Wygląda na to, że na krajowym podwórku Mieszanych Sztuk Walki pojawił się kolejny konflikt.

Łukasz Parobiec (MMA 13-9-2) postanowił przekazać kilka gorzkich słów na temat Łukasza Jurkowskiego (MMA 16-11). Zawodnik, który nie potrafił znaleźć drogi do zwycięstwa w sześciu ostatnich walkach, nazwał „Jurasa” „szczurkiem” i „debilem”. Ponadto oficjalnie rzucił mu wyzwanie do walki. Poniżej pełna treść wiadomości Parobca, jaką umieścił pod jednym ze swoich zdjęć na Facebooku:

Łukasz Parobiec miał krótką przygodę z KSW, kiedy na gali „The Return To Wembley” przegrał przez nokaut z rąk Wagnera Prado. Zawodnik ten nie wygrał pojedynku od maja 2016 roku. Mimo to, został ciepło przyjęty przez polskich fanów, o czym świadczą liczne wpisy z głosami poparcia w mediach społecznościowych i na forum Cohones.

„Juras” ma już zaplanowaną inną walkę. Na gali KSW 48 zmierzy się ze Stjepanem Bekavacem (MMA 19-9), który ostatnio również nie ma dobrej passy, bowiem powraca po trzech porażkach z rzędu.

Poniżej przedstawiamy nasz ostatni wywiad z Łukaszem Parobcem:

3 KOMENTARZE

  1. O cię chuj ale się naśmiałem w tych dwóch tematach z Siurasem i Parobcem goat. Oni muszą walczyć, ciekawe co odpowie sztywny kręgosłup

  2. Juras z Parobcem prawdopodobnie by przejebał. teraz to on nawet od Najmana mógłby dostać w papę

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.