Łukasz Parobiec (14-9-2) zaliczył udany występ pod szyldem organizacji World Combat Fighting Championship. Polski wojownik kategorii ciężkiej pokonał w zaledwie 36 sekund Łukasza Kulpę (0-1).

Dla Parobca było to pierwsze zwycięstwo w MMA od maja 2016 roku. Przed starciem z Kulpą Parobiec dwukrotnie remisował z Chi Lewisem-Parrym, przegrywał natomiast między innymi z Karolem Celińskim i Wagnerem Prado w KSW.

Następne starcie zawodnik mieszkający w Consett stoczy już 6 lipca w Manchesterze. Będzie to pojedynek na gołe pięści, gdzie jego przeciwnikiem będzie Lee McGary, były pięściarz amatorski.

https://facebook.com/story.php?story_fbid=10157611282369644&id=513289643

80 KOMENTARZE

 1. Dla Parobca było to pierwsze zwycięstwo od maja 2016 roku.

  Pierwsze zwycięstwo w formule MMA od maja 2016, w międzyczasie gromił przeciwników na ringu w boksie i K-1.

 2. Pierwsze zwycięstwo w formule MMA od maja 2016, w międzyczasie gromił przeciwników na ringu w boksie i K-1.

  I werbalnie mostowiaka na FB, podciągnął bym to na FB/Twitter figth. Condon moze mu buty szorowac.

 3. Pierwsze zwycięstwo w formule MMA od maja 2016, w międzyczasie gromił przeciwników na ringu w boksie i K-1.

  I został 2 razy wyjebany w muezynskim chujki em

 4. Ksywa GOAT zobowiązuje

  Chyba nikt nie spodziewał się że wynik walki będzie inny

  @michi972 nic nie dodasz od siebie? – nie poznaję kolegi

  Ja wprowadziłem newsa do obiegu, cóż mogę powiedzieć tak być musiało.

 5. I teraz zadajcie sobie pytanko, dlaczego Juras przepraszał i tłumaczył się Parobcowi. Można się śmiać z naszego najwarszawskiego warszawiaka, ale bardzo sprytnie uniknął wpierdolu i kompromitacji. O tym, że się kajał na fejsie nikt nie będzie pamiętać, a wpierdol od Parobca byłby nieśmiertelny.

 6. Ksywa GOAT zobowiązuje

  Chyba nikt nie spodziewał się że wynik walki będzie inny

  @michi972 nic nie dodasz od siebie? – nie poznaję kolegi

  @michi972 nie musi dodawać, wierzył w GOAT-a kiedy prawie nikt nie dostrzegał wielkości Parobca. Jest zapisane w piśmie "Po owocach ich poznacie."

  I teraz zadajcie sobie pytanko, dlaczego Juras przepraszał i tłumaczył się Parobcowi. Można się śmiać z naszego najwarszawskiego warszawiaka, ale bardzo sprytnie uniknął wpierdolu i kompromitacji. O tym, że się kajał na fejsie nikt nie będzie pamiętać, a wpierdol od Parobca byłby nieśmiertelny.

  Wszyscy będą pamiętać, był to tak zwany Pierwszy Cud Internetowy. Parobiec GOAT pokazał, że to On jest, który jest, na Cohones zaczęła się fala nawróceń, a sami nawróceni głosili tłumnie, że Parobiec GOAT!

 7. I teraz zadajcie sobie pytanko, dlaczego Juras przepraszał i tłumaczył się Parobcowi. Można się śmiać z naszego najwarszawskiego warszawiaka, ale bardzo sprytnie uniknął wpierdolu i kompromitacji. O tym, że się kajał na fejsie nikt nie będzie pamiętać, a wpierdol od Parobca byłby nieśmiertelny.

  Warszawa Warszawa ale pamiętaj ze miesiąc był na wakacjach w Lublinie u dziadków :watchingyou:

  To jest WszechPolak

 8. I teraz zadajcie sobie pytanko, dlaczego Juras przepraszał i tłumaczył się Parobcowi. Można się śmiać z naszego najwarszawskiego warszawiaka, ale bardzo sprytnie uniknął wpierdolu i kompromitacji. O tym, że się kajał na fejsie nikt nie będzie pamiętać, a wpierdol od Parobca byłby nieśmiertelny.

