Fani Łukasza Jurkowskiego będą musieli trochę poczekać na jego powrót do klatki. Zawodnik KSW, który niedawno wrócił ze sportowej emerytury, musi przejść rehabilitację, która uniemożliwi mu przygotowania do walki. Informacją „Juras” podzielił się na swoich social mediach:

Dzięki współpracy z konsorcjum medycznym MD Clinici Centrum Medyczne MML miałem okazję skorzystać wczoraj z ogromnego doświadczenia Pani dr Serafin-Król, która dokładnie sprawdziła na USG moje ręcę. Opis na dwie strony A4 nie napawał optymizmem, a kości i stawy wyglądają jakbym miał z 60 lat ale… najważniejsze, że nie trzeba nic operować i dobra rehabilitacja powinna znacznie pomóc! Zatem działamy i w 2018 wracam do klatki

Dzięki współpracy z konsorcjum medycznym MD Clinici Centrum Medyczne MML miałem okazję skorzystać wczoraj z ogromnego…

Publiée par Łukasz "Juras" Jurkowski sur Mercredi 11 octobre 2017

27 KOMENTARZE

 1. to dobrze bo nie chce go ogladac w klatce, lecz sluchac za mikrofonem, niech robi to co potrafi a nie to co kaleczy

 2. "Fani Łukasza Jurkowskiego będą musieli trochę poczekać na jego powrót do klatki." – Kto?

  fani czytac nie umiesz?

  Juras to jeden z bardziej znanych i lubianych polskich zawodnikow

 3. Juras to jeden z bardziej znanych i lubianych polskich zawodnikow

  Za to ty Trzyha jesteś jednym z gorszych trolli na tym forum.

 4. Najpierw miał niewyleczalnie chory kręgosłup, ale doznał cudownego uzdrowienia.

  Teraz ręce. Różal w sumie od zawsze mówił podobne rzeczy.

  Może po prostu trzeba zaakceptować fakt, że nigdy nie będzie idealnie i każdy zawodnik ma problemy ze zdrowiem, ale nie każdy się z tego powodu żali. 

  Tak czy siak zdrówka Juras, jeżeli czujesz się na siłach to wracaj. Chętnie obejrzę Twoją walkę jeżeli nie bedzie to freak.

 5. "Fani Łukasza Jurkowskiego będą musieli trochę poczekać na jego powrót do klatki." – Kto?

  Wystarczy wyjść z piwnicy żeby zobaczyć jak popularny jest Juras. Na ostatnim FIWE w sekcji MMA największe kolejki były chyba do niego. Nie bardzo rozumiem tą internetową nagonkę na zawodników z KSW, w prawdziwym świecie na szczęście to wygląda trochę inaczej i są bardzo popularni.

 6. Wystarczy wyjść z piwnicy żeby zobaczyć jak popularny jest Juras. Na ostatnim FIWE w sekcji MMA największe kolejki były chyba do niego. Nie bardzo rozumiem tą internetową nagonkę na zawodników z KSW, w prawdziwym świecie na szczęście to wygląda trochę inaczej i są bardzo popularni.

  Ależ ja nie odmawiam mu popularności. Jest jedna z twarzy (głosu) polskiego mma od lat. Myśle że jest jedna z bardziej rozpoznawalnych i kojarzonych osób z tym sportem w PL. Jednakże jako stricte zawodnik jest co najmniej średniakiem i to z niższej półki. Ostatnia walka na narodowym to był jakiś żart. Popularność popularnością, ale ja (my?) chce oglądać świetnych sportowców, rozwijających sie, dających świetne walki, pokazujących wachlarz szerokich umiejętności. Tacy właśnie fighterze maja rzesze fanów. Osobowość plus umiejętności. Ok może ktoś się jara walkami Jurasa. Ja osobiście wole sie na nich zdrzemnąć. Pozdro.

  PS: I wolałbym stać w 8 godzinnej kolejce do Szefowej "JJ" żeby uścisnąć jej dłoń i pogratulować sukcesów niż cykać fotki z Jurasem. Naczelnym propagandzistą KSW.

 7. Dzięki za wyjaśnienie @PrayToMe  . Wg mnie spokojnie jest miejsce na rynku MMA na to i na to. Dzięki popularności Jurasa. Pudziana itd młodzi zawodnicy mają szansę zarobić $ bo zainteresowanie samą dyscypliną w Polsce rośnie głównie dzięki nim. I to nie jest tak że mi to super pasuje, wolałbym żeby miliony fanów wstawały na walki Aśki czy Jotko w UFC ale na razie tak nie jest. Co do ostatniej walki to sam Juras był bardzo szczery w jej ocenie, myślę że po tak długiej przerwie forma w tej walce jest do zaakceptowania, szczególnie że dzięki blogom widać było ile pracy włożył w swój powrót.

 8. 60 lat? Łukasz, na luzie do emerytury te 5 lat pociągniesz 🙂  trzymaj się::snoopd:: i zdrówka:baldwinwhiskey:

 9. Dzięki popularności Jurasa. Pudziana itd młodzi zawodnicy mają szansę zarobić $

  Dzięki Pudzianowi tak, ale czy Juras w jakikolwiek sposób się przełożył na diametralne zwiększenie sprzedaży biletów na Narodowy? Nawet jeśli, to po tym co pokazał, to wątpię, żeby ktokolwiek czekał z zapartym odbytem na jego kolejny występ.

 10. Myślę że swoją cegiełkę dołożył. Tak jak pisałem wyżej Juras jest bardzo popularny w Wawie, może niekoniecznie ze względu na swoje walki bo te były x lat temu i większość fanów pewnie ich nie pamięta nawet ale dzięki temu co zrobił po karierze sportowej + dochodzi jeszcze działalność przy Legi Warszawa.

 11. Myślę że swoją cegiełkę dołożył. Tak jak pisałem wyżej Juras jest bardzo popularny w Wawie, może niekoniecznie ze względu na swoje walki bo te były x lat temu i większość fanów pewnie ich nie pamięta nawet ale dzięki temu co zrobił po karierze sportowej + dochodzi jeszcze działalność przy Legi Warszawa.

  I tu się zgadzam całkowicie.

 12. Też czekam na powrót Jurasa! Życzę mu duużo zdrowia i wytrwałości w trakcie rehabilitacji. A hejtujący jego osobę niech wypierdalają!

 13. Juras to mega barwna i pozytywna postać. Jeśli ma ochotę jeszcze zawalczyć, to czekamy. Tak czy inaczej dużo zdrowia!

  ps. Czy tylko ja mam wrażenie, że na tym forum jest coraz więcej imbecyli którzy piszą coś… no właśnie, po co? To wszystkie teksty typu: "kto?" "kogo" "nikogo" itd. Przecież pisząc takie nic nie wnoszące teksty pokazujecie tylko swój poziom, a raczej jego brak. To już nie jest gimnazjum a chyba bliżej podstawówki.

 14. jakis zbanowany hejter widze z nowego konta pisze

  Jakiś Wróżbita Maciej widzę ze starego konta pisze 😉 Jak wysoce subtelny atak, taka i obrona.

 15. Też czekam na powrót Jurasa! Życzę mu duużo zdrowia i wytrwałości w trakcie rehabilitacji. A hejtujący jego osobę niech wypierdalają!

  nie zesraj się

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.