Łukasz ”Juras” Jurkowski (17-11) już niebawem po raz kolejny pojawi się w klatce KSW. Dzisiaj za pomocą Facebooka Polak pochwalił się wspólnym zdjęciem z Maciejem  Kawulskim prosto z siedziby organizacji. Jak sam twierdzi, jest już po rozmowach w sprawie kolejnego występu.

Porozmawiane… Bądźcie czujni. Jest robota do zrobienia.

Z pewnością rozmowy głównie dotyczyły kolejnego zawodnika ”Jurasa”. Już od miesiąca głośno mówi się, że warszawianin może zmierzyć się z Szymonem Kołeckim (8-1) w umownym limicie wagowym.

Przypomnijmy, że Łukasz 9 grudnia na Twitterze zamieścił wpis, w którym dał do zrozumienia jasno o chęci zestawienia z medalistą olimpijskim.

W wypadku Szymona i jego pędzącej kariery, pod sztandarem KSW pozostały mu jeszcze dwie walki do wypełnienia kontraktu. Czy jedną z potyczek będzie starcie z Jurkowskim?

Wiem, że KSW stać i pod względem finansowym i pod względem organizacyjnym na tę walkę – mówi Kołecki dla Polskiego Radia 24 – Łukasz to sympatyczny gość i ciężko byłoby mi się z nim mierzyć, ale organizację stać na to, aby moje zniechęcenie przełamać.

Czy zatem obaj mogą pojawić się na KSW 53 w Łodzi? Do wydarzenia pozostało 71 dni. Organizacja na tę chwilę w Atlas Arenie potwierdziła obecność – Mariusza Pudzianowskiego, Roberto Soldicia oraz Karola Bedorfa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.