11 KOMENTARZE

 1. Od czegoś trzeba zaczynać w MMA. Fajny materiał popularyzujący MMA, szkoda że nie puszczą go po pogodzie dla szerszej rzeszy odbiorców.

 2. No, niestety, czemu na polsat sport który ma większość ludzi nie robią takich programów ? Non stop tylko ta kretyńska piłka czy inny shit.

 3. Apropos MMA w TV…orientuje się ktoś, dlaczego TV Puls przestało puszczać UFC Unleashed w środowe wieczory? czy przeniesli na kiedy indziej?

  Mój pierwszy post, siema 😉

 4. nom, taki material dla typowego Kowalskiego. powinni go puscic w jakiejs ogolnodostepnej TV: )
  @ultimathule
  yo, a czy przypadkiem UFC Unleashed nie lecialo w poniedzialki?

 5. Żeby takie KSW stało się takim UFC czy (ex) Pridem to ta dyscyplina powinna być jeszcze bardziej popularna w Polsce i lubiana przede wszystkim. Wszystko to kwestia pieniędzy. UFC mają przykładowo 10/11 gal rocznie a KSW tylko 3. Na UFC przy dobrych rozpiskach jest zawsze zapełniona sala a na KSW nawet z Pudzianem bilety na salkę nie chcą się wszystkie sprzedać (czyt. Ergoarena). Jednak przyszłość polskiego MMA widzę dobrze. Coraz więcej osób trenujących, lepsi trenerzy no i takie gale jak Fighters Arena Łódź czy KSW które mają pieniądze na lepsze walki.

 6. spoko materiał , kurczę chyba trzeba wrócić na treningi 😀 A przypadkiem UFC Unlashed nie przenieśli na puls 2 ? Również żałuje że już tego nie puszczają.

 7. Fajny materiał :)… trochę śmiać mi się chciało z tego świerzaka xD … ale przecież wiekszość z nas tak zaczynała 😛

 8. @up

  ta jak sobie przypomnę moje posty na mmarocks ,które napisałem jak zaczynałem się głębiej tym interesować to …… ehh… szkoda słów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.