  Może właśnie śmiertelny :fjedzia:

 9. Rozjasnicie mi moi drodzy o co chodzi z Parobcem i Juraskiem?

  Podczas walki GOATa z Prado, Juras powiedział coś w stylu, że Parobiec to chuj nie zawodnik. GOAT pojechał mostkowiaka na FB od parów i wyzwał go na pojedynek. Juras obsrał zbroję i grzecznie przeprosił Bombowca.

 10. Podczas walki GOATa z Prado, Juras powiedział coś w stylu, że Parobiec to chuj nie zawodnik. GOAT pojechał mostkowiaka na FB od parów i wyzwał go na pojedynek. Juras obsrał zbroję i grzecznie przeprosił Bombowca.

  Uściślę tylko, że Juras obsrał się tak bardzo, że zanieczyścił Lkę na karku na swojej koszulce Legły.

 11. Podczas walki GOATa z Prado, Juras powiedział coś w stylu, że Parobiec to chuj nie zawodnik. GOAT pojechał mostkowiaka na FB od parów i wyzwał go na pojedynek. Juras obsrał zbroję i grzecznie przeprosił Bombowca.

  Wychodzi na to ze siuras to ostatni szmaciarz bo właśnie tak się zachował.jak szmaciarz.

 12. Słowa szacunku należą się również Łukaszowi Kulpie! W debiucie wyjść do Parobca to trzeba mieć jaja!

  I to jeszcze jakie, trzeba się zastanowić jak skonstruowana jest klatka, że stelaż potrafił wytrzymać ciężar jego jaj. Niesamowite.

 13. Łukasz Parobiec > Tom Aspinall > Kamil Bazelak > Karl Etherington > Tomasz Czerwiński > Alexandru Lungu > Tom Erikson > Kevin Randleman > Mirko CroCop > Gabriel Gonzaga > Ben Rothwell > Alistair Overeem > Vitor Belfort > Anthony Johnson > Alexander Gustasson > Matt Hamil > Jon Jones > Daniel Cormier

  Prawdziwy GOAT :deniroclap:

 14. Łukasz Parobiec > Tom Aspinall > Kamil Bazelak > Karl Etherington > Tomasz Czerwiński > Alexandru Lungu > Tom Erikson > Kevin Randleman > Mirko CroCop > Gabriel Gonzaga > Ben Rothwell > Alistair Overeem > Vitor Belfort > Anthony Johnson > Alexander Gustasson > Matt Hamil > Jon Jones > Daniel Cormier

  Prawdziwy GOAT :deniroclap:

  :antonio:

 15. Caly czas licze na to ze w (Si)Jurasie odezwie sie restzka honoru i do weryfikacji dojdzie . Fanklub Parobca GOATa czeka

 16. Caly czas licze na to ze w (Si)Jurasie odezwie sie restzka honoru i do weryfikacji dojdzie . Fanklub Parobca GOATa czeka

  Była by to nie lada gratka dla fanów, jednak teraz gdy kariera Parobca nabrała rozpędu… to nie ma on już czasu na emerytów!

 17. Miał litość. :robertmakeup:

  Na oko to widzieliśmy 30% potencjału Parobca… aż boję się pomyśleć co będzie jak uruchomi reszte!!!

 18. Powrót roku, odkrycie roku, nokaut roku, występ roku, zawodnik roku jest już znany :tysoncoffe:

  + nagroda specjalna publiczności OFC

  The one and only Łukasz "People's Champ" "GOAT" Parobiec!

  Serio nie można go nie lubić.

  Zestawienie z naszym sztywnoplecym kruchomostkowym komentatorem jest nieuniknione! Natomiast pewnie jeszcze na nie poczekamy, bo przeciwnik obsrał się NIEPRAWDOPODOBNIE, totalnie na amen na sztywno…trzeba mu dać trochę czasu na wymianę pieluchomajtek

 19. Kulpa do teraz wałkuje video z walki klatka po klatce i nie może ogarnąć skąd nadszedł ten cios… takie to było kurwa szybkie

 20. Łukasza Kulpe poproszono czy mógłby skomentować wynik pojedynku… powiedział, że rezultat jest dla niego sprawą drugorzędną i, że już przed walką czuł się zwycięzcą, ponieważ spełnia swoje marzenia walcząc z GOAT'em

 21. Łukasz Parobiec, miłosierny bombowiec, znakomity parterowiec, wybitny sportowiec, jurasa grobowiec, wszechstronny stylowiec, co lubi makowiec

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.