Juras

26 KOMENTARZE

 1. Pierdu pierdu bez konkretów. Kochajmy się wszyscy, jak mawia Donald T.

 2. pelna zgoda z jurasmma! 

  fanboy JBJ’a, Bensona i Manchester’u United – 20#!!! CHAMPIONS!

 3. Pierdu pierdu bez konkretów.

  Jak się nie śledzi tego co się dzieje na rynku to konkretów nie widać. Juras dobrze powiedział, nie wywołując przy tym kolejnej fali nienawiści 🙂

 4. Pazerność, głupota, chęć bycia kimś pewnych ludzi, zgubi i ten piękny sport

 5. i jeszcze można zaapelować o pokój na świecie : ) Juras, czy myślisz, że Pana Mirosława O stać na kompromis i rezygnację z bezsensownych konfliktów, przecież ten człowiek tym żyje, taki jest. Przypomina się tutaj nasza słynna piłkarska myśl trenerska ” DO PRZODU I NA DOBIEG” – Mirek to taki kopacz, który tylko czeka na lecącą piłkę i gościa nic nie zatrzyma, nic nie wpłynie na to że zmieni pomysł na grę, nawet zejście kolegów z boiska, gość dalej biegnie. Tacy ludzie również są potrzebni w społeczeństwie, ale nie koniecznie przy promowaniu sportu:).

 6. Aaaa to o to chodzi. No to zapuśćmy na to kurtynę milczenia. Tak będzie najlepiej.

  „Oj lipa i to straszna, Panie!” – Juras

 7. Nie zgodzę się, że takie konflikty mogą spowolnić rozwój MMA. Po pierwsze, kto słyszał o tych konfliktach oprócz fanów którzy śledzą szczegółowo wszystkie informację, a ich jest niewielu. Jedynie poprzez tą dyskusję w Orange Sport którą prowadził Juras, większa liczba ludzi mogła się dowiedzieć o tych konfliktach. Pomijając już poziom tego konfliktu w szczególności z jednej strony, to wg mnie takie rywalizację między organizatorami gal, portalami powodują jedynie rozwój. Bo co by było gdyby organizacje się dogadywały i nie rywalizowały między sobą (związek MMA). W takiej sytuacji, słabe organizacje, portale upadają, na ich miejsce powstają lepsze. Oczywiście wiadomo, że lepiej jak rywalizacja odbywa się bez konfliktów i wzajemnego obrażania. Ale to już jest kwestia kultury.

 8. No ale małolat <syk> i ta jego <syk> koszykówka <syk> i w ogóle te roksi  <syk> niszczą polskie <syk> mma. Nie to co ja<syk> milionpińcet <syk> gal PLMMA <syk> zrobiłem.

 9. Jeszcze nie słyszałem wypowiedzi Jurasa z którą bym się nie zgadzał i tu znowu pełna zgoda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.