Juras

7 KOMENTARZE

 1. KSW bardzo blado wypadlo w tym podsumowaniu. pomimo 2 gal w pierwszym polroczu tylko jedno wyroznienie dla naszej topowej organizacji…

 2. "Tymczasem na 10. Obóz KSW dotarła ekipa Orange Sport z Łukaszem Jurkowskim na czele. Oznacza to tylko jedno: będzie "Fight Raport" z pobytu w Giżycku!"

   

  Z FB KSW.

 3. No ostatnie wyróżnienie, czyli odkrycie roku, to bezwzględnie należy się Joannie Jędrzejczyk. Większej „eksplozji” w polskim MMA dawno nie było, o ile w ogóle była. Dziewczyna w ciągu tego półrocza, z szerzej nieznanej w świecie MMA kobiety, stała się gwiazdą polskiej i europejskiej sceny, wskoczyła do 10-tki światowych rankingów i pokazuje się regularnie w TV (MMAster, OrangeSport). Podsumowując, kto zainwetsował w nią wcześniej, teraz będzie odcinał kupony. Idealny materiał na gwiazdę sportu. Do tego niebrzydka, wygadana i wesoła…

 4. Juras dobrze gada ale ja submission pierwszej połowy roku dałbym Burkmanowi za poddanie Fitcha albo Werdum z Minotauro. Nokaut bez dwóch zdań Belfort vs Rockhold.

 5. Te KO to jakieś nieporozumienie, Belfort vs Rockhold było zdecydowanie lepsze,ale było też kilka innych lepszych nokautów, choćby Silva vs Calvalante.
  Gracias por todo, Jose!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.