Jak informuje oficjalna strona Łukasza Jurkowskiego www.juras.waw.pl naszemu zawodnikowi po raz kolejny zmienił się przeciwnik na galę Moosin, 21 maja w Worcester w USA. Zamiast z Changiem Seobem Lee Juras powalczy z innym Koreańczykiem Ho Jin Kimem (MMA 7-6). Kim przegrał trzy ostatnie pojedynki m.in. w 38 sekund z Pavlem Kuschem na gali M-1 w zeszłym roku. Oto jak na swojej stronie Łukasz skomentował zmianę rywala:

Tak naprawdę nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Jadę tam wygrać walkę, zarobić pieniądze, a z kim będę się bił to nie istotne. Jadę tam by wygrać!

14 KOMENTARZE

  1. Wie ktoś czy w JAKIKOLWIEK sposób da obejrzeć galę na żywo ? (pozostając w domu oczywiście 😉 )

  2. Taka gala na MMA-TV? Sądząc po ostatniej konferencji prasowej to stanach chyba nie jest o tym specjalnie głośno, no ale obyście mieli rację.

  3. Wyjaśniałem to już. Juras walczył w wadze ciężkiej na KSW 11, ale zaraz po starciu z Veghiem miał w niedługim czasie wrócić do LHW.

    Zdecydowaliśmy, że poczekamy na ten pojedynek w półciężkiej, a okazało się, że w walka odwlekła się aż do maja tego roku. Po Moosin Juras na pewno wejdzie do rankingu.

  4. To teraz pozostaje tylko czekać na informację, że zmienił się przeciwnik Timowi Sylvii 😉

  5. A propos, są może jakieś materiały przedstawiające trening Tima do walki? Chciałbym wiedzieć, czy wygląda podobnie jak wyglądał w walce z Mercerem.

  6. Pamiętacie ile Tim ważył z Mercerem, a ile w ostatniej walce? Ciekawe czy zrzucił kilka kilogramów.

  7. Debilne pytanie ale… do jasnej ciasnej na Moosin oni walczą w oktagonie czy w ringu normalnym czworokątnym?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.