komentarzy 14,062 polubień

spektakularne ogóry

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

16,270 komentarzy 42,403 polubień

Brawo snejk, świetny występ. Tj po pas!

Odpowiedz 1 Like

Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

15,429 komentarzy 71,489 polubień

Najpierw usadził lewym, później prawym. Dobrze to wyglądało, poziom rywala mam :gdzie:bo to przecież dolna stawka kategorii więc ma się dziać.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Dawca Organu
Dawca Organu

NoLife FC

31,106 komentarzy 105,547 polubień
Avatar of Slavic Warriot
Slavic Warriot

Maximum FC
Heavyweight

1,711 komentarzy 8,726 polubień

Mistrz stójki wreszcie nokautuje :benny:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of KML
KML

Maximum FC
Middleweight

1,636 komentarzy 2,531 polubień

Raju w KSW przy odpowiednim matchmakingu może dawać naprawdę fajne walki. Tutaj widać miał komfort że ryzyko parteru jest minimalne to się trochę otworzył. Ten ciapaty Szwed totalne nieporozumienie.

Odpowiedz 2 polubień