Up by MMAVideos.pl.

104 KOMENTARZE

 1. Haha dobry wywiad z Jurasem, ale czy to nie są początki samouwielbienie? 🙂

 2. Czyli Iro zostal oficjalnie zwolniony z UFC? Ostatnio gdy grappler.info podalo taka informacje, sam Jewtuszko ja dementowal.

 3. To było pewne, Iro nie pokazał nic ciekawego, a po drugie w UFC jest tak zajebisty ścisk fajterów ze 1 porażka i do widzenia.

 4. Dobry pomysl z tym wywiadem ale zle wykonanie,wygladal jakby mial zachwile wybuchnac smiechem i taki spiety jakis odrazu mozna bylo zobaczyc roznice jak wszedl nastepny gosc obecny cialem i duchem 🙂

 5. Nokaut wieczoru w walce z Njoukanim to nic ciekawego…Irokeza występ trzeba rozliczać z tych dwóch walk, nie tylko jednej według mnie. Z resztą pewnie, gdyby zawalczył tylko tą drugą walkę pod Zuffą to już byśmy byli pewni, że nie jest w UFC. Tym czasem jednak czekam na jakiś kontrakt, który musi wypełnić, żadnych kontuzji i wygrać. CroCropa zwolnili od razu po gali, to czemu nie byl zawodnikiem dorzuconym do puli Irokeza i może kogoś też z wcześniejszych gal?

 6. Dobry wywiad.
  Natomiast co do walk kobiet. To podobnie jak Dana także nie jestem ich zwolennikiem.
  Po prostu walki pań są dla mnie mniej widowiskowe, emocjonujące i stojące na niższym poziomie niż walki mężczyzn. Choćby, nie wiem jak długo, powtarzano bzdurę że „panie walczą tak samo dobrze jak panowie” to natury oraz własnej płci się nie oszuka.
  Jednak jak kobiety chcą walczyć to ich sprawa, i jak są kibice którzy lubią takie walki to niech je pokazują. Ja jednak wole kobiety w innych rolach.

 7. Walki kobiet może są na niższym poziomie technicznym niż walki mężczyzn ale na pewno nie można powiedzieć żeby nie były widowiskowe, jak walczą panienki to agresja aż kipi 😉

 8. EN.KI jak kto woli.
  Walki kobiet oprócz tego że są gorsze techniczne to są wolniejsze, i poziom rywalizacji z uwagi na mniejszą popularność sportów walki wśród pań jest gorszy. Ponadto walki kobiet są dla większości mężczyzn nieestetyczne. My faceci wolimy jak kobiety są ładne zadbane i pachnące, a nie zakrwawione, śmierdzące potem i zdeformowane od walki 😉

  Tak samo większość kobiet wie że dla niej jest łatwiej uwieść jakiegoś zawodnika MMA, boksera, i być bardziej bezpieczną niż zawodniczka MMA 😉

  Dla kobiet my faceci jesteśmy takimi narzędziami które zapewniają im bezpieczeństwo i komfort aby one mogły spokojnie rodzić i wychowywać potomstwo. To kobiety wykonują najbardziej odpowiedzialne i potrzebne funkcje społeczne mianowicie rodzenie i wychowywanie dzieci.

 9. Dana ma racje, kto to widział żeby kobiety się biły, są mniejsze słabsze, gorsze technicznie, a w ogóle to nie są przeznaczone do bicia się. Dana rulez

 10. Swoją drogą ciekawe jakby KSW zorganizowało jakąś walkę pań, mimo że sam też jestem przeciwnikiem takich rzeczy, to ciekawe jak społeczeństwo by to odebrało i czy przypadkiem by im oglądalność nie skoczyłaWink

 11. Chyba to info o zwolnieniu Irokeza musi być oficjalne.. inaczej nie wiem jak można podawać coś takiego jako fakt, bez jakiegokolwiek akcentu domysłu czy wachania się.

 12. Fakt jest taki, ze Irokez zniknal z listy zawodnikow UFC, a to zazwyczaj w takim przypadku laczy sie ze zwolnieniem.

 13. Wszyscy jesteście przeciwnikami a jak by była walka to każdy ogląda 😉

 14. Wg. mnie kobiety sa lepszymy graplerkami niż zawodniczkami MMA. Np. Megumi fuji, czy Coenen.

 15. Mort ja proponuję Najman ale wtedy będzie bardzo dużo szczekał 😀

 16. Sam nigdy nie byłem za tym, że równość między płciami powinna być w każdej dziedzinie. Jednak widząc już paredziesiąt walk kobiet nie spodziewałem się, że zrobią na mnie takie wrażenie. Częściej niż mężczyzni chcą naprawdę wygrac, widać to po ich walce, ciężko nazwać to mniejszą widowiskowością niż różne hity i ME takie jak Rampage vs Machida ;]

  Bambaryla masz mocno stereotypowe podejście. Kobieta rodzi, bo taka natura, ale wiatropylna nie jest, więc chyba każdy wie co robi i do czego dąży wkładajać i "zalewając" formę bez zabezpieczeń;) A co do wychowania, ostatnim czym bym chciał to by moja kobieta w pełni wychowywala dziecko. Wolę mieć ja większy wpływ na to niż nawet równy. Potem zamiast faceta będę miał syna jak jakiś Bieber, ble.

  Statystycznie określiłym, że walki kobiet są bardziej emocjonujące niż walki mężczyzn, a i cardio kobiet powinni się mężczyzni "uczyć" bardzo często. Technika….W MMA męskim technik stójkowych, poprawnych boksersko też raczej szukać ze świecą, większosc wali cepami…

  Wollę męskie MMA, ale nie lubię jednostronności i nie bycia obiektywnym jak się podejmuje temat, choć rozumiem, że to Twoje zdanie, jednak wypowiedziałeś to jak fakt, z którym inni wręcz powinni się zgodzić 😉 Peace !

 17. „co to za zdjęcie kiedy mówią o carano? bo to na 100% nie gina :P”

  Jak oglądałem to byłem na 99% pewien że to nie ona ale wydawało mi się to dziwne żeby dali zdjęcie jakiejś innej osoby nie związanej z tematem.
  Przyłączam się do powyższego pytania.

 18. pisałem już o tym na forum

  to Jules Asner obecna małżonka słynnego reżysera Stevena Sodeberga

 19. Pomysł dobry z wywiadem z samym sobą ,gorzej z wykonaniem 😀 Juras musi nagrywać więcej wywiadów z samym sobą 😀 to oczywiście ŻART 😀

 20. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 21. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 22. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 23. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 24. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 25. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 26. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 27. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 28. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 29. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 30. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 31. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 32. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 33. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 34. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 35. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 36. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 37. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 38. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 39. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 40. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 41. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 42. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 43. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 44. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 45. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 46. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 47. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